Összeszerelés utáni gondok, zárlatgyanú s.t.b

Ez jó ötlet!
De én letekergetem a maradék huzalt,nem levágom,hogy tuti ne maradjon icipici darab se.Meg úgy még látnám pluszba amikor tekergetem,hogy mozog-e a tekerés.De nem mozgott​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Értem persze és tudom is. :slightly_smiling_face: De legközelebb legyen inkább külön témában. Mert így szép lassan majd mindenki meg fogja magának engedni, hogy összemosson minden témát mindennel. És az nem jó, mert a témák tematikája nem erről szól. Nem egy második Facebookot csináltunk, hanem egy élhető, normális helyet Nektek! :heart: Itt nem megy el a téma (poszt) amit indítasz. Itt olvasatlanban marad mindenkinek, tehát nincs az, hogy valamin átsiklik az ember. És az aktív tagok úgyis jönnek és segítenek. :smiling_face_with_three_hearts: És én meg nem akarok állandóan a “rossz zsaru” lenni. Az csak egy dolog, hogy a faszbuk fejetlensége mindenkinek tetszik. De itt rend van és tisztaság. :smiling_face_with_three_hearts:

Peace and love! :kissing_heart:

9 kedvelés

Ennél nagyobb probléma ne legyen az oldalon,minthogy meg mertem engedni magamnak,hogy a napiba írtam és tisztában voltam vele,hogy később kiszeditek.Sőt kértem is.Nem értem a face emlegetését és a rossz zsarut.Ha szétszedsz egy témát,az nem rossz.Azt sajnálom,hogy dolgoznod kellett vele​:heart:
Nem akarok magyarázkodni…volt már nem egy külön témám(túl sokat is indítottam már úgy érzem),amit 1-2 ember olvasott csak el,akik ugyan olyan kezdők mint én és akárhogy szerettek volna segíteni,nem tudtak.
Sokáig én sem vettem észre,hogy van olyan,hogy olvasatlan.Mostmár tudom és,használom is.
Sztem én vagyok az-az ember,aki a legtöbb követést alkalmazza és mégis van ugye,hogy nekem is van olyan,hogy nem veszem észre az új posztot.Akkor kezdtem el használni az olvasatlant.:slightly_smiling_face:
Elnézést kérek,azt hittem ezen a témán már túl vagyunk.De látom,te még nem.
Még1x bocsánatot kérek.Én lezártam​:kissing_heart:

3 kedvelés

Van pár apró szabályunk, ennyi az egész. Nem az van, hogy nem vagyok túl rajta, csak nekem máshogy jön le a felfogásod. Inkább próbáljunk meg alkalmazkodni egymáshoz. Én bárkit és bármit el tudok fogadni hidd el. :slight_smile: És nem is lett volna baj, ha az a téma amit közbeszúrtál visszakanyarodik az eredeti témához. De ebben az esetben ez nem így lett, és ez előre látható volt. Én is elengedem, és tényleg nem bántás, de jobban örülünk a külön témáknak. :slight_smile: Nem baj, ha túl sok… :kissing_heart:

És ha már itt tartunk, milyen lett a Berserker? :slight_smile:

3 kedvelés

Nem tudom…vagy nagyon kevés lett a vatta vagy nagyon sok…nem tudom melyik okoz ilyesmit…más a hangja ahogy szívom és percek alatt látványosan csökken a liquid szintje.Nem folyik,meg semmi,csak ennyire pár perc és pár szívás után még soha nem csökkent…

2 kedvelés

Érdekes. Pedig, ha csökken annak a liquidnek valahova távoznia kell. :thinking:

4 kedvelés

Gyorsabban porlasztott?A kevesebb vatta csinál ilyet?

2 kedvelés

Túl gyakran és túl nagyot szívsz. Vagy csak feltekerted a teljesítményed :grinning_face_with_smiling_eyes:

3 kedvelés

No,akkor újra megtörtént…és mostmár emlékszem az első elejére is,hogy mi volt az a momentum,amin nagyon meglepődtem,mert most is így kezdődött…

Letekertem,alulról öntöttem bele liquidet…szívtam,nem volt semmi gond.Majd a le és fel gondokkal lezártam,mert betettem a táskám oldalsó nyitott zsebébe a modokat,mert mentünk el itthonról.Nem ütődött most sem neki semminek,az ölemben van a táska az autóban…nem érte semmi.
Mikor megérkeztünk sógoromnak odaadtam,miután felnyitottam…volna…a modot.Itt jutott eszembe…nem tudtam felnyitni.Kikapcsolt.Csak úgy magától.5 klikk,bekapcsoltam és a kezébe nyomtam.Szívta…volna.Mutatja,hogy nem történik semmi…nem nézte a kijelzőt…elvettem tőle és újra kiírta…Annyit csináltunk,hogy egyből letekertem a tankot,a sógor rátekerte az ő tankját…működött,így visszacseréltük az én tankomat a modomra.Azóta működik,semmi gond vele…
Miért csinál ilyeneket?
És,hogy és miért kapcsol ki a mod?Ez védelem?

1 kedvelés

Mit ír ki? Ha zárlat van ki kell írja, hogy: “ATOMIZER SHORT” Azt, hiszem, ez mindegyikben benne van, de a kijelzőre ki kell, hogy írja. Akkor volt ilyen nálam amikor nem vágtam le a huzal végét, és beleért a palástba. A másikat nem mondom, mert te nem gányolsz. (Porlasztó átalakítása közben újraépítősre, helyszűke miatt bizony gyakran előfordult.) Szétszeded, és nézed: Ugyan mi érhet oda és mihez, aminek nem kellene? De te azt írod, hogy “kikapcsol”? Akkor azt írja GOODBYE és nem ATOMIZER SHORT. Hogyan is van ez? Akkor kapcsol ki, ha a tűzgombot 3x, vagy 5x megnyomod, modtól függ, hányszor kell nyomni. Cserélhető akkusnál előfordulhat, ha van áramkimaradás. Az enyémekben az akkuk forrasztva vannak, nálam nem fordulhat elő, de ha nálad olyan, akkor lehet.

Az atomizert írta ki természetesen.Csak te nem láttad az előzményt.És nem írtam ki újra,hogy ezt írta ki.
Mivel autózás közben kapcsolt ki magától a táskában,észre sem vettem,hogy kikapcsolt.
Ezt úgy kell lezárni,hogy a + és - gombot kell 1xrre megnyomni.Ezért csináltam így.

2 kedvelés

Ja,és ez csak liquid feltöltés volt.Nem tekertem és nem vattáztam újra.Nem nyúltam hozzá,csak a félig teli tankot öntöttem fel teljesen.

2 kedvelés

Csak tipp: Beázás is lehetett. Ki kell figyelni, ha újra előjön, de inkább ne jöjjön.

1 kedvelés

Mivel tankot cseréltünk,láttam,hogy nem láttam liquidet az 510-en​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.