Porlasztó nem ajánlott w-on való használata

Sziasztok​:slightly_smiling_face:
Egy kicsit elcsesztem…
Nagyon béna vagyok(így jár az,aki a készülékkel kapott mindkét porit ki akarja próbálni,de még vagy nagyon kezdő vagy figyelmetlen​:cry:)(jobban nem akarom ostorozni magam nyilvánosan​:joy:)
Egy hete cseréltem a gtx-ben porlasztót.És csak most jutott eszembe egy hét után,hogy most a kapott 0.8-ast tettem be(hátha másképp érzem az ízeket majd​:wink:)Mivel figyelmetlen voltam,a w-t ugyan ott maradt,ahol az 1.2-est használtam.(1.2=sűrűbb liquid 9w,hígabb 11w)
Ezen tartományokban használtam a 0.8-ast is​:cry:
Ahol vettem ott az volt írva,hogy a 0.8-ast 12-14w-on ajánlott használni.
Magán a porlasztón az van,hogy 12-20w.

Csináltam valami rosszat ezzel,hogy 9-11w-on volt a készülék?

Melyik az igaz?Ami a porlasztón van vagy amit az áruház írt?(Gondolom a gyári):thinking:

6 kedvelés

Ez még a jobbik eset. :slightly_smiling_face: Bajt nem okoztál, de a 0.8-nak olyan 16-17 wattot adnék. :thinking: Prólgatni kell, ha már meleg a gőz, az felett már égetni fog, erre figyelj. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ezt csináltam,csak 9 és 11 közt lépegettem szépen​:cry::joy::joy::joy:

5 kedvelés

15/16/17 meleg a szipka a szívás végénél.A szipka a meleg vagy a gőzt érzem,ami felmelegíti a szipkát? Tudom,hogy Drip Tip vagy mi a neve,csak a szipkát könnyebb volt ennyiszer leírni​:wink:

3 kedvelés

Nem szoktam fölé menni.Eszembe sem jutott​:slightly_smiling_face:
Csak miután sokáig az 1.2-est használtam és “rutinná” vált,hogy hol használhatom,totál elfelejtettem,hogy most nem 1.2-re cseréltem,hanem arra az egy árva 0.8-asra​:slightly_smiling_face:
Csak ma elgondolkodtam,hogy mitől,miért ilyen sz@r a liquid,amit én kevertem​:joy:,ott ugrott be…
De bármit is csinálok,nagyon rossz ez az Imperiás Old gold

1 kedvelés

Akkor a gőz meleg, ha a drip tip is meleg. Vagy sok neki az a watt, bár ha 20 watt gyárilag a max akkor nemhiszem. Esetleg nem hűl rendesen. A levegőző mennyire van nyitva?

2 kedvelés

2 lyuk.
Képzeljétek​:slightly_smiling_face:Egy kicsit érzem a kész liquidnek az ízét amit vettem:Diner Lady/Strawberry Ice​:slightly_smiling_face:Érzem az epret,a limonádé és a jegességet is.No nem normálisan,de érzem​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Örülök, hogy érzed az ízt.
A melegedés nem ismeretlen, a levegőzés nyitása segít rajta valamennyit, de használattól függően eleve hajlamos a forrósodásra. Viszont gyorsan is hűl. :wink: Azt vedd figyelembe, hogy egy icipici tankról beszélünk. A hosszú slukkokat eleve “nem szereti” ebből a szempontból.

10 kedvelés

Álligatom én mindenhova​:slightly_smiling_face:Le,fel…kinyitottam 4-re majd most 3-on van.:slightly_smiling_face:Viszont annyit szívtam egymás után a próbálgatás alatt,hogy most megint szinte nem érzek semmit.Most egy kicsit pihentetem.Nem találtam még el,hogy hol jó nekem a w,most 14-en van és 3 lyuk​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Alakul! :blush:

4 kedvelés

Köszönöm, ezt nem tudtam​:slightly_smiling_face:Ezt csak a Tamás​:joy:videójában láttam,hogy ő ezt 2 lyukkal használja(hozzáteszem nagyobb w-ot mondott,mint az ajánlott)Nem javítom ki amit írtam…újra megnéztem.Rosszul emlékeztem.Nem nagyobb a w.Nem az 1.2-es van bent neki,hanem a 0.8.Ahhoz meg jól mondta,hogy 16,5w-on használja.De 2 lyukkal.Erre jól emlékeztem​:slightly_smiling_face:(belátom,ha tévedtem​:slightly_smiling_face:):slightly_smiling_face:Én úgy állítottam be,hisz nem értettem(értek)hozzá és úgy is maradt​:slightly_smiling_face:Mármint a 2 lyuk

1 kedvelés

Ezt sem tudtam​:slightly_smiling_face:Mostmár tényleg hülének fogtok nézni,de mikor mindennek IS utána jártam előre,egy videóban láttam,hogy kell szívni.Hogy ugye ezt nem úgy mint az analógot.Ott volt,hogy 4-ig számol,relaxálva.

Én be is tartom többé-kevésbé,bár már nem számolom​:joy:De inkább rövidebbet szoktam,mint hosszabban mint 4.

Viszont a másik készüléknél,mikor vettem(orca solo plus)a Tamás​:joy:azt mondta,hogy teljesen nyitva használja a levegőzőt és 5 is számol,mert különben nem izzik,melegszik…nem tudom mit csinál a mi,mert már elfelejtettem​:joy:4-5 ig számoltam vele,de nekem hosszú volt az 5​:joy:Most kérlek ne nevessetek ki,mindig el kell kezdeni valahol​:joy::heart:

4 kedvelés

Ha fenn van még a középső videó, azt nézd meg. :slightly_smiling_face: Blackei-tőle még lehet tanulni. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Közben megtaláltam, itt írom e… :blush:
Az elsők közt van a szívási technika.

4 kedvelés

Szia!
Az Old Goldnak kell legalább 3 hét érés,hogy kiteljesedjen,de nagy átütést akkor sem kell tőle várni,szolíd főleg vaníliás történet,dohányosnak nem mondanám és pörkölt földimogyorósnak is nagyon nagy jóindulattal,inkább vanilia a domináns,legalábbis nekem anno így jött át​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Mi az a dry hitt?

1 kedvelés

Azért fotóztam be,mert azt néztem meg legelőször.Ő mutatta meg,hogy kell szívni​:slightly_smiling_face:Még egy másik videóját is megnéztem,de már nem tudom melyiket.A többi az már tekerés meg ilyenek.
Jól tudom,hogy ő már nem csinál videót?

2 kedvelés

Ő már kivonult a Vape világból.

2 kedvelés

Köszönöm :heart:
Ezt meg sem találtam(pedig már nagyon sokat olvastam itt):slightly_smiling_face:
Baj,ha ennek fele még most is kínai?:slightly_smiling_face:Ellenállás
Én leegyszerűsítve most jobban megértettem​:slightly_smiling_face:
Kisebb w,lehet kevesebb lyuk.Nagyobb w,több lyukat kell nyitni és akkor nem fogom nagyon melegnek érezni a drip tipet​:slightly_smiling_face:Le tud hülni.Jól írtam?:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Akkor szépen sorban.
Dry hit: amikor nem a Liquid gőzét tüdőzöd le, mert a vatta nem kap elég liquidet, és nincsen mit elpárologtatni. Inkább égett vatta-huzal füstöt szívszbbe. Sejtheted, hogy nem kellemes, főleg nagyobb teljesitménynél. :slightly_smiling_face: Köhögő roham, fetrengés stb. eredményekkel szokott járni. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés