Összeszerelés utáni gondok, zárlatgyanú s.t.b

Bocsi,hogy ide teszem fel,de itt sokan látjátok.
Ha csinálok külön posztot,megint csak 2-3 ember látja és gyorsan kellene a válasz​:cry::heart:
(Majd kiszeditek innen,ha gond​:kissing_heart:)
Újravattázás után 1-2 szívtam bele,nem jött semmi,mint amikor a gtx-en elfelejtettem kinyitni a levegőzést.De ez ugye nem ilyen)
Nem nagyon foglalkoztam vele,mert a 3.szívásnál már jó volt.Majd később nyomnám a gombot,de sötét a kijelző.5 klikkel be kellett kapcsolnom.Akkor meg 9.99ohm-ot írt ki(azt hiszem…de megijedtem és már nem vagyok biztos benne,hogy annyi volt…a lényeg,hogy sok volt)
Rányomtam egy rövidet,hogy hátha kimutatja a valósat,de ezt írta ki.
Ilyet még nem láttam.:cry:
Örülök,hogy ilyen kis okos készülékem van,de ezt miért írja ki?
A vattázásnál nem vettem észre semmi különöset.Szépen leizzítottam a tekerést.Szépen belülről izzott kifelé.Nem vettem észre,hogy meglazult volna…

2 kedvelés

Kapd le a tetejét ,valoszinu amikor athuztad a vattát ,akkor elhúztad a tekercset és érintőre van a deckken,zarlatol.

5 kedvelés

@Paldeak_Attila köszönöm :slightly_smiling_face:
Ez nagyon-nagy baj?
Ha holnapig már nem nyúlok hozzá,akkor nem lesz baja semminek ugye?Nem megy tönkre?
Majd reggel akkor tekernem is újra kell gondolom​:cry:

2 kedvelés

Vagy a csavar lazult ki :slightly_smiling_face: nem lesz semmi baj reggelig. :kissing_heart:

7 kedvelés

Jaja,tuti érintkezés probléma .Vagy laza a csavarnal,vagy vatta elhuzta,vagy palast kialakitas…tobb vatta es ahogy tekered le a vatta ,ha sok,lenyomhatja a tekercset a deckre.Minden modban ,amiben van chipset ,abban van rovidzar vedelem is,ugyhogy baj nem lesz.

5 kedvelés

Ja es tekerni nem kell,csak vatta ki,hogy lasd hogy mi van,hozzaer-e valamihez a tekercs ,meg csavarok meghuz,ennyi​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszönöm nektek a gyors segítséget és megnyugtatást​:slightly_smiling_face::kissing_heart:

4 kedvelés

No mizu? Sikerült orvosolni a problémát?

1 kedvelés

Szétszedtem…nem láttam semmi furát.Nem volt lent a tekerés és nem is mozgott.A csavar nem lazult.
Mindenesetre kiszedtem és újat gyártottam.Most 2-es magra.
Nem tudom mi lehetett a gond.
Most jól működik.

Tudom,hogy xar úgy ahogy van,de nem tudtam jobban középre állítani a tekerést,látom,hogy nem középen van a lyuk felett.Lesz gond belőle?

5 kedvelés

Ez tökéletes :smiling_face_with_three_hearts: nem lesz gond, hogy arréb van, ne izgulj. Most még nincs összerakva mérj ellenállást, és akkor is, ha össze van rakva. Ha a deck ellenállása jó (és nem is ugrál el nagyon) akkor azért lehetett zárlatod mert felül ért hozzá a harang alakú kazánpalásthoz. :slightly_smiling_face:

Ilyen ám mindenkivel előfordul :hugs:

5 kedvelés

Szuper! Egyetértek a @Vaperina_Kinga -val. :slightly_smiling_face: Reméljük, így már jól fog működni! Használd nagy örömmel, egészséggel! :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Kivettem a másik témából. Úgy hiszem megvan a bibi. Viszont így feljebb is került, ha esetleg még fenn állna a probléma. :slightly_smiling_face: Vagy bárki másnak hasznos lehet.

3 kedvelés

Nalam a lab okozott zarlatot a Kizoku-ban. Ott ugyebar oldalra lehet hajtani (van kis melyedes hozza) es ott levagni h ne a palast fele nezzen meg csak veletlenul se. Csak en csacska (h…e b…m) vattazas kozben nem figyeltem es egyik oldalon kiforditottam a helyebol. De csak annyira h osszecsavaraskor meg ne szoruljon, de legalabb zarlatos legyen :wink:
Megesik, hogy a kigyo elesik :smiley:
A vedelem eletbe lep, uh baja nem lesz ha igy hagyod az idok vegezeteig akkor sem :wink:

3 kedvelés

Én ezt csigával ismerem. :joy:

3 kedvelés

Persze.És köszönöm​:slightly_smiling_face:Írtam is,hogy majd kiszeditek a témából…és,hogy miért nem akartam az este külön témát csinálni róla​:slightly_smiling_face:
Így tökéletes :kissing_heart:

2 kedvelés

Megértettem, és direkt vártam is pont amiatt mert sürgősnek érezted. :smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

Persze.Hagyhatom az idők végezetéig,csak addig nem tudom szívni​:joy::joy::joy::kissing_heart:

3 kedvelés

Tudod az első gyereknél is megijed mindenért az ember​:wink::joy::joy::joy::kissing_heart:

2 kedvelés

De baja sem lesz :wink: :face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth:
Ugyesen megoldottad, most mar mukodik :ok_hand:

2 kedvelés

Szia @anon88785338 !
Javasolnék egy egyszerű dolgot,gondolom mikor újratekered és vattázod elmosod a többi részegységet.Namost mikor bennt a tekerés és leízítgattad, vattázás nélkül csavard vissza rá a kazánpalastot és nézd meg mit mutat a mod akár rá is izíthatsz úgy is rövideket párat, ha minden rendben van az ellenállásal,akkor vissza le és mehet a vatta,van egy gyanúm,hogy nem csípted le elég közel a bekötő oszlopokhoz a tekerés lábait és beleért a kazápalástba,ezzel a módszerrel könnyen kideríthető minden a helyén van e és nem kell a vattázás után szivatni magad vele​:slightly_smiling_face:

7 kedvelés