OXVA Unibox - Vaperism.cz rendelés bonyodalmak

:slight_smile:

Mindenre válaszoltam.

Időrendi sorrend:
Regeltem. Összeszedtem a cuccokat. Hozzáadtam a VAPINGOVA kódot. Sikeresen levonta, screen shot. Elküldtem a screen shotot, a megrendelést és a kérdést, miszerint hogyan lesz a szállítási költség és hogy legyenek szívesek, adják át a futárszolgálatnak a futárnak szóló megjegyzést is (csengő nem működik, érkezéskor legyenek szívesek rámcsörögni).

Válasz másnap (azaz tegnap): Persze, semmi baj, most adtuk át a futárnak a csomagot és a megjegyzést is, minden rendben lesz. (ez nem volt igaz, csak előértesítés jött, de ezzel még megbékültem volna, mert max hétfőn, vagy kedden érkezik a csomag, na bumm, de legalább érkezik)

Erre szinte azonnal válaszoltam, megköszöntem, majd kérdés tőlem, miután megkaptam a GLS előértesítésről szóló emailjét, amiben nem passzolt a végösszeg: Hello, nem passzol a végösszeg, mi lehet a gond, tudnátok - e segíteni? Kétszer is írtam, másodszor megemlítettem, hogy a közösség tagjai ajánlották a kódot, szóval lehet, hogy az nem vonódott le?

Válasz ma Marektől: Tessék itt a számla (mellékletben számla, a nem passzoló végösszeggel)

Válasz tőlem, miután kiszámoltam: Ne haragudj Marek, de úgy tűnik, nem vontátok le a VAPINGOVA discountot. Ki tudnád kérlek javítani? (Újból elküldtem a helyes kalkulációt, screen shotot a weboldalon a megrendelésről és amegrendelő emailemről, kiemelve azokat a részeket, ahol látható, hogy használtam a kódot)

Erre válasz Marektől: Bocsi, de már tegnap elküldtük a csomagot, nem lehet változtatni. (Ez nem igaz mert át sem adták a GLS - nek a csomagot, kaptam volna róla értesítést, de az nem jött.) és hogy a kódnak utánanézett, de azt csak egy másik kolléga adta a közösségnek nagylelkűségből (pedig az csak Ostrava vásárlóknak jár), de majd legközelebb használhatom és kapok ajándékot. (Excuse me…??)

Erre válaszoltam, hogy ne haragudj, ez nem oké, miért nem szóltál előbb, mert nem az a plusz x ezer forint a baj, hanem az elv, hiszen a megrendelő emailemben rákérdeztem a szállítási költségre, az erre érkező infóra reagálva kérdeztem, hogy miért nem passzol a végösszeg és te anélkül állítottad ki a számlát, hogy informáltál volna arról, hogy nem jár a kedvezmény. Tudnád kérlek javítani, vagy valami infót adni, hogy miért tudtam használni a kódot, amikor az nem is jár? (magyarul nem kértem a rendelésem törlését egy szóval sem)

Erre központi értesítés a webshoptól: Rendelés törölve.

Azóta kétszer írtam, egyszer hogy tudna - e valami infót szolgáltatni legyen szíves, a második kb ugyanez, csak leírtam, hogy most aztán tényleg össze vagyok zavarodva.

Erre írta az egyik itteni tag, hogy kb két napja kiderült, hogy a kedvezmény tényleg nem jár, amivel nem is lenne gond, mert így is jó árban van a cuccos (egy OXVA mod és egy VTC5 akksi), de azt nem értem, hogy miért nem szóltak és miért törölték a rendelést erre irányuló kérés nélkül?

Azóta nem válaszol.

Bocsi a könyvszerű terjedelemért, de a további kérdések tisztázása végett így egyszerűbb volt :slight_smile:

2 kedvelés