Porlasztó nem ajánlott w-on való használata

Két hete csináltam,gondoltam kipróbálom.Igazad van,nem dohányos.Én sztem a mogyit is érzem és még nem jó,de sztem a vanília 2 hét után nem finom.Úgy gondolom engem az zavar a legjobban benne.A mogyoróval​:joy:Szóval nem is tudom,miért vettem​:joy:

2 kedvelés

Most miért nem lehet sírós reakciót nyomni?
Akkor csinálok én::cry:

Miért vonult ki?

1 kedvelés

Akkor nekem tök jó,hogy porlasztóm van?Vagy azzal is lehet véletlen olyat beszívni?

1 kedvelés

Leegyszerűsítve igen. :blush: Pontosan így.

2 kedvelés

Megnyugtatlak, lehet azzal is! :slightly_smiling_face: Pl ha nincsen megfelelően beáztatva. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Azzal én most vitát indítanék, ha elmeselném. :sweat_smile: Majd privátban megirom. :blush:

1 kedvelés

Ahogy mondani szokták, egy jó vaper egy pohár vízből is csinál frankó dryhitet. :wink:
Önmagad és a saját ízlésed soha ne hagyd ki a számításból. Mondhat bárki, bármit, ha Neked az a módszer, az a beállítás, az az aroma stb nem felel meg, akkor csak szenvedés lesz belőle. Pont az a jó, hogy teljesen személyre szabhatod az egészet. Pl. valakinek 4-5 másodperces, sőt hosszabb slukkok kellenek, akad akinek 2 is elég (plusz tüdőkapacitást nem adnak egy tank mellé sem :wink:). Tekergesd a levegőzést “lyukanként”, állítsd-próbálgasd hozzá a teljesítményt. Ahol jó, állj meg. Ez a rész sajnos nem megspórolható. Akad aki elsőre beletrafál, és akad aki hetekig keresi az ideális beállításokat.

6 kedvelés

De gyorsan,mert furdal a kíváncsiság egy ilyen bevezető után​:joy:

1 kedvelés

:joy::joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

De még nem tudom,nekem hol jó:joy::joy::joy::joy:Nagyon béna vagyok mi?:wink:De most jobb lett,hogy nyitottam még levegőzést​:slightly_smiling_face:És eszembe jutott,hogy 0.8-as van benne és már nem 9-11w-on van​:joy:

Nagyon irígy vagyok azokra,akik ilyen kis mtl készúlékből,hatalmas gőzt tudnak kifújni​:joy:

Jól emlékszem, hogy neked van még gtx-ed?Ha igen,neked,hogy vannak ezek?Milyen porival?

1 kedvelés

Akartam neked üzenetet írni,de azt írta a rendszer,hogy nem fogadsz üzenetet​:cry:

1 kedvelés

Hááát ez ilyen. Meglesz az, csak okosan haladj vele!
Igen van GTX One szettem. Mai napig imádom, nélkülözhetetlen darabja a hátizsákomnak.
Én az 1.2 porlasztot jobban szerettem, a 0,8 a gőzharapási kényszerhez kellett. Teljesítményben mindig 10-14 watt között jártam. 14-en is ritkàn, inkább alatta. A levegőzést pillanatnyi ízlés szerint állitottam, àltalàban két három lyukra nyitva.
Jelenleg már nem a GTX tank van a modon. Akadt méltó kihívója.
Ne add fel, jó lesz az!!! :wink::grinning::boom::rofl::smiley:

2 kedvelés

Mi az a gőzharapási kényszer?
Az 1.2 volt eddig nekem is,de arra nem az van,hogy 8-12w között?Azt használtad 14-el?
Igen,emlékszem, hogy másik tankod van.Nekem is tudsz majd egyszer olyat ajánlani,ami jó rá és nem nagyon pasis?:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A gőzharapási kényszer speciális saját tünet :wink:. De jelentkezett már másoknál is :wink: :rofl: Számomra az az állapot, amikor nem a nikotin hiányzik, hanem a cigaretta füstje által okozot feszítő, kicsit égető érzés a légzőszervekben, mellkasban. Ekkor kell a nagyobb, melegebb gőz és a hosszabb slukkidő. :wink:

3 kedvelés

A porlasztókat minden esetben a “porlasztóegészségügyi határértéken” belül használtam természetesen. Ebből a szempontból (is) tökéletes választás volt a kicsike anno, mert nem igénylem a watt- és gőzizélést. De ésszel használva egy-két watt eltérés nem okoz problémát a poriknak, ennyi bele fog férni, ne aggódj, nem kell azonnal porlasztót cserélni, ha 12 helyett 14-re állítod a modot. :wink:

4 kedvelés