OTP-s utalás

Sziasztok. Valaki járt már úgy, hogy banki átutalásnál nem fogadta el a számlaszámot? Nem ma kezdtem az utalást.A The
liquidcity-s számlaszámot anno gond nélkül elfogadta, viszont a master of vape-nel ez lenne az első banki átutalásom de valamiért nem fogadja el. (OTP alkalmazásban) Eddig még nem jártam így. Pedig ismetősnek is utaltam már külföldre. Próbáltam, hogy az elején lévő SK betűket elhagytam. Egyszerűen semmi. (Utánvételt nem szeretnék) Aki esetleg tudja, hogy mi lehet a probléma annak megköszönném. További szép napot.

Szia.
Marad az SK,és euroban utalj.

3 kedvelés

Szia!
Deviza utalást indítottál, vagy sima utalást? Deviza utalással nekem sikerült utalnom OTP alkalmazáson keresztül master-éknek.

1 kedvelés

Szia! Ahogy előttem szólók is írták. Otp-n keresztül csak eurót fogsz tudni utalni nekik. Viszont akkor a rendelés is euróban kell legyen. Erre én is ráfutottam, mikor “nevet” váltottak.

5 kedvelés

Köszönöm. Tehát érdemes euroban küldenem. Az tiszta sor. Na de az SK elejűszámlaszámot úgy már elfogadja?

2 kedvelés

Igen, a lényeg, hogy a devizautalás fülre válts át az utalásnál, az SK is kell a számlaszám elé, és euróban menjen a rendelés, és az utalás is :slight_smile:

4 kedvelés