PÁF-Pocsék Áruk Fóruma

Red Astaire
Sehova sem tudtam tenni, semmire nem hasonlított a zíze, csak édes volt.
Szerintem!!!
100 ml landolt budiban pár nap után.
Más is kóstolta, szerinte is xar volt.

6 kedvelés

Nàlam nagy kedvenc a Red. Óvatosban keverem, az igaz, de elkopott 150ml nagyon gyorsan. Most pedig a Red Berries szalad.:wink:

4 kedvelés

Ez a poén, h ánizzsal nincs bajom, de nem volt benne.
Csak édes volt​:roll_eyes:
Nem is értettem.

1 kedvelés

Jó az az Astaire kis esti sörözéssel megkombinálva​:sunglasses:

2 kedvelés

Ha már előjött…eladtam az alig használt vapor storm eco modot, ami el is füstölt azonnal, így a vapor storm részemről nem ajánlott márka. Igaz kis minta az egy eset, meg ugye bármivel lehetséges ilyen, de tényleg nem volt nyüstölve.

3 kedvelés

Sziasztok. Nos én egy modot rendeltem a 3avape oldalról amit persze előreutalással ki is fizettem. Már meg kellett volna jönnie rég. 3 hete írtam 4x emailt hogy mégis mi van ezzel, és annyit válaszoltak (két héttel az írásom után) hogy “bocsi de a rendelést befagyasztottuk mivel a választott színben nem kapható a mod, így ajánlom helyette az xy színben, megfelelő lenne számára”
Itt két dologgal van baj. Az egyik az hogy konkrétan elérhető volt a választott színben és rendelhető, illetve maguktól nem írtak volna semmit csak lógott volna a levegőben. Én válaszul azt írtam hogy köszönöm de nem, így szeretném vissza kapni a teljes összeget. Semmi reakció… Írtam még 5 emailt. Ugyancsak semmi… Jelenleg nem tudom mit tegyek vagy hogy tudnám vissza szerezni a pénzt, de valamit kitalálok. Ami biztos hogy erről az oldalról többet nem rendelek semmit…

6 kedvelés

Szia!
Nekünk már a 2. rendelésünk kopik belőle,eredeti zárt flaskájában érkezett,10%ban kevertük,dl felhasználásban,single coilos rta-ban,nagyon jó ízeket ad,valszeg kifogtál valamit​:thinking:Minden is érezhető,gyümik,édes menthol és az ánizs is,annyi,hogy egyidő után megunom,de maga a dl-t unom meg így nyargalok is vissza mtl-re este,ez ilyen délutáni történet nálam általában​:v:

2 kedvelés

Erre gondoltam még én is, hogy szar volt az aroma, mert mindenki dícséri.

3 kedvelés

ELIQUID.VG SZILVA (FLAVOUR)

kép

Egy mai hozzászólás hozta felszínre ezt az elfeledettnek hitt emléket, amit az agyam megpróbált elrejteni. Nem sikerült. Fura, erjedt lekváríz, ami alkoholos beütés nélkül idézi fel a sz@rul sikerült éjszakai pálinkafőzés hajnali ízeit. Kifejezetten brutális gasztroterrortámadásnak tartottam a szervezetem ellen.

Kevertem én ezt 2, 3 és 5 százalékban, érleltem kínomban 5 majd 10 napig. Idejét sem tudom, mikor mixeltem össze, de az utolsó próbálkozás eredménye még mindig a doboz legmélyén hever, mindent elmond, hogy a flakonhoz sem akarok hozzáérni.

Ilyen az én szerencsém, az oldalon kétféle szilva aroma volt, nekem persze sikerült még így is belenyúlni… :upside_down_face: :rofl: Minek nyúlkálok…

11 kedvelés

Szia!

Ez nem az véletlenült, amit pár feles szilva után kell fogyasztani? (Lehet, hogy ezt a próbát kihagytad). :rofl:

6 kedvelés

Lehet, de nem ismétlem meg a kísérletet emiatt. Kizárt. Nincs az az isten. Sem ember. Sem állat. Sem UFO. :rofl:

7 kedvelés

Ha ezt előbb olvasom, akkor nem költök a Blendfeel fiori di sambucora :grimacing::tired_face:

8 kedvelés

Ha jól sejtem akkor nálad sem fog e talján gyártó remekműve az állandó rendelési listán szerepelni. A Basic Flavors családból 4 féléhez volt “szerencsém”. A 4-ből 2 (bodza, fekete ribizli) ha beledöglök (majdnem összejött) akkor is elszívom, 1 (szőlő) a lefolyóban végezte (muszáj volt kiönteni különben tényleg beledöglök), 1 (eper) már-már fogyasztható (eperhez semmi köze, de a 4 közül ez az egy volt ami emberi fogyasztásra bármilyen formában is, de legalább alkalmas).

5 kedvelés

Jöhet ide még a inawera barackja is, valami förmedvény. Barackot nem találtam benne, lefolyóban végezte.

6 kedvelés

Van benne igazság, de nekem bejött anno!:eyes: :no_smoking:

4 kedvelés

Helló. Akkor lehet én is kifogtam egy rossz szériát?
Iszonyat rossz íze van…
Mikor meg jött kinyitottam és megszagoltam. Nekem az illatáról a kukorica ugrott be… :grin:

2 kedvelés

Első képem címe :Mi a hiba? :smiley: Bár ő egy éves,de 25ezer ropogósért kicsit többet vártam tőle.A huba semmiből jelent meg,ha kazánt rakok rá akkor besértődik és 0ohm.


Következő versenyző bár nem vettem,az Augvape Occula mellé adták ajcsiba.Bár ne tették volna,én még sose féltem modtól,de ettől tele megy a naci ha arra gondolok hogy áram alá helyezem.Folyásbiztos palack(biztos hogy folyik),olyan vezetékek amitől egy led is éhesen pislákol.Aki szeretné az aksit levesben fürdetni,vagy túl sok ujj van a kezén,esetleg túl sok arca-szája van,nyugodtan vegye meg a többiek kerüljék mint kutya a kínai konyhát.A terror neve S2





6 kedvelés

Bocsi @Viktor_Hajdu , nem akartalak felzaklatni

3 kedvelés

:smiling_face_with_three_hearts: :rofl: :wink:

3 kedvelés

Vigasztalásul, nekem ezekből nem jön át a szilva:


ez nekem egy fekete tea, szilvának halvány jelét sem érzem

ez meg egy geil gombóc, szilvának nyoma sincs.

5 kedvelés