Oxiva & Vapx Unibox 80W TC mod

Sziasztok.
Ismeri-e ezt a modot valaki?
Vagy esetleg nézegette vagy hallott róla?
Ma jött email a vaporism.cz -től és ez a szépség volt az emailban.
Természetesen azonnal rá kellett néznem​:wink:Videókat még nem tudtam nézni róla,de úgy sem érteném,hogy mit mondanak,akik már kipróbálták​:see_no_evil::wink:

Nekem nagyon tetszik​:heart_eyes:Naná,hogy a lila​:heart:

Ez a leírás az oldalon fordítóval:


Az összeillesztése annyira nem tetszik…hozzáértők véleményét szeretném kérni,hogy jó-e ez így vagy gagyi?Bár az ára alapján nem kéne gagyinak lennie:



És olyan furcsa az utolsó képen a bőr vagy mi,ahogy kinéz​:cry:

https://www.vaporism.cz/mody-oxva/oxva-vapx-unibox-80w-tc/

2 kedvelés

Elég gagyis kinézetű… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Áh tutira nem jó igaza van a JANINAK MOST ! mert megint egy 2000 hsz topic indul ROLF (csak vicc ) :smiley:

3 kedvelés
3 kedvelés

Állítólag azt is túléli ha át megy rajta egy kocsi szóval ha megveszed indul is a teszt a mod odon :slight_smile: Ha nem bírta ki akkor meg vissza küldjük :slight_smile: gariba

2 kedvelés

A “műtermi” termékkép sosem adja vissza amilyen valójában. Szerintem nézz róla videót is. Én magát a márkát kerülöm, ha ez számít. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Az összes mod árán ami van Beatrixnek egy új Dicodes modot tudna venni ami tulélné az összeset… :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

@Janos_Groszeibl és akkor lenne egy jó modom,rajta egy tankom és ízvakságom​:wink::joy::joy:

Írtam,hogy fogok nézni,de csak nézni…a véleményüket nem fogom érteni​:joy:

2 kedvelés

Linkeld ide amit találsz, majd leirjuk, ha valami van. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Tank az tudod cserélhető?Én cserélgetem nincs 60 modom :rofl:

7 kedvelés

Ok,akkor cserélhető :joy:Eladok minden modot,a tankokat megtartom és cserélgetem azon az egy faszagányos modon a tankokat​:bangbang::joy::joy::joy::joy:Rábeszéltél​:wink::heart::kissing_heart:

3 kedvelés

Na végre :heart:(majd rá jössz ha egyszer lesz)én végig jártam az utat amin te jársz.És vissza gondolva örültem volna ha elöbb találkozok a dicodes márkával és megsporolok kb.80-100 kinai mod árát…

5 kedvelés

Hé hé hé …tudod …egy mod nem mod​:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:kell másik is …a Lidlbe is mást meg a Pennybe is mást viszek :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Ezért van több Dicodesem :rofl:

6 kedvelés

Még a végén kiderül, hogy két mini is kikerül. :sweat_smile:

2 kedvelés

Ez is van Dicodes deszkával is :heart:

5 kedvelés

Csak,hogy a nagykörmű csaj is itt legyen​:wink:

2 kedvelés

Ez csúf és nem akarok RDA-t​:wink::joy:

1 kedvelés

Ne beszéljetek rá semmire most már :smiling_face:
Bakker …szép !
Aha…rdasquonk…olyanom nincs is :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

5 kedvelés