Pod égett íz probléma

Mekkora az ellenállása a podfejnek?

0,6 és 1,2 est használok felváltva és mindkettőnél kb 1 hét után jött elő a hiba.

50-50 nikotinsót próbáltál? nekem a 60 PG rettenetesen hígnak tűnik attól folyik (a VG-től sűrűbb lesz, a PG-től hígabb) . te kevered a “cuccot”, vagy készen veszed, shortfill, longfill?

Drifter shortfill, ami alapból 50-50 es és abba tettem 20ml 100%pg boostert. Lehet megpróbálom 50-50-el, de ettól félek, hogy akkor még többször fogja ezt az íz problémát csinálni.

nekem is van podom, igaz Oxva slim pro, abban is használtam 50-50-et az 1.2-ben meg 70VG-30PG-t a 0.6-ban semmi baja nem volt 1 hónapig (és nem is folyt), pedig dohányos nikotinsót is használtam meg édes drifterbar-t is és nem égette be ilyen hamar. lehet tényleg a porlasztó lesz a ludas. Bár a PG többlet nagyon hígnak tűnik.
Számolj be róla kérlek mi lett végül.

Rendben köszi, kipróbálom majd az újat és írok ha lesz valami fejlemény.

Update: Haver is vett egyet, drifter mangoval(55%pg körül) használja 12w 1,2ohm 600 slukk után előjött neki ez az égett íz probléma. De ugyan az mint nálam, hogy magától megjavul és jó íze lesz, egy kis idő után meg újra rossz íze lesz.

2 kedvelés