Iqos-ról "gőzre"

Sziasztok!

Édesanyámat szeretném “átszoktatni” (47-es évjárat, napi min. 2 doboz iqos) a gőzölésre.

Milyen cserélhető porlasztós és szerintem (a fentiek miatt… ) cserélhető aksis készletet ajánlotok ?

Köszönettel,
Laci

4 kedvelés

Eccccerű legyen, mint a háromszög, nyom, hevít, gőzöl, szív, kipufog :smile:

2 kedvelés

Szia Laci! Szerintem egy jó poddal próbáld meg. Nem nagy befektetés és nem egy batár. Pl: https://eliquidonlineshop.com/e-cigi-pod-ok-es-alkatreszeik/94686-lost-vape-ursa-nano-pro-900mah-pod-kit-classic-black.html egyik legjobb jelen pillanatban a piacon. Ráadásul normál áron üzemeltethető!

8 kedvelés

Köszönöm szépen

Meddig “bírhatja” egy pod ?

2 kedvelés

Mire gondolsz? Akksi időre vagy porlasztóra?

porlasztóra, egyébként Anyu unalmában non-stop szívja az iqos-t

3 kedvelés

A Nano proba az a jó, hogy tudod a podfejet is cserélni vagy a porlasztót. Én a porlasztó csere párti vagyok van aki annyira nem foglalkozik vele és fejeket cseréli. Nagyon liquid függő a történet. Én úgy számolok 4-5 porlasztó ill. podfej 2-3 hónapot kibírnak. 2napi Iqos árából megvan 2hónapra tuti.

4 kedvelés
4 kedvelés

Ursa nano van a lányomnak is. Általában 1-2 hetet bír ki neki egy fej. Valamiért az 1 ohm-os fejek bírják tovább. Normál használat mellett természetesen. Ízre, gőzre amúgy teljesen jó. Nekem csak a 2 ezer forintos fej nem tetszik benne.:sob: De még így is olcsóbb mint a napi 2 iqos. Viszont nem kivehető akksis. Vagyis 2-t kell venni belőle, egyik mindig töltőn.

4 kedvelés

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, nekem sétálósra Ursa Nanó Pro van
üres cartidge+ 1 ohmos porlasztó. Gyümis - hűsítősnél kb. hónap (de ugye nálam nem elsődleges eszköz. Ja és betudod állítani hogy ne keljen gombot nyomni, csak szív és boldogság :slight_smile:
Tartaléknak meg egy “síma” Nano, a fej kompatibilis :slight_smile:

Tisztelettel

3 kedvelés

Miért nem üres cartidge+ 1 ohmos porlasztó?
Olcsóbb is. Igaz nekem Prom van de kompatibilis a “símával” is.

Tisztelettel

Én egy elfbar RF 350-nel kezdtem csak feltölt és szív. Meglepő módon nagyon jó az íz visszaadása, mérete kb mint az iqos és egész nap bírta, sőt a liquid is kb 2 ml ment el egy nap miközben csak az lógott a számban :wink: . A gyümölcsös ízeknél a pod simán bírta egy hónapig.

4 kedvelés

Mert a létezéséről sem tudtam, bevallom. Mivel nem én használom, így bele sem mentem a lehetőségekbe, csak elfogadtam, hogy néha pénzt kell adnom rá. :joy::joy::joy:

6 kedvelés

Mondjuk pénzt így is kell rá adni, csak kevesebbet :slight_smile:
A porlasztó csere meg nem sokkal macerásabb mint ha fejet cserélnél :slight_smile:

Tisztelettel

3 kedvelés

Szia,

erre gondoltál pl. ?

https://eliq.hu/termek/lost-vape-ursa-nano-pro-cartridge-06ω/

Szerintem inkább erre

2 kedvelés

Köszönöm szépen.

Milyen porlasztó kell hozzá?

2 kedvelés

Remélem ez,mert én is ezt rendeletem hozzá :joy:
https://liquidhall.com/porlasztok-es-kazanok/kazanbetetek/lost-vape-4/lost-vape-ub-mini-kazanbetet

3 kedvelés

Minden úgy igaz ahogy @Peva71 írta!

Tisztelettel

3 kedvelés

Már csak az a kérdés milyen színben rendeljek étsanyának :slight_smile: