PÁF-Pocsék Áruk Fóruma

Abszolút, most intenzíven van megfigyelés alatt, és ha rendetlenkedik, folytatom a terápiát. :smiley:

6 kedvelés

Én kérek elnézést!!! :heart_eyes: :rofl: :sweat_smile: Ez van, mikor fél szavakból sem értjük egymást. :grinning: :grinning: :rofl: :rofl: Ez az Ehpro érdekes, már kettőről is tudok, amelyek szobamodként funkcionálnak, folyamatosan tokban, rongyokba csavarva tartva és mégis kipi-kopnak.

5 kedvelés

Egy " beöntés " sokat segíthet a rendetlenkedésen. Utána megnyugszik garantáltan ! :rofl:

5 kedvelés

Nálunk megvannak a fél szavak, csak jó csípkedni téged! :smiley:

5 kedvelés

TPA Amoretto ,az ellenségemnek sem ajánlanám.

7 kedvelés

Gyula, és a TPA M-Type?

5 kedvelés

Azt imádom!

5 kedvelés

Ő lenne az érintett?

Egy kicsit jellemezhetnéd a leírhatatlant, jó olvasni más szenvedését. Bocsi!!! Tényleg kíváncsi vagyok! :wink: :shushing_face:

6 kedvelés

Nem tudom leírni azt a borzalmat.Hozzáteszem nálam még nem ment semelyik aroma a kukába volt olyan hogy egy év után találtam meg egy kókuszos liquidet a kocsimba,alapjáraton világos sárga színű volt,mikor megtaláltam már tintakék volt.Rá próbáltam arra is Nagyon finom volt.Ez az egy volt hogy erre már azt mondtam hogy ezt mégse kellene erőltetni.

8 kedvelés

Üdv!
Úgy látom megosztó az általad említett aroma. Nem mondom, hogy a top10 aromában benne van, de a prakszisomban előfordult már ennél betegebb is. (Én 60/40 alappal 6-7%-on kevertem, nagyobb % nekem már sok volt). Egyébként maga a téma nagyon jó ötlet, sőt a „sohatöbbéaroma” lehet külön témát is megérdemelne.
Ők lennének az én “aromakedvenceim”:

1. Cuckoo CHERNOBYL LEMON SnV (A név szerintem tükrözi az aroma eredetét, legalább is az izlelőbimbóimra gyakorolt hatása hasonlóan pusztító volt. Ha társítani kellene az ízvilágot leginkább a citromos Jar ugrik be.
  2. TPA Mexican Coffee (Az, hogy 1-2ml után egy komplett lignitbánya jelent meg a tankomban, és az íz ami visszaköszönt…az leírhatatlan. Tehát az íz…kávé az nyomokban sem, talán mexikói kutya ürülék lehet).
  3. Mistiq Flava - Grapers(szőlő) Az íze abszolút rendben van, de kokszolási faktor élvezhetetlenné teszi az egészet. (Kb. 1,5-2ml után egy hegynyi lignit egy komplett vájár brigáddal együtt jelenik a tankban).
  4. Blendfeel - Basic Flavors UVA (szőlő) A gyártó elképzelése szerint ha ez szőlő, akkor szerintem max. a szőlő magja vagy a levelének felejthetetlen keserű kivonata.
  5. Blendfeel - Basic Flavors Ribes Nero(fekete ribizli) Ugyanaz a család, és szó szerint ugyanaz az íz, mint a szőlős esetében. A különbség max annyi, hogy itt a “levél” íz kicsit selymesebb, kevésbé karcos.
  6. Blendfeel - Basic Flavors Fiori di sambuco(bodza) Egy újabb gyöngyszem ebből az olasz remekműből. Talán ez a leginkább alkalmas az emberi fogyasztásra (én a bodzát nyomokban sem véltem felfedezni, édeskés füves valami).
    Pechemre van még egy íz(eper) e remek műhelyből, de már nem merek rákóstolni. (Ez lassan már súrolja emberiség elleni bűntett fogalmát :slightly_smiling_face:).
9 kedvelés

Aromából AM Black Hole - tavaly május óta “érlelem”, néha kinyitom, beleszagolok, majd visszazárom. Szerintem egy tank sem ment el belőle. Valaki azt írta róla egy értékelésbe, hogy tiszta Sport Szelet. Ja, persze.
RTA-ból nekem nagy csalódás volt a sokak által kedvelt és az egekbe magasztalt Galaxies is. Akárhogy, akármivel tekertem, se íze, se bűze nem volt.
Ja, és néhány ex-barátnőmet is betehetném a PÁF-ba… :smiley:

Hoppá, kifelejtettem a Tobacco Bastards Coffee aromáját. Kromofág helyett tökéletes!

9 kedvelés

Sziasztok! Nekem az Inawera Maxx Blend, ami valószínűleg a lefolyóban köt majd ki. A dohos szekrény ugrik be róla :confused:.

8 kedvelés

Persze, hogy megosztó, mint oly sok minden. Asszem megtanultam már, mindig van lejjebb… :wink: És ha kiderül valamiről, hogy másnak az a “kánaán” nyúlható az ötlete azonnal. Ha csak egy-két cuccot tudunk így megmenteni a mai árak mellett, már megérte. Ha pedig kiderül valamiről, hogy tényleg szarcsi, megint csak “keresünk” rajta. :+1:

8 kedvelés

Természetesen erre írtam, hogy nagyon jó az ötlet. Bár ugye itt jön képbe az a fránya szubjektivitás. Ez egy valóban kényes terület. Volt már precedens arra, hogy a szervezetem minden porcikája tiltakozott a leves ellen, viszont az ismerősi körben a mai napig etalonnak számít. Hitvallásom, hogy nem dobunk ki semmit, főleg ha fizettem érte (nincs rossz aroma, csak a felkészültségi szintem nem ütötte meg a mércét :grinning:). Persze volt már pár aroma ami nálam a “muszájból- becsületből” kategóriában indult, és bár büszke nem vagyok rá, de talán 2-3 aroma/leves a lefolyóban végezte.
Ettől függetlenül támogatom a gondolatot, mivel meglátásom szerint a szubjektivitás redukálható, ha több embernek is szorít ugyanaz a cipő.

7 kedvelés

Hogyne, én is ezért írtam a poszt szövegében is a szubjektív értékelésről szóló részt. Egyetértünk, minél több vélemény annál jobb. :grinning:

6 kedvelés

Még kezdőként (én hülye) Solub aromákat szivtam. :sweat_smile:
Solub Café Colombie aroma az egyik alany, ami annyira rosszvolt, hogy leirni nem lehet. A hülyegyerek természetesen bekeverte azonnal ahogy kell 100ml-re, kóstolás nélkül.
Van még egy kókuszos-csokis aroma, aminek esküszöm szappan ize volt :sweat_smile: (gyartót mar nemtudom)

7 kedvelés

A Blendfeel Whiskey se jobb mint a fentebb írtak…
Ízre van némi köze a whiskeyhez, mert valószínűleg abban érlelték a döglött macskát amiből az aromát csinálták. :rofl:

8 kedvelés

Ez nagyon jó :rofl:. Per pillanat is a ribizlis csodájukkal kínzom magam. (Remélem nem lesz maradandó egészségkárosodásom…). Ha esetleg valaki petícióban gondolkozik, hogy Hágában vonják felelősségre e nagyszerű gyártót, egy aláírást már abszolváltak.

5 kedvelés

Sztem a Solub Gorilla v2-re gondolhatsz,az valami csoki kókuszos banános dohányos őrület,anno belefutottam kókusz meg a csoki dominál benne,de érezhető volt a banán is a fúrcsa ízben dohányt nem igazán véltem felfedezni,viszont émelygősen mű kókusz ízt igen,van akinek meg bejött,jah mikor túléret akkor meg fura íze lett,kb 2 hétig nagyon kókusz volt aztán 2 hétig vállalható,de még mindig erősen dominált a kókusz aztán nálam maradt belőle a végére 20ml ami meg már nem nagyon csúszot és fura íze lett​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Az csak simán banán és dohány volt. Én szerettem. :blush:

3 kedvelés