Frankijuice.com oldal és fizetés

Sziasztok!
Ne haragudjatok hogy az elmúlt időben sokadik ilyen kérdést teszem fel, de magyar véleményt még nem találtam az oldallal kapcsoltam. Esküszöm nem akarok spamelni!:sweat_smile:
Na szóval találtam ezen az oldalon pár terméket amit tőlük szeretnék rendelni. Kinek mi a tapasztalatuk velük?

Illetve az oldalon euroban vagy zloty-al lehet fizetni, na most ha pl az eurót át váltam forintba és úgy utalom el nekik forintba azt az X összeget az úgy játszik? Vagy milyen megoldás ajánlotok erre?

Hol látod, hogy ez a shop szállít hozzánk is? Elsőre ezt kell nézni mindig, aztán a készletet és utoljára az árat. Ja nem, az első az legyen, hogy ne pl dél Afrikában legyen a shop :grin:

Ki lehet választani szállítási címnél mo-t, illetve worldwide shipping-et ír az oldal :grinning:

Jó na tudom, a dél afrikai shop végső elkeseredettség volt már :rofl::rofl:

Hát, ha kilehet választani Mo-t akkor hajrá
Mi volt a gondod az eddig ajánlott shop-okkal?

1 kedvelés

Semmi, csak itt gyors szállítási időt ír, illetve több minden van rajta egy helyen így tudok egy kicsit spórolni a szállításon​:grinning: Puszta kíváncsiság.

Nos, akkor ha itt minden oké akkor rendelj…hátha lesz még egy ajánlható shop a közelben

Az a terv, csak a fizetés nem tiszta még :grinning:

Utalni kell abban a pénznemben amit kérnek…ennyi.

A végén úgyis felajánlja a fizetési lehetőségeket. Postára mennyit ír ide hozzánk?

18 eurót

Nem is vészes. Csak mert én is nézegettem régebben :face_with_hand_over_mouth:

Így hogy több mindent szeretnék rendelni tényleg nem az​:sweat_smile: ritkán rendelek cuccokat de akkor sokat​:rofl:

kártyával fizetsz, vagy utalással?

Utalással tervezek, kártyával csak lengyel bankkal lehet ha jól értettem a fordítást

Arra számolj, hogy a lengyelek csak euro-t fogadnak, nem tudsz forintot utalni, amit aztán átváltanak zlotyira. Vagy az Eur-t váltják át vagy ha lehet akkor kérj euro alapú számlaszámot.

Ha olcsó jöhet akár a Marsról is :rofl:

Hát most jelenleg nem értem mi van, a bank az istenért se akarja elfogadni a szamlaszamot amit kaptam tőlük emailben​:thinking:

Próbáld meg gépen, ha mobilról vagy.
Nekem telóról nem engedi az euró utalást.

Lehet mert eun kívűl van, mondjuk én még eddig csak sepa utalást csináltam, utána kell nézni a banknál nincs-e valami külön engedélyezési process.