Pod égett íz probléma

Sziasztok, lett egy GeekWape Wenax Q podom. Drifter 60%PG 40%VG liquddel használom és néha csinál olyat, hogy égett ízt ad utána megjavul és normális az íze és ez ismétlődik. Talán 1000 slukk lehet a porlasztóban, mi miatt lehet ez a jelenség?

1 kedvelés

Nekem azokkal akkor volt probléma, ha hosszúakat szívtam. Hány másodperces slukkokat szívsz?

Rövid és hosszú slukknál is jelentkezik a probléma majd pár slukk után jó lesz és újra jó az íze.

Gondolom nem kap elég gyorsan liquidet a pod fej.Porlasztóssal jártam így néha a “kárrierem” elején. (egy lelkes "ámátőr) :rofl: :thinking:

4 kedvelés

Igen, akkor ez lesz az esélyes probléma

2 kedvelés

És az mitől lehet? Egy hétig semmi gond nem volt.

1 kedvelés

Nekem a cserés tekerések viselkednek így, egy-két slukk mintha rossz ízű lenne, aztán megjavúl és egyre gyakrabban… Hazaérek, szétszedem és merő egy koksz az egész. Csere és újra szép az élet. A ragacsosabb vagy dohánykivonatosabb ízek sokszor hamarabb is elintézik, akár reggeltől estig a vattázásom.

6 kedvelés

Én is gondoltam a kokszra, de egy hét alatt kettő ilyen fejnél jelentkezik a probléma. Felváltva használom őket és kb 1000-1000 slukk lehet bennük, ami szerintem egyáltalán nem sok, viszont hetente két podfej csere az nekem elég sok.

3 kedvelés

Igen, én pont ezért váltottam RTA-ra. A mesh lapos is olyan jó ízt ad, csak sokkal olcsóbb a vattázás. Ráadásul cserélhető porlasztósnál sok a selejt :frowning:

6 kedvelés

Kipróbáltam, hogy lefogtam a levegőnyílásokat és megszívtam kicsit, így nincs az a kellemetlen íz, de mi miatt nem kap elég lötyit? 60pg-nél többre nem akarok menni így is volt, hogy folyt sajnos.

milyen aromát szívsz?

Drifter 60%PG 40%VG liquddel használom

nem fogalmaztam pontosan, gyümölcsös, dohányos, citrusos? Van jó pár ami ezer slukk alatt bekokszolja a porit.

3 kedvelés

Epres, banános, de most például ugyan azt az ízt érzem mint amikor először betöltöttem!

Simán lehet rossz széria a podfejből.
Porlasztónál is sok ilyen volt.

Rendeltem újat, meglátjuk! Köszönöm a segítségeket!

2 kedvelés

Esetleg beáztatás,belerakás előtt megszurkálhatod a réseken keresztül a vattát benne egy tűvel,hátha segít.
Needle GIF by Adult Swim

Rendben köszönöm a tippet!

2 kedvelés

Hali, nem lehet, hogy sok a PG? Így nagyon híg, nagyon intenzív ízt ad. nem lenne jobb fordítva? 60 VG-40 PG? Mekkora az ellenállás? 0.8, 1.2-nél 50-50 is elég. De ha ilyen híg likvidet használsz, akkor végképp nem kéne kifogynia a porlasztónak.

2 kedvelés

Próbáltam bele a 60VG-t de nagyon sokszor dryhitelt.