Probléma teljesen új ként

inkább a hatalom üldözöttje mint az analóg

Wazze még néha mindíg arra riadok iccaka, hogy hol a parázsló dekk!:thinking::rofl:

1 kedvelés

Akkor nincs mese,(Andersen már meghalt…)vásárolni kell.@Ispy linkelt is pár dolgot.Mélységesen egyet értek Vele. :grinning:

2 kedvelés

A podra meg azt mondták, hogy lehet, hogy kevés lesz és azért térek majd vissza a rendes cigire.

2 kedvelés

Nincs olyan, hogy kevés, olyan van, hogy kevés a nikotin.

3 kedvelés

Nem is olyan egyszerű ez az egész.

1 kedvelés

Dehogynem :smiling_face:mi már csak tudjuk :joy:

Nem az. Ezért vagyunk itt. De át kell állni 0 cigire. Utána lehet keresgélni jobb eszközöket. Ez nem a végállomás, ez a startvonal.

2 kedvelés

Gondolom.
Valahol mindenki így kezdte.:joy:

De onnan van bőven hova feljebb lépni.Legalább megtudod,hogy ezt-ilyesmit keresel-e,vagy nem.Nikotin erősséget lehet emelni ahogyan tanult kpllegám is említette.@Ispy

És akkor esetleg egy Aspire vilter pro?
Az is jó lehet? Kezdésnek?

Inkább el sem mondom mennyi szart vettem az elején, beolvastam egy ecigi fórumra és mintha valami idegen nyelven beszéltek volna. :sweat_smile:

1 kedvelés

Pár forint és pár év van mögöttünk :joy:
De hidd el jobb még így is ! :smiling_face:

Nem ismerem, csak az ursával van tapasztalatom, azzal se sok. Anyám elvan vele…

Hát ezt el is hiszem

Én is csak videót láttam róla youtuben. Viszont úgy tetszett.

Én megvettem egy Kangertech kit-et oszt csákány.1-1.5 évig sajna még az akkut is abban töltöttem.Pedig modban nem töltünk akkut. :slightly_smiling_face:

Igen olvastam, hogy nem töltünk benne akkut ezért írtam, hogy azt is kell beszerezni

4 kedvelés

Én akartam venni mtl tankot, kezdésnek egy melo 3-at és egy NRG-t vettem, mire kiderült, hogy dl mkndkettő. Aztán jött a dvarw, a többi történelem.

2 kedvelés

Sokan úgy kezdtük, hogy nemigen volt kitől kérdezni…12-13 éve. Jöttek aztán yt videók és lassan beindult a tájékoztató szekér. Viszont ilyen jó közösség még sosem volt mint ez. A prohardveres csoport is segítőkész, de a hangulat itt a legjobb és a felgyűlt tapasztalat is…a népes táborunkból kiindulva.

2 kedvelés