Oxiva & Vapx Unibox 80W TC mod

nekem lehet haladó rda is ha van​:sweat_smile::wink::blush::grin:

4 kedvelés

Ezt tudom ajánlani nagyon jó…(van1) :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

szép szép árban húzós kicsit a fev bf1 gondolkodok majd annak is van ára igaz​:wink::sweat_smile:

3 kedvelés

Az még nem volt (klónba is lehet venni) :upside_down_face:

3 kedvelés

Megnéztem a videókat. Az utolsó viszont nem ment sajnálom. :joy: Ahogy kapargatta a karmaival… Áh…

Egyébként kiderült, hogy ez egy tök szuper kis cucc. :slightly_smiling_face:
Cink ötvözet a ház, a gombok fémek, de jól kézreáll minden. A gombok nem lötyögnek, nem szorulnak. Könnyű nyomkodni. :slightly_smiling_face: A menü egyszerű, és van windowsra e-scribe szerű program és a beállításai nagyon hasonlóak a DNA-s cuccokéhoz. És ha valamiért elmenne a kijelzés akkor is lehet használni. Van benne akku teszt, ami jó, de egyik rewiever sem tudta megmondani mi alapján monitorozza illetve pontozza az akkut. Mike autóját simán bírta, összekarcolódott, de komoly sérülés és benyomódás nem esett rajta, és továbbra is használható. A vizet, port szintén jól bírta.

A tank ami hozzá jár 4ml-es, és nagyon ízes porlasztók vannak hozzá. Nem MTL, a fél DL-től a tág DL-ig lehet baszkurálni. Van hozzá egy érme, azzal kell a tankot szétszedni, hogy ki tudja az ember cserélni a bubisra ami 5ml-re növeli a kapacitást.

3 lehetséges negatívumot mondtak.

  • Az akkufedél picit nehezen csavarodik, van aki szerint a gumigyűrű miatt (az kell bele a vizhatlansághoz). Meg van az akkufedélen 2 lyuk, de belül nincs lyuk, így igazából nem is szellőzik.
  • A tankot szerintük nehéz feltölteni, szerintem csak elszoktak attól, hogy 5 másodpercnél tovább is tarthat egy tanknak a töltése.
  • A tömítőgumik. Van egy az alján az USB-nél, és egy a tankon belül, azt kell félrehajtani a töltéshez. Azzal vigyázni kell,nehogy leszakadjon. A tanknál lévőt Mike ki is emelte, szerinte leszakadhat.

MTL-re jobban alkalmas, de egyébként nem akkugyilkos, csak a porlasztó 0.15 és 0.3 ohmosak, ami miatt gyorsan merül.

Az Unitool van Windowsra, ott aztán mindent lehet állítgatni. Még háttérképet is lehet tenni a modra. Van benne DIY fül, ami ugyanúgy funkcionál mint itt a keverde vagy tekerede

Nagyon kézbepasszoló kényelmes modnak írták le, és tényleg bírja a strapát! A gombok alá nem ment se por, se víz. Én egyébként szeretem, ha le lehet mosni a modot, néha nem árt. Főleg, ha 3ml liquid ráfolyatódik. :slightly_smiling_face:

A cink ötvözet boritasra még annyit mondtak, hogy sokkal jobb mint más IP68-as modoknál a gumírozott ház. Ja és 29mm-ig fogad tankokat.

Egyébként szerintem megéri, a chip és a teljesítményleadás kiváló. Azonnal tüzel, ami jó dolog. Illetve alap, hogy fél wattonként lehet lépegetni, de az Unitool-on be lehet azt is állítani, hogy tizedekkel vagy egész wattokkal lehessen csak lépkedni. Nagyon sok dolgot tud az a program. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Gyenge pontja az aksi fedél lesz olyan mint az Aegisé ott is megette a menetet a mod.Lehet tényleg állitani mindent…ez egy strapa mod kérdés kell-e ez egy nőnek…

6 kedvelés

Így van, az a leggyengébb pontja. Hát nem tudom, nekem amúgy tetszik. :slightly_smiling_face: Csak most pici a budget. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Hát nekem nem cíííp! :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Nekem egy ilyen volt egy hónapig bírta aztán szépen mégis adta magát … és felvált … gondolkoztam ragasztón de aztán még tovább gondolkoztam :smiley: mondom mi van ha utána nem klappol és nem tudom lezárni ? Ez meg is történt úgy hogy nem csesztetem kb fél lv alatt nem akadt a fed lap . Érzékeny búcsút vettem a módtól.

Tecc vagy nem tecc, ezt el kell fogadnom. :hugs:

4 kedvelés

nekem 2db Aegisem volt az a100w.Az első be sem kapcsolt a második lent volt a földön szereltem a buszom és rá álltam azt nem bírta… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Tölem vegyétek.( én csak úgy írogatok itt) ezt idéztem egy vapertől.

5 kedvelés

Tőlem is vehetitek én már nem veszek semmit :thinking:jó Max egy rda és egy squonkert :rofl::rofl::rofl:mert állítólag olyan is kell hogy legyen :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:

5 kedvelés

Ez nagy igazság…(estleg egy Arti mod) :slightly_smiling_face: :thinking:

4 kedvelés

Hjajjjj…lehet hogy olyan is kell :stuck_out_tongue_winking_eye:csak azt tudnám minek nekem ennyi​:thinking:hosszú lesz ez az év is :rofl:

5 kedvelés

Mert kell különben a lányok be előznek… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Igyekszem nem lemaradni tőlük​:rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

az minden tapasztalt vaper nek kötelező darab :smiley:
Én imádom nagyon
Pulse V2 BF 95W Box Mod és egy vandy vape rath tankkal használom bár tudom dl de én egy .062 coil vágok bele és úgy egy nagyon szűk dl

6 kedvelés

Én már így is le vagyok maradva. :sweat_smile:

4 kedvelés

Valami rémlik, de nem jut eszembe. :pensive:

4 kedvelés