Pod vásárlás

Sziasztok!
Köszönöm,hogy itt lehetek,látom milyen segítőkész a társaság,így nyugodtan merek tanácsot kérni.
Kb.fél éve a lányomnak (meg a társaságából még 4 embernek)vettünk egy-egy Vaporesso Lux Q típusú podot.Mindenki szereti,le is tették az anlógot,legnagyobb örömömre.Nagyon finom ízeket produkál,az akksija is bírja a strapát.Ezen felbuzdulva,na nehogy csak a gyereknek legyen jó,én is beruháztam egy ilyen készülékre.Jómagam már nagyon sok éve vapelek,még az őskorban kezdtem.Végigjártam a lépcsőfokokat,tekerek,vattázok ahogy kell,de ilyen ízletes gőzőket nem sikerült varázsolnom egy tankból sem.(MTL vonal)
Végre elérkeztem a lényeghez,az én podom állandóan megégeti a porit,szerintem csúcsot döntöttem cartridge vásárlásban.Hiába áztatom,pihentetem ,izzítás nélkül szívom,egy darabig működik ,aztán éget.(persze senki másnak nincs ilyen gondja)
Gondoltam akkor nézzünk egy másik típust,a caliburn G 2 -ről sok jót olvastam,megvettem!Ez szerencsére működik,de minőségben bőven hagy kivetnivalót.Ízre,gőzre tökéletes,de nem lehet stabilan beletenni a porlasztót,a kocsiban nagyobb bukkanónál simán kiesik az egész podfej,éppen csak egy hajszál tartja a helyén!
Szóval csak én vagyok ilyen szerencsétlen,hogy kifogtam 2 típusból is a selejtet,vagy másnak is vannak ilyen gondjai?
Végül ha még bírjátok,tudnátok ajánlani ezekhez hasonló,de jó minőségű pod rendszerű gépet?
Jó lenne a Vaporesso üzemideje,minősége viszont szuper lenne ha csak porlasztót kellene cserélni,esetleg olyan amihez könnyen találok kompatibilis példányt!
Örök hála a segítségért!
Andi

3 kedvelés

Szia Andi,

amit nem írtál le, hogy milyen levest használsz. Ha vg többletű, akkor lehet érdemes lenne egy 50/50-essel is kipróbálni, mert lehet túl sűrű, te meg lehet láncslukkolsz és nem tudja a vatta időben szállítani. Csak egy tipp.

A másik, hogy az az íz jobban kokszol, mennyi idő után jelentkezik az égett íz?

2 kedvelés

50/50 -es nicsóval ,gyári és általam keverttel is ez a gond.A többieknek mind jó, bármelyik levest teszik bele,szóval csak arra tudok gondolni,hogy valamiért alapból hibás a cucc,túlhevíti a porlasztót.Ráadásul nem láncslukkolok,passz.
Az,hogy mennyi idő után éget teljesen változó,az utolsó próbálkozásnál bírta 2 napig.

4 kedvelés

Esetleg próbáld ki olyan levessel, amit a többiek használnak, ha akkor is szar, akkor tényleg passz. :grin:

1 kedvelés

Szia!
A Wotofo szerintem kellőképpen jó vaper dolgokat gyárt elérhető áron, mint az alábbi Manik is ( ebből van egy “S” verzió is ami beépített akkumulátorral rendelkezik ). :slight_smile:

Ráadásul kapható hozzá felújítható p’n’p porlasztó is, ami roppant egyszerű, de szerintem nagyszerű! :slight_smile:

3 kedvelés

Az már rég megvolt!Azért köszi :grinning:

Szia!Erre gondolsz?https://www.vapelives.com/wotofo-manik-mini-pod-kit-30w-1000mah

Negatív!
Ő lenne a kiválasztott. :slight_smile:

2 kedvelés

Bár ez lehet csak kit-ben kapható?! :thinking:

Az irány jónak tűnik,viszont ha jól látom ez inkább DL,vagy nem?A porikat nézve…Amúgy gyönyörű darab

Bizony, ez inkább a DL vonalat erősíti. MTL dolgokban nem igazán mozgok otthonosan.

Ha MTL-re keresel ajánlom figyelmedbe az Oxva origin x-et. . RBA építhető.
Vagy ha beépített akkumulátor kell , Origin mini kit.
Folyásbiztos , és szűkíthető levegőzésel mind a kettő.

Szia,

Én szaladgálosnak podot használok. Vandy Vape porlasztokkal eddig még nem volt problémám, nem találkoztam selejtes darabbal. Elvileg a héten végre megérkezik egy másik pod ami neked is megfelelő lehet. Sourcemore -on elég jó áron adják.

https://prestige.aspirecig.com/zero-g/

Ha gondolod megosztom majd a tapasztalatom.

2 kedvelés

Nagyon koszi, megnezem!

2 kedvelés

Mindenkepp erdekelne a tapasztalat, ha lesz ra idod!Koszonom

3 kedvelés

De nem volt rá ideje… :grin:

Morgan Freeman Doubt GIF by BuzzFeed