OXVA Unibox - Vaperism.cz rendelés bonyodalmak

Sziasztok!

Egy kis érdekes infó és véleménykérés, mert tanácstalan vagyok.

Nos, megrendeltem magamnak az áhított kis OXVA modot a Vaperism.cz - ről. Már amikor küldték, hogy átadták a GLS - nek, ott feltűnt, hogy az ár nem passzol. Felhívtam a GLS - t, hogy ugyan mi ez, azt mondták, hogy a szállítási árat a szolgáltató határozza meg, így fogtam és rákérdeztem Mareknél, aki egészen máig nem is válaszolt (erre figyelmeztetett a GLS - es üf szolgálatos, hogy miután fel van adva a csomag ténylegesen, már nem lehet semmit változtatni, de ne higgyem el, hogy ez egy nap alatt megtörténik, mert általában 2-3 munkanap, mire átadják a GLS - nek a cuccost). Majd ma írt, hogy nesze itt a számla. Ott sem passzoltak az árak, de ebben már látszott, hogy elfelejtették levonni a VAPINGOVA 7% kódot, amit félkövér betűkkel jeleztem a megrendelő emailemben, hogy legyenek szívesek levonni, mert itten van.

Szóval visszaírt annyit, miként a kupon nem is nekünk szól (nem tudom, erről ki tudott ezelőtt). Állítólag egy kolléga elkezdte alkalmazni “nagylelkűségből”, de ez nem hivatalos és a kupon eredetileg csak Ostrava vásárlóknak van (nem tudom, ez mit jelent, mert a fordító sem értelmezte).

Nem az az 1500 Ft a lényeg. Hanem az elv és az, hogy tegnap, amint megláttam a GLS utánvétes árát, rögtön írtam kétszer is Mareknek, hogy segítséget kérjek és finoman szólva bszott válaszolni rá azóta is, csak a számlát küldte és a béna magyarázkodást.

Őszintén nem értem, miért van ez. Baromi cuki voltam velük az elejétől, segítséget kértem, csatoltam a képernyőképet, megadtam minden infót, stb.
Komolyan gondolkozom rajta, hogy fogom és visszautasítom, még ha ez azt is jelenti, hogy nem lesz meg a modom a találkozóra, ahogy eredetileg terveztem.

Nektek mi a véleményetek? Elfogadom a kövezést is. Előre is köszönöm!

6 kedvelés

Itt is azt mondom értelek vegyél máshol.

4 kedvelés

Szia! Sajna így van! Én is kaptam levelet Marektől, hogy felejtsük el a kódot mert ránk nem vonatkozik!

2 kedvelés

Mikor kaptad ezt a levelet…???

2 kedvelés

Mikor írta?
Ez annyira jó!
Eddig tudtuk használni,mostmár meg nem fogják figyelembe venni?
Volt,hogy másfél hónap alatt 4x rendeltem…nagyon jól jött(a sok)levonás​:cry:

Ha az én mizériám után írta, akkor most nem biztos, hogy fogok tudni nyugodtan aludni (bár végig udvarias voltam és csak infót kértem). De ha előtte, akkor nyugodtan tájékoztathatott volna előbb is, így viszont egy szó nélkül (azóta is) törölte a rendelésem és bszik válaszolni úgy, hogy csak a segítségét kértem, nem azt, hogy törölje a rendelésem.

1 kedvelés

Már 2napja folyamat emailezek Marekkel. Először a Dani engedmény jött szóba hogy az már nem jár. A következőbe meg hogy amit használunk az nem jár nekünk!

Ma reggel váltottuk az utolsó emailt.

1 kedvelés

Akkor ez már előbb felmerülhetett, mert én két napja rendeltem és tegnap vettem észre, hogy nem passzolnak az árak. Miért nem írták a megrendelő emailemre, hogy “bocsi, de ezt a kódot nem tudod már használni” vagy valami? Csak hogy ne legyen ez probléma? Simán elfogadtam volna, ha ezt leírják. Az a megoldás, hogy magyarázkodunk és kamuzunk, utána meg szó nélkül töröljük a vevő megrendelését egy szem válasz nélkül?

1 kedvelés

Ostrava egy város Csehországban. Ott található a bolt is.
Ha tegnap írtál neki és ma válaszolt, az sztem belefér egy ügyfélszolgálatba, ennél sokkal rosszabak vannak.

4 kedvelés

Köszönöm az infót. Akkor már csak azt nem értem még mindig, hogy miért nem szóltak előbb, hogy “bocsi, de ez a kód nem használható” mielőtt elküldi a számlát és miért törlik a megrendelést szó nélkül? Én arra számítottam, hogy ha már tök udvariasan segítséget kérek, akkor - még ha egy napba is telik - az ő érdekük is, hogy válaszokat adjanak. Nem az egy nappal van a bajom, hanem az információ hiányával és az eljárásmóddal.

2 kedvelés

Oké. Honnan érdemes még megrendelni?

2 kedvelés

Ahogy nézem, leginkább az angoloknál van. Onnan nem érdemes, és még ezt találtam…
https://lassdampfab.de/Oxva-Unibox-Mod-Akkutraeger
Meg kell nézni szállítanak e ide

3 kedvelés

Köszönöm szépen! Megkukkerolom. :slight_smile:

3 kedvelés

Mert a csehektől nem jó? Vagy most hol tart a történeted?

2 kedvelés

Mert 20k szállítással, még mindíg jó áron van. Engedmény nélkül is.

2 kedvelés

Most azt nem látom,hogy hol látod,hogy törölte a megrendelésed?Főleg,ha már a GLS-től is kaptál értesítést.

1 kedvelés

Nekem tök jó lenne a csehektől is, ha kapnék bármi infót, de csak egy központi értesítést kaptam tőlük, miszerint törölve lett a megrendelésem (nem kértem, hogy töröljék, infót kértem), mire kérdeztem, hogy akkor most mi történik, (mert ha azért törlik, hogy ismét létrehozzák, akkor értelemszerűen csak annyit mondanék, hogy köszönöm), de azóta semmi. 23k ami még tök oké lenne, csak az a baj, hogy

  1. Semmi bajom a plusz költséggel, csak tudjak róla előre, pl úgy, hogy a megrendelő emailemre reagálnak, miszerint “bocsi, nem tudod igénybe venni a kódot ezért-és ezért, így is szeretnél rendelni?” - értelemszerűen igennel válaszoltam volna
  2. És ha ezután “adják át” a GLS - nek a csomagot, egy szavam sincs, de tekintve, hogy GLS - sék azt mondták, hogy nincs náluk a csomag amikor Marek biztosított arról, hogy tényleg átadták (ismerem a folyamatot, mert dolgoztam náluk, ha épp beleesik az aznapi rostába a csomagom, mert tényleg átadták, akkor valóban kiszállítják a megrendeléstől számítva 2 nap alatt, de itt nem így volt, mert ha valóban átadták volna, kapok róla értesítést), így nem értettem, hogy miért mondja Marek azt utólag, hogy jaj bocs, de már nem tudunk változtatni. (kivárta az egy napot, hogy másodszor is rákérdezhessek, hogy akkor most mi van, miután infók nélkül hozzámvágja emailben a számlát)

Nem az engedmény itt a lényeg, hanem az elv, hogy amikor nem jöttek ki a számok (a website - juk alapján) és kérdeztem, hogy miért, akkor miért nem informáltak? Miért egyből a számlát küldik? Hogy ne is legyen választása a hülye fogyasztónak? Legutoljára AliExpressen találkoztam ilyesmivel, de ott legalább meg lehetett beszélni.
Javítson ki bárki nyugodtan, ha nincs igazam, elfogadom. De egyelőre úgy látom hogy sajnos (és tényleg sajnos), hogy nekem van igazam.

1 kedvelés

igaz itt előre kell utalni ibankra euroban oldottam meg a tripodot itt vettem meg vagy 2 aromat emailben is segítnek mindenben magyarok is vannak benne magyarul lehet nekik írni.:blush::wink:

3 kedvelés

Köszönöm szépen, megnézem :slight_smile: Remélem, nem 10 nap körüli a szállítás, mert akkor a vapertalira nem fogom tudni vinni :frowning:

1 kedvelés