Milyen MODot?

Sziasztok!

Nemrég vettem 2db Lost Vape Thelema modot, az egyik Solo a másik a Quest.
A Questet árulom, mivel közben megváltam a DL kazánomtól.
Így csak MTL a cél, 1 Dvarw kazánnal. Mivel ez a kedvencem, így hamarosan a V2 klónomat egy eredeti FL fogja váltani.
Jelenleg egy öreg Joyetech Evic Primo SE a mindennapos modom. A Solot nem sokat használtam, szinte csak kipróbáltam.
Joyetech:


Ez egy viszonylag kicsi mod, nagyon jó a kézben fogni számomra.
A Solo ugye 21700-as mod, nagyobb vaskosabb, mint ez.
Arra gondoltam, hogy valószínűleg a Solotól is megválnék, férfi létemre annyira nem jön be, a 4 év alatt ezt a Joyetechet nagyon megszoktam.
@Ispy Ajánlotta nekem korábban az Aspire Paradox Modot, ami videók és képek alapján hasonló picit a Joeytechhez, legalábbis méretben, és kézbe simulónak tűnik.
TC-t sosem használtam, illetve MTL-re indokolatlan a 21700-as akksi.
Szerintetek jó döntés lenne az Aspire Paradox?
A Quick Silver szín felel meg az SS színnek?

Nagyjából értem a terméket, prémium anyaghasználat, szép dizájn, strapabíró. Cserébe a chip nem tudok sokat.

2 kedvelés

Ami még kimaradt, kicsit koszos munkát végzek, bár a Joyetech nem egy minőségi darab és mégis régóta bírja.

Paradox:

  • nehéz
  • nincs tűzgomb, az oldalpanel az
  • rövid a tűzgomb útja
  • nem látszik a kijelző, ha a tűzgomb a helyén van

Ha ezzekkel együtt tudsz élni, akkor jó lehet.

2 kedvelés

Ezt ajánlom

https://www.vaponaute.com/en/vaponaute-hardware/258-615-la-petite-box-vb22.html#/61-couleur-black

7 kedvelés

A paradox oldalán a gumi borítás enyhén bordázott, ha koszos kézzel fogdosod nem lesz szép látvány, vagy lehet tisztítani minden nap.

1 kedvelés

Ezzel már én is szemeztem. :+1:

2 kedvelés

Értem, mondjuk a Picot túl alacsonynak érzem, de erre ránézek.
Joyetech súlyával megegyezik, a Paradox dupla ennyi.
Úgy látom ez is valami prémium cucc egyszerűbb chippel. TC van, de nem sok mindenre jó gondolom, bár leírtam, hogy amúgy sem kell.
Viszont az Eleaf chip azt jelenti, hogy felrakható az Articfox?

@Ispy Annyi kérdésem lenne még, hogy a gyártó szállít Magyarországra? Az amit linkeltél.

1 kedvelés

Szállít.Én is onnan vettem az enyémet.

Köszi!
Szerintem ez a készülék lesz a befutó.

1 kedvelés

Szia! Szerintem erre nézz rá mindenképp. Prémium chip, baráti ár. Pioneer4you iPV D3 80W TC Box MOD Liquidhallon beszerezhető, csak valamiért nem tudom beilleszteni az oldal linkjét.

nekem az első széria kellene a le petit boxbol valamerről,aki tudja esetleg,hogy hol tudom meg venni szóljon nekem köszi szépen.Mert nem igazán találok.:blush::wink:

1 kedvelés

Nincs mit.Nekem még a régebbi van,elégedett vagyok vele.De igazán a design,ami miatt vettem.Szép,na!:grin:

Geekvape obelisk 120 FC

Tudom ajánlani, ha a beépitett aksi nem gáz számodra. 3700 az aksi benne . A saját töltőjével 15 perc alatt (tényleg amúgy) 0-ról 100-ra.

Nagyon kézre álló, statapabíró cucc. Illetve jól is néz ki szerintem.

@Ispy
A festése mennyire masszív, nem jellemző a kopás?
V1-et gondolom már nem lehet kapni, meg az drágább is volt.

Passz. Nekem v1 van, a v2 meg túl fiatal még, nincsenek hosszútávú tapasztalatok.

De minden kopik, ami festett és az is ami nem. Csak más a mértéke. Én ezért használok 7 modot felváltva.

3 kedvelés

Nekem csak ez az 1 lenne most.
Dvarw nekem bejött, így nem kell más, ezért adtam és adok el most több mindent, a Solo ugye meg nem annyira ergonomikus, ettől függetlenül szuper.
Nem gond, ha még kérdezek pár dolgot?
-Joyetech Silver is festett?
A La Petite modot is Silverben venném.
Mert nekem ahhoz képest elég jó állapotban van, hogy nem vigyáztam rá annyira tudatosan(de nem is ütöttem vágtam), egyszer esett le, de a drip tip kapta az ütést.
Kopott, de nem csúnya:


2 kedvelés

Ehhez mit szólsz?Vagyis ezekhez?Most jött velem szembe​:see_no_evil:(Vagyis nem jött,mert akkor el is kaptam volna az egy akkusat​:wink:)
Kuponnal sztem jó árban van,lesz…





Természetesen neked nem abban a színben,ami nekem tetszik​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Csókolom Bejja Asszony !

Ejj be cííííípeek ! :grinning: Olyan csajosak ! :wink: :innocent:

3 kedvelés

Most nézem ez csak 24 órás akciós ár ! Gyors gyors megvenni ami tetszik, mert felmegy az ára mint a benzinnek ! :hugs: Jah meg a gázolajé is !

6 kedvelés