Oxiva & Vapx Unibox 80W TC mod

Nem baj…én nem felejtek… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Kézcsók ! Szervusztok !

Ez a beszéd !

3 kedvelés

Ha bármit szeretnél megbeszélni, állok a rendelkezésedre. :hugs: (Egyébként tényleg nem tudom, ismerős a dolog, olvastam már, csakhogy kitől azt mar sajnos nem tudom. :pensive:)

2 kedvelés

Minden rendben…

Nagyon szépen köszönöm,hogy megnézted a videókat​:heart:
A tank nem kellene,így próbálom kíszűrni a negatív dolgok közül azt ami a tankra vonatkozik.:slightly_smiling_face: Holnap nekifutok újra(tuti 4x)az olvasásának amit ìrtál,de már ilyenkor nincs erőm és mostmár muszáj lefeküdnöm,mert ugye korán kell kelnem.Eddig azért nem néztem fel csak feltettem a kérdést,hogy majd,ha lesz időm elolvasom,mert Kirus beteg.39.4-el küzdünk,fáradt,felkelni sem bír​:cry:

Na,de visszatérve a témára…felét nem értem​:wink::see_no_evil:

A fél W-onként nekem pont nem jó:cry:

Akkor a 23 vagy 24-es tank bután nézne ki?(Holnap munkába majd megnézem én is a videókat​:slightly_smiling_face:)

Bocsánat,hogy ennyi mindent nem értek​:see_no_evil::wink::joy::slightly_smiling_face:
Még1x köszönöm :heart:

Nekem csak azért kellene,mert olyan a formája amit szeretek és van LILA​:wink::joy::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

Még jó,hogy nekem kell,hogy cíííp legyen​:wink::joy::heart::kissing_heart:

2 kedvelés

Hát, szerintem nem tudom. Nem hiszem, hogy bután nézne ki. Ha van Windows-os géped és az Oxva weboldaláról letöltöd a programot ott be tudod állítani, hogy tizede ként allithasd a wattot. Ha elmenne a kijelzés annyit tesz, ha valami miatt bedöglik a kijelző akkor sem lesz teljesen használhatatlan, mert a programmal át lehet állítani mindent. A programot hívják Unitool-nak, mert ugye ez az Unibox. :slightly_smiling_face: Egyébként a kijelző fényerejét is lehet szabályozni, ezt magán a modon, ami szerintem nagyon jó funkció azoknak akiknek érzékeny a szemük. Emellett a betűszínt is a modon lehet állítani. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szia én is nézetem olyan DNA szerű de nincs DNA szinten én úgy vélem.

2 kedvelés

Nem DNA, csak olyasmi… De hozza a szintet, csak mégsem DNA. Ki érti ezt? :sweat_smile:

2 kedvelés

A DNA erőssége még mindig a replay mod szerintem .Nagyon nagy erősségnek mondanám .

2 kedvelés

Köszönöm szépen :+1::slightly_smiling_face:
Mostmár csak azt nem tudom,hogy kellene-e nekem egy ilyen mindent IS tudó,rengeteg mindent állítható mod​:joy:
Tuti soha nem használnám a sz.gépen a programot :wink:
Csak nagyon szép a színe és pont nekem való a mérete és a formája​:heart:

1 kedvelés

Ez a te döntésed úgy is :slight_smile: aztán lehet most az mondod soha még is leszeded ,ki próbálod és rájössz hogy nem is olyan nehéz ez az egész és van egy tök jó mod od , ami csap cép :smiley: okos is

4 kedvelés

Csókolom Bejja asszony !

Autót is a színe alapján válogatjuk ! Az nem érdekes ha a hajtókar kilóg a motorblokk oldalán ! :grin:

5 kedvelés

@Atis nem csak a színe,hanem a formája alapján is​:joy:
Az új autónkon is összevesztünk azurammal majdnem,mert nekem a gyönyörű bordó tetszett,neki meg a szürke​:joy:

Ez a mod,mint olvashattad is Kinga összegzését,nem csak cíp,hanem okos és ügyes is​:wink::kissing_heart:

3 kedvelés

A bőr szerintem nem minden… Nekem, volt régebben egy aramax power 5000 kit. De nem tetszett a kinézete. Sec-perc alatt varrtam rá egy bőr tokot.
Úgyhogy, az legyen a legkevesebb gondod vele.

2 kedvelés

A te döntésed neked kell tetsszen senki másnak ! Szóval hajrá ! :+1: :muscle:

3 kedvelés

Így nézett ki, viszont menesztettem, mert nem jött be…

3 kedvelés

(Soha nem volt még új autóm…) mivel a mod új és neked tetszik vegyed

5 kedvelés

Autóból jó a használt is ,na de egy új mod vagy tank…na az az igazi gazdagság :rofl:

4 kedvelés