PÁF-Pocsék Áruk Fóruma

Lehet simán csak az akkuk mukkantak meg, én ezért nem veszek beépített akksis cuccokat.

3 kedvelés

Szervusz @Ispy Ispy !

Hát az a helyzet ez mind 18650 el ment mivel X-es volt mindhárom készülék ahogyan írtam is !

3 kedvelés

Jah, hogy jah. Hát akkor jah. :grin: :laughing:

2 kedvelés

A chip nemigen, de a körülépítés, nyák lehetett fog. Vagy belement valami…

1 kedvelés

Érdekes ! Mivel a feleségem kolléganőjének egy drag x-e volt az is kuka lett ugyanezzel a problémával ! És van itt a fórumon olyan ember akivel beszéltem privátban és elmondta az ő készüléke is pont így döglött meg ! Nem gyanús ez egy kicsit ? Háromból 3 készülék ? + még 2 amiről tudok ? Van hatéves modom nem is egy ami a mai napig tökéletesen működik ! Ezekkel miért nincs probléma ? :thinking: Meg mondom , mert ezek jók ! De a voopoo … :rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Ebben a megvilágításban más a szitu. Kb. mehet a PÁF-ba.

4 kedvelés

Hát igen, ami úgy jár, mint egy kacsa, úgy hápog, mint egy kacsa, sőt úgy néz ki, mint egy kacsa, az egy tyúk. :rofl: De akkor voopoot kerülöm, szerencsére eddig sem volt a zsánerem.

5 kedvelés

Nekem egy Drag S-em van, az még működik :slight_smile:
Bár mostanában nem nagyon használtam, de amikor megvettem, akkor sokat ment, ráadásul mászkálósnak vettem, szóval nem csak itthon. Mázlista-e vagyok? :sweat_smile:

4 kedvelés

Én ebben nem tudok neked állást foglalni ! Majd az idő eldönti ! :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Hát előbb-utóbb tönkre fog menni, szóval a végkifejlet nem lehet más, mint hogy neked lesz igazad :rofl:

4 kedvelés

Nem feltétlen ! Mint fentebb írtam vannak öreg modjaim amik a mai napig úgy teljesítenek mintha újak lennének ! Persze a ruhájuk az már kopottas ! :grin: Csak példaként Aspire NX100 egy 26650 es mod az első a színes kijelzősök közül , a mai napig probléma mentes és soha nem is volt gondom vele ! A VT 75 nano-t meg nem is mondom , mert az DNA és több mint hat éves ! Annak viszont az akku kupakja kinyalta a menetet , de megoldottam és az is működik tökéletesen a mai napig !

5 kedvelés

Úgy látszik most ez a zsánerem. :laughing: A pici zsebrakéta. :muscle:

16 kedvelés

Hmmmm. :thinking: Nem voopoo egyik sem … :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

6 kedvelés

Azt meghagyom másnak. :grin: Mondjuk klón létükre egy pár vinci x kijönne belőlük…

4 kedvelés

Azt elhiszem :innocent: :blush:

2 kedvelés

Én már meg se merem mutatni :rofl::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Na, ne szórakozz, kapd elő gyorsan. :grin: Mi itt mind megmutatjuk a másiknak, tudod…

5 kedvelés

No majd egyszer , ha telefonon eljutok odáig , hogy be tudok ide lépni , mert vagy 30 karakter a jelszó , akkor majd csinálok egy képet én is a kiskatonákról ! :wink: :innocent: :rofl: :rofl:

7 kedvelés

Semmi különleges :blush:csak egy ilyen rta tartót rendeltem​:grin:

7 kedvelés

Najóvan, menjé má, elfogyott a zsé? :grin:

6 kedvelés