Meg vannak ezek őrülve

Szóval az van, hogy nyertem egy pakk ilyen félig-meddig eldobható Yooz nevű izét, az egyik ECigClick-es nyereményjátékon. Azóta tudom, hogy csak olyanra nevezzek be, amit aztán használni is tudok, de ez most egy másik téma.

Ma délelőtt hozta a UPS-es fiú.
Erre egy órával ezelőtt felhívott, hogy este visszajönne érte, mert kéri vissza a vám. :rofl:
Így. Utólag.
Szerinte visszakapom, csak hát nagyon nézik most az ilyesmit.

Na hát kettőt visszaraktam az csomagba, elégedjenek meg annyival. A bontottakat én vissza nem küldöm. :smiley:

Én ilyesmiről még nem hallottam.
Mi van, ha így 4 óra elteltével már nincs nálam az amúgy ténylegesen nyereményből származó csomag? Rám küldik a TEK-et?

2 kedvelés

Majd a nyeremény adót fizesd be különben
image
XD

3 kedvelés

Mijez? A Nemzethy Paintball Liga?

1 kedvelés

IMG_20220725_161026

Nem akarom az :smiling_imp: a falra festeni de ebből még lesz bonyodalom! Amilyen undorítóak majd rád fognak mindent is. miért volt nyitva /mit vétel ki belőle bizonygasd az igazad meg egyebek.
Ne így legyen!

2 kedvelés

Azért vot nyitva, mert rajta vot a nevem és egy futártól vettem át. Nem volt ráírva a dobozra, hogy mi az, én meg már csak ilyen kis kíváncsi ternészet vagyok, hogy kibontom, ha kapok valamit. :smiley:

Hát itt valami nagyon nem kerek! Ha a vámon átcsúszik, utána már nem kérik be vám vizsgálatra! Ha nem vizsgálták mi alapján kéri be, nem értem! Kíváncsi leszek mi lesz ebből! :thinking: :thinking:

2 kedvelés

Szerintem is marha érdekes. Csak csóri futárt sajnálom, hogy ilyen inkompetens nemnormálisok miatt kell fel-alá kocsikáznia.

Én is azt mondom valamit nagyon el ba… K.
Utólag nincs vamolas ha át engedte.
A futárt ne sajnáld mert ha baj lesz öt levedi a cége.
Ebből te jöhetsz ki sz…l mert te bontotad a csomit.
Csak indulj ki abból hogy nic töltetű a yooz!
Dohány mutyi érted ami nem tőlük van az büntetős.
De legyünk pozitívak hátha nem lesz gond.

Szerintem azért ezzel még várj egy kicsit! Én sokat vámoltam de még ilyennel nem találkoztam! Ha kiszedték akkor vámoltam, ha átcsúszott még soha nem kérték vissza! Nem is értem mi alapján kérik vissza, mi van a kezükbe, milyen dokumentum! :wink: :thinking:

3 kedvelés

Azért arra is kíváncsi leszek, hogy milyen papírt ad neked a futár amikor megy érte! :thinking:

2 kedvelés

Arra én is. Azt mondta, 6 körül jön.

1 kedvelés

Egy jó tanács ha elfogadod! Ha elviszi a futár és nem ad róla semmit, hogy vissza vette tőled, és mondjuk pár nap múlva becsönget a vám és pénzügyőrség és keresik a csomagot mivel a futárnál az szerepel, hogy átvetted, akkor bajban lehetsz! Gondold át! Még van idő! :wink:

4 kedvelés

Papír nélkül oda sem szabad adni a futárnak.
Szerintem ez valami kamu :blush: ilyet nem csinálnak. Lehet vicces kedvében van a futár :person_shrugging:

1 kedvelés

Csak arra tudok gondolni, hogy ellenőrzésnél lefényképezték, valaki meg most utólag azt hitte rá hogy manófajta.
Semmi papírfecni nem volt mellécsomagolva, kívül meg csak annyi van, hogy általánoss árucikk és hogy aji.

…Vagy eredetileg 5 volt a csomagban, és megtetszett nekik. :smiley:

Én oda sem adnám, eltenném így ahogy van a szekrénybe, és keressenek a vámosok ha valami gondjuk van! Nekem az gyanús, hogy a futár ha kézbesíti a csomagot ott megszűnik a futár cég ebben a témában! Innentől csak a megrendelő és a vámosok az érintettek, azok pedig majd keresnek ha gondjuk van! :wink:

4 kedvelés

Egyetértek! Sőt, ha gondjuk lenne, szerintem eleve ők mentek volna és nem a futárt küldenék vissza!

3 kedvelés

Na ilyen nincs! Ha lefényképezték volna akkor ki is kapják! akkor hozzád el sem jutott volna! :wink: ez az ügy sok sebből vérzik szerintem, de majd kiderül!

2 kedvelés

Milyen futár volt ? Náluk kéne még kérdezni a központot meg 6 elött

Na ez egy jó ötlet, tuti utána érdeklődnék a futárnak!