PÁF-Pocsék Áruk Fóruma

Imádom a vanília pudingot. :yum: Ezzel a koncentrátummal krémes vanília pudingot ígértek. Szűk levegőzésű tankban valami vaníliás jött is, de nagyon matt íze volt. Levegősebb MTL-ben pedig tökre vaníliás cigi. Nem gyere be…

9 kedvelés
  • VAPOR STORM ECO
    evvel a moddal mivolt a bajod?

Nekem semmi, de akadt akinek igen:

2 kedvelés

Valami eper van benne az elején, és a szájpadláson a végén nagyon édes íz.
Összeségében mégis Harry Potter hányásizű drazséja jut eszembe róla :roll_eyes::disappointed: Pedig sokat vártam tőle…

7 kedvelés

Off:

Valóban van benne… :joy:

6 kedvelés

Egyébként az epershake, eperkrém ízek mind hasonlók. Ahogy az eperfagyi is. Nagyon megosztó. Vagy utálni lehet ezeket, vagy totál oda lenni értük.

3 kedvelés

Igen tudom. Volt hozzá “szerencsém” :joy: ezért is jutott eszembe, hogy pont olyan az íze :blush:

5 kedvelés

Eddig nem tudtam, de akkor az epres ízeket kihagyom ezentúl…

3 kedvelés

Most is van a polcomon epres-tejes-fagyis, lassan fogy, mert csak friss tekerésnél WOW! :heart_eyes: Mire a tank leürül pedig : Hááát… :confused: A 2.-3. tank végére pedig egyenesen : Mi a sár ez? :flushed::nauseated_face:

7 kedvelés

Gyűlnek a kihagynivaló ízek :sweat_smile:

1 kedvelés

Igen. A banán, ánizs, fahéj, mentol és cooler mellé beállt az eper is a sorba :blush:

3 kedvelés

Szerintem próbálkozz natúr PG/VG-vel :rofl:

3 kedvelés

A felsorolásból úgy látod, ennyire válogatós lennék?

5 kedvelés

Jajj, dehogy, csak még az út elején jársz. Lesz még, amit nem fogsz szeretni :sweat_smile:

4 kedvelés

Igen, az vagy. Ja, mindenki az, ne aggódj, én azért tartok 8 ízt bekeverve, mert ami bejön még azt sem kívánom mindig.

8 kedvelés

8? Értetlenül állok, hogy lehet ilyen kevéssel kibírni :rofl:
Vagy neked 8? :sweat_smile:

7 kedvelés

Röhögni fogsz, de van egy ismerősöm aki csak Pg/Vg szív csak úgy mondom, neki nagyon bejön! :thinking: Fura-furi! :rofl:

7 kedvelés

Hát, lehet hogy büdöset kapott :roll_eyes:…vagy a halat szereti :joy:

Én nem ismerek személyesen ilyet, viszont olvastam már több helyen is.

1 kedvelés

Én régebben vattatisztítás céljából elszívtam 1 tanknyi alapot, hogy a friss vattázásra ráöntött, mégsem izlő liquidet kimossan belőle, és mehet is rá a másik liquid. Én nem kimondottan szerettem az ízét, csak édeskés, ami viszont jobb mint a semmi. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Kéz csókolom !

Meg mondom mi volt a baj mindhárom készülékkel ! Elkezdtek kikapcsolgatni saját maguktól ! Eleinte csak ritkán ! Majd a vége az lett , hogy bekapcsolás után egy slukk és kikapcsolt ! Mindhárom készülék ugyanezt csinálta ! Magyarán mondva használhatatlan ! Ebből kettőt a feleségem használt egyet pedig én ! Normál használatban voltak , nem használtuk kalapácsnak őket ! Amíg ez a Gene (gané) chip lesz benne addig rájuk sem nézek , sőt utána sem , vannak jóval különb modok ezeknél azonos árban ! Majd el is felejtettem a firmware frissítés sem segített rajtuk ! :rofl: :rofl: :rofl: Csak kínomban röhögök , mert 50 ezer ment a kukába !

8 kedvelés