PÁF-Pocsék Áruk Fóruma

Hogyne, én is ezért írtam a poszt szövegében is a szubjektív értékelésről szóló részt. Egyetértünk, minél több vélemény annál jobb. :grinning:

6 kedvelés

Még kezdőként (én hülye) Solub aromákat szivtam. :sweat_smile:
Solub Café Colombie aroma az egyik alany, ami annyira rosszvolt, hogy leirni nem lehet. A hülyegyerek természetesen bekeverte azonnal ahogy kell 100ml-re, kóstolás nélkül.
Van még egy kókuszos-csokis aroma, aminek esküszöm szappan ize volt :sweat_smile: (gyartót mar nemtudom)

7 kedvelés

A Blendfeel Whiskey se jobb mint a fentebb írtak…
Ízre van némi köze a whiskeyhez, mert valószínűleg abban érlelték a döglött macskát amiből az aromát csinálták. :rofl:

8 kedvelés

Ez nagyon jó :rofl:. Per pillanat is a ribizlis csodájukkal kínzom magam. (Remélem nem lesz maradandó egészségkárosodásom…). Ha esetleg valaki petícióban gondolkozik, hogy Hágában vonják felelősségre e nagyszerű gyártót, egy aláírást már abszolváltak.

5 kedvelés

Sztem a Solub Gorilla v2-re gondolhatsz,az valami csoki kókuszos banános dohányos őrület,anno belefutottam kókusz meg a csoki dominál benne,de érezhető volt a banán is a fúrcsa ízben dohányt nem igazán véltem felfedezni,viszont émelygősen mű kókusz ízt igen,van akinek meg bejött,jah mikor túléret akkor meg fura íze lett,kb 2 hétig nagyon kókusz volt aztán 2 hétig vállalható,de még mindig erősen dominált a kókusz aztán nálam maradt belőle a végére 20ml ami meg már nem nagyon csúszot és fura íze lett​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Az csak simán banán és dohány volt. Én szerettem. :blush:

3 kedvelés

Csoki,kókusz,banán,dohány én így tudom​:slightly_smiling_face:
Pffu @Vaperina_Kinga nekem nagyon nem jött be,dehát erről szól az ízlésvilág​:slightly_smiling_face:


3 kedvelés

Ahonnan én vettem anno ott csak azt írták, hogy banán és dohány :smiley: de egyre gondolunk, viszont szerintem finom volt. :blush: A Monkey nevű aroma is ízlett a Gorilla V2 mellett volt szorosan, ám a Snake-ről (hamár allátnevűek) hamar leszoktam az abszint miatt. :smiley:

2 kedvelés

Meg is van. :slightly_smiling_face: Itt csak ennyi van, és volt is. Én meg ebben a hitben maradtam. :sweat_smile:

2 kedvelés

Bevallom őszintén,mikor rendeltem anno akkor énis csak banános dohányt olvastam róla,de bekeveréskor már megcsapott a kókusz,akkor néztem utánna,hogy ja akkor ebbe lessz kókusz,meg csoki is​:slightly_smiling_face: Lehet,ha újra próbállnám működne is,bár belegondolva,hogy utoljára a Red Oaknál talákoztam kókusszal és az sem csúszott,hát lehet akkor mégsem próbállgatok​:smile:

3 kedvelés

AUGVAPE INTAKE MTL RTA BY MIKE VAPES
AZ ELVILEG TÖKÉLETES KIMAXOLÁSA
Kivitel: fekete
Vásárláskori állapot: kiváló állapotban lévő, használt


A tank, ami meseszerű értékelésekkel rendelkezik, és maga Mike Vapes látta el kézjegyével. Egy falatnyi mennyországot ígért a promo és a megtekintett tesztek özöne egyaránt. Nos, nem egészen ilyennek képzeltem az MTL kánaánt.

Kézbe véve a tankot, feltűnő a súly, a robusztusság, ami azt jelzi, öcsi ebben van anyag. Van. Igaz, nem ott, ahol kellene, de erről később…A szétszerelés után, illetve dehogy után, közben derül ki, bizony ebben valahol uránium lehet, esetleg higany, mert érthetetlen mi olyan veszett súlyos benne.

A felépítés ELVILEG tökéletes, stabil, mint egy betonalap, minden elem feszes, minden elem zár, az anyaghasználatra ELVILEG nem lehet panasz. Ám az ELVILEG tökéletes topcap borzasztóan túlméretezett a többi elemhez képest, az ELVILEG tökéletes menetezése formakeresős feladvánnyá teszi a legegyszerűbb műveleteket is, pl a feltöltést. Ami ezek szerint nem egy létfontosságú dolog… Ezzel új szintre emelkedik a vapelés, ELVILEG vapelhetek.

A driptipet eleve bizalmatlanul méregettem. De ugye ELVILEG tökéletes. Gyakorlatilag kukába való. Eltekintve attól, hogy döbbenetesen szorul, az eltávolítása is szenvedés, sikerült előállítani az egyetlen méretet belőle, ami pont semmire sem jó. Se nem DL, se nem MTL, nem szűk, nem tág, szimplán csak sz@r. Itt érdemes újabb pillantást vetni a dobozon is megtalálható feliratra: MTL RTA! Az. A javából! ELVILEG tökéletes.

A build deck egy ELVILEG tökéletes alapon csücsül, de valójában ez nem alap, csak egy lap. Abból is az a fajta, amit az anyaggazdálkodási osztály megtakarítási részlege tervezett. Kemény, de elég cseppecske. Nem bajlódtak sokat formatervvel. A topcapra szánt anyagmennyiségnek itt talán jobb helye lett volna. A designer csapat is alkotott, a minimalista és erősen gaggyer kivitel helyett egy erősebb „csúszásgátló” jellegű bemarás szerintem nem igényel nagy erőfeszítést. A minimalista formanyelv így is megmaradt volna, ellenben talán nem vágja szét a felhasználó ujjait. Található rajta ugyan néhány ELVILEG e célt szolgáló minta(?) barázda(?), de bevallom, én elsőre gyári hibának néztem őket, gondoltam, szórakozott a fröccsöntőgép kezelője… Semmire sem jók, de pl a gumikesztyűt fantasztikus könnyedséggel vágják szét. Sebaj, ELVILEG így tökéletes!

Megépíteni egyszerű, bár számomra érthetetlen okból fordított menetesek az ELVILEG tökéletes lefogatócsavarok, ezzel „szinkronban” pont rossz (de tudjuk ELVILEG jó) oldalra került a normál „vájat” a huzalnak. Nem egészen jól működő ujjaimmal meg is szenvedtem az építéssel alaposan. Többször is azt hittem, megéri… ELVILEG tökéletes, biztos ez a normális.

Ha már megépítettem akkor érdemes leégetni a tekerést. ELVILEG ez nem egy nehéz művelet. Na az ELVILEG tökéletes 510 csatlakozónak hála a családban és baráti körben található modok közül kettő volt képes mókolás nélkül fogadni. Ebből az egyik kifejezetten felső árkategóriás gép. És az is jelzett furcsaságokat. Tudom, tegyek alá hűtőbordát, használjam a csomagban megtalálható alátétet. De az Üvegtigrisben elhangzó kérdésnek megfelelően: „Alátét… Mialátét b@zdmeg?” Ugyanis használtam. És úgy sem jó! De ELVILEG tökéletes!

A levegőzés az ELVILEG precízíósan állítható kategória, nálam a próbák során az AFC-k közül három teljesen egyforma áramlást biztosított. Főleg miután kettőből a lyukban látható apró sorját kipöcköltem. Bár lehet, gyári extra volt. Mert ELVILEG tökéletes!

A fekete kivitelnek köszönhetően a levegőgyűrű használata szintén az ELVILEG precíziós kategória. Nem találtunk olyan sasszemű egyedet, aki picit kevesebb fénynél, netán borús időben meg tudta volna mondani, pontosan mekkorára van nyitva-zárva az ELVILEG tökéletes „szellőző”. Ezt leszámítva a szabályozás valóban működik. Apró örömök… Aprópopó! Az ELVILEG tökéletes levegőgyűrű néhány szétszerelés után erős deformálódásba kezdett. Miután az alkatrészekre bontott állapot a tank szinte életvitelszerű helyzete, így érdemes erősen koncentrálni a levétel és a felhelyezés során. ELVILEG tökéletes!


A legfontosabb az MTL élmény, az ízorgia! Hát azt kaptam. De milyet! A tank MTL „üzemmódban” íztelen, szagtalan, jellegtelen valami. Pont azt emeli ki és adja vissza amennyit ér: semmit. De legalább TÖKÉLETESEN hozza ezt a szintet. Eddig úgy tudtam, ha valahol fontos a minél fantasztikusabb ízvisszaadás az az MTL. Biztos csak nekem furcsa, hogy egy nevében és minden ízében MTL tank DL-ként használva jobban teljesít ízvisszaadás terén. ELVILEG tökéletes ugye?

Értékelés: MTL rajongók számára polcdísznek a nippek helyett, egy műhelybe dekorációnak tökéletesen megfelel. Akkor is tudom ajánlani, ha egy kevésbé fontos embernek keresel ajándékot. DL fanok próbálják ki, ha szeretnék, ott jobban teljesít. Bár arra meg ezerszer jobb tankok léteznek a kategóriájában. Tipikusan MÉG EGY, AMI ÚGYSE KELL beszerzés…

10 kedvelés

No,meglestem 1-2 videót róla,hát tényleg nem valami bizalom gerjesztő,főleg a chimney rész zavaró benne semmi jó kis kialakítást nem véltem rajta felfedezni ami picit is előrébb vinné az ízeket,a hátam közepére nem kellene a fordított lefogató csavarjaival,bele is gondoltam,ha elszórom azt a párat amit adnak hozzá,utánna kuka,mert a világon nincs ilyen csavarka​:joy::joy::joy::joy::joy:

6 kedvelés

A theliquidcity-ről majd akarok még rendelni.Tudtok olyat írni nekem,amit tuti,hogy ne rendeljek?Rossz tapasztalatok?
(Olvasgattam itt vissza,de leírások alapján elvesztem már a rengetegben,hogy mik a nem jók​:slightly_smiling_face:)

2 kedvelés

Szia Beatrix!
Ha aromára gondolsz, a Blendfeel dohánykivonatosoktól óvakodj, mert a család havi keresménye porlasztóra fog elmenni. Egyébként nem rosszak. :slight_smile:

5 kedvelés

A Pocsék Áruk Fórumának megnyitása óta szép számmal érkeztek jelöltek ebbe a kategóriába :+1:. Ezúton is óriási köszönet mindenkinek!!! Kicsit megpróbálom könnyebbé tenni a böngészést, ha épp szeretnéd megnézni rendelés előtt a mi ne kerüljön a kosaradba listát. Az eddig beszavazott “kedvenc cuccokat” :rofl: itt megtalálod. A lista menet közben frissülni fog természetesen.

AROMÁK

  • AM BLACK HOLE
  • BLENDFEEL BASIC FLAVORS FIORI DI SAMBUCO
  • BLENDFEEL BASIC FLAVORS RIBES NERO
  • BLENDFEEL BASIC FLAVORS UVA
  • BLENDFEEL WHISKEY
  • CHILL PILL SOLDIER PEACH 5000
  • CUCKOO CHERNOBYL LEMON
  • ELIQUID.VG SZILVA (FLAVOUR)
  • INAWERA BARACK
  • INAWERA IRISH COFFEE
  • INAWERA MAXX BLEND
  • MISTIQ FLAVA GRAPERS
  • RYAN BANANA
  • SOLUB CAFÉ COLOMBIE
  • SOLUB GORILLA V2
  • TJUICE COLONEL CUSTARD
  • TOBACCO BASTARDS COFFEE
  • TPA ALMOND AMORETTO
  • TPA MEXICAN COFFEE

TANKOK

  • AUGVAPE INTAKE MTL RTA
  • CUBIS TFTA
  • ELEAF LYCHE SUBOHM TANK
  • VAPEFLY GALAXIES RTA

MODOK

  • EHPRO COLD STEEL
  • ELEAF PICO SQUEEZE 2
  • JOYETECH ESPION TOUR
  • S2 SQUONK MOD
  • VAPOR STORM ECO
12 kedvelés

Három van a listán, amit én is megszívtam - konkrétan és átvitt értelemben is:

  • AM BLACK HOLE
  • TOBACCO BASTARDS COFFEE
  • VAPEFLY GALAXIES

Egyébként, ha frissíteni szeretnéd emlékeid, tudok adni Black Hole-t és Coffee-t. :smiley:

4 kedvelés

Ha nem feltétlen muszáj, kihagynám az öngyilkos küldetést! :wink: :wink:

3 kedvelés

Viszont a TB-tól kóstoltad a Dark Fire-t és a Bourbont? Ha nem, ajánlom!

2 kedvelés

Eddig nem, szaladnak is a kívánságlistára!

3 kedvelés

Ha nem jön be, átveszem. :smiley:

2 kedvelés