Probléma teljesen új ként

Osztom. Szerintem is egy usra nano pro vagy ursa mini. Vagy egy jo mtl porlasztos tank.

3 kedvelés

És esetleg egy Aspire vilter pro?

Mtl tankból ajánlottak Nautilus 3- at.
Az esetleg?

3 kedvelés
3 kedvelés

És ezt a tankot tudom használni az én modommal?

2 kedvelés

Az a baj, hogy veszel mindenfélét, de még nincs tapasztalat, csak a mod miatt. Inkább kezdjél egy poddal, hogy elhagyd a cigit, utána meg lehet venni ezt-azt a cigipénzből. A pod meg jó lesz tarcsinak, egyébként is ajánlott 2 szett.

3 kedvelés

Kettő darab 18650 lg (csoki) akku +töltő és már csak porlasztó és aroma+alaplé kell :smiling_face:igen rátekered és működni fog.

2 kedvelés

Az kettő akku inkább 4. :grin:

2 kedvelés

Csak felkeresnék egy ismerőst,hátha megszán,ad kölcsön tankot. :thinking:

Bocsánat :flushed:igen,igen 4 !

Nautilus GT tank vagy BP Mods Pioneer S tank. Mindkettő jó választás. Min. 12-es leves.

Már mint 12 mg- is nikotinos?

2 kedvelés

Nem igazán van olyan ismerős, aki vapel.
Volt osztálytársammal váltottunk vagy két szót az említett tankról is. Előző héten 20 éves osztálytálin.

2 kedvelés

https://liquidhall.com/keszuelekekszettek/pod-keszuelekek/pod-szettek/lost-vape-ursa-nano-pro-pod-kit

20-25k+leves, ha veszel 4 akksit, töltőt, tankot, porit, akkor nem jösz ki ennyiből és lehet az egész kuka, ha nem bírod a sok gőzt. Ha kevés onnan könnyebb váltani felfelé. A dl olyan, mint a vizipipa, ha már próbáltad.

3 kedvelés

Úgy úgy. Napi 2-3 dobozról tértem át 3hét 18-as majd 12-es úgy több mint egy évig.

Ilyenkor örülök hogy nemcsak én rágtam a cigit hanem más is :grin:de letettük ! :smiling_face:

2 kedvelés

Legjobb döntés volt! Ha minden igaz!:grin:

4 kedvelés

Azt tudom nekem már megérte ! Jobban vagyok ! :smiling_face:

2 kedvelés

Ja…bűnőző lettél.

Mi mindannyian,csak megbízható forrásból vásárolunk,amíg tudunk :grin: