Oxiva & Vapx Unibox 80W TC mod

Na erre nem gondoltam :rofl:

4 kedvelés

Pont a bőr nem tecc,hanem a többi​:wink:

1 kedvelés

Természetesen.De tecc még a Lost Vape thelema solo és a Vapefly Kriemhild is​:wink::joy:

2 kedvelés

Nem értem hogy miért is a solo val vagy megáldva ? Tudom szarul kezeli az aksit meg minden. De akkor már nem jobb egy két akkus ?

2 kedvelés

Tudod,hogy van még másik kettő ami tecc​:wink:Csak nem tudok dönteni.Megint.Mint mindig.Vagyis soha​:joy::kissing_heart:

3 kedvelés

Miért kezelni szarul az akksit?Én még rosszat nem hallottam-olvastam róla​:slightly_smiling_face:
…mert MTL-ezni felesleges 2 akkus(és lehet Böhm nehéz)mod.És miért is jobb a kettő?Jól el vagyok az egy akkus modjaimmal is​:wink::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nem tudunk helyetted dönteni.

3 kedvelés

Nem nehéz és nem is nagy :slight_smile: de tudod mit győztél _D megadom magam !

2 kedvelés

Azt nem…de segíteni,tanácsot adni,azt igen​:wink:Egy dolgomat sem 1edül vettem a vape világában​:slightly_smiling_face:Én a tapasztaltakra hallgatok,nem a saját fejem,szívem és szemem után​:kissing_heart:
De Danit nem veszek​:joy:Csak mert nincs miből​:wink:

3 kedvelés

Én a Picot tartom értelmes modnak ami már bizonyitott…

3 kedvelés

Mutass kérlek egy szép,csinos 2 akkus modot,ami ezeknél nem drágább​:heart:(komoly)És magyarázd el nekem légyszi miért jobb mtlezni 2 akkus moddal​:wink:Tényleg érdekel,meggyőzhető vagyok.Csinos,“kecses”,nem szivárványszínű:wink:

2 kedvelés

Mtl-re minek 2akku?

3 kedvelés

Abból ugye már van kettő:heart:
Most egy ilyesmi forma még a szívem vágya majd,amiket mutattam​:wink:
A Dani amúgy mindig nagyon tetszett nekem​:slightly_smiling_face:Csak 1x felvilágosítottak az áráról​:joy:

3 kedvelés

Én is ezt kérdeztem​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én inkább kiszálltam a partnyiból :smiley:

Nem is egyforma a 2 Pico …nekem is van több danim.Ez vált be. Ha tetszik a Pico van több szin több fajta…ezek marha nagy modok egy nőnek amit itt linkeltél.De nekem mind1.

2 kedvelés

Nekem pl. az tetszik a 2 akkussal tág MTL-ezni, hogy hiába MTL meg szálhuzal, a fizika miatt. :slightly_smiling_face: 0.6-0.8 ohmra tekerek. Ezért 2 akku nem fárad el annyira. És persze nagy a kezem, kényelmesebb 2 akkuval. Ha a classic 1 ohm körüli MTL menne, elég lenne 1 akkus is bőven. :slightly_smiling_face: És persze az üzemidő… :slightly_smiling_face: De ez csak én vagyok. 1 ohm-hoz nem kell 2 akku. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Ezt írtam én is de ez ennél modnál rosszul jön ki nem egyszere kezeli a kettőt ezt el is mondják ( de zárójelben hozzá teszi hogy akkor is jobb ) mert jobban adja ki a watot nem terheli annyira )

1 kedvelés

Nincsenek balanced akkuim, csak mondom. :blush: Sosem voltak.

1 kedvelés

Én a tc-huzalt 0.5ohm-on használom.A sima huzalokat 0.8-2ohm között…én inkább a táskámban viszek akkut mint a modom legyen 2akkus.Volt 2 akkus modom jó pár db. csak a nyüg van vele…szoftverek se kezelik valami jól a 2 akkut…Ha hosszabb üzemidőt akarok akkor a 21700as modot használom. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés