Online vasarlas

Tudod ritkán veszek valamit :crazy_face::crazy_face::crazy_face:

1 kedvelés

Csak a legszükségesebb dolgokat :grin:

4 kedvelés

persze tudom csak ritkán​:wink::sweat_smile:majd össze ülünk egy vapelésre​:wink::blush:majd megnézem mit vettél legalább​:joy::grin:

2 kedvelés

Mi mást mindig csak ami kell

1 kedvelés

Falat kenyérnek szoktam hívni :rofl::rofl::rofl:olyan kicsi​:crazy_face:

2 kedvelés


Nem csigázlak benneteket tovább,az egyik fele megjött :stuck_out_tongue_winking_eye:és online vásárlás volt :grin:hogy a témánál maradjunk mert kikapunk :rofl:

6 kedvelés

Ha eus tagállam, akkor tudsz SEPA utalást csinálni, ami EUR-ban küldi el. Én így vettem franciáktól, németektől.

5 kedvelés

Ezt lehet intézni Otp-nél, netbankból?
Az Exvape-től rendelnék Expromizer alkatrészt. Nem jött visszaigazoló mail. Pár napra rà most írtam nekik, mi a helyzet. Erre kaptam egy ilyet, hogy ide utaljak:

Aycorp GmbH
IBAN: DE97720697360100900389
Swift (BIC): GENODEF1BLT
Raiffeisenbank Iller-Roth-Günz

KONTO-NR: 100900389
BLZ: 72069736

Sajnos ehhez én nem értek, felhomályosítanátok, egyáltalán lehet-e OTP Netbankról.pl. ilyet utalni?
Nem tudom, miért nem jó nekik se a sima :neutral_face:én meg restellem hogy hülye vagyok. De az vagyok.
Ami ment otp direjtről, aliexpress pl., azokat elutaltam. De ezzel nem tudok mit kezdeni.
BLZ is micsoda?

29.05 Eurot kellene utalnom, ezekre az adatokra.

Hallottam már olyat valakitől​:blush:
Igen lehet .
Netbankon keresztül írd be a kért adatokat ,a HUF helyett írd be a Euro-t és indulhat a dolog.
Csak gépen tudtam átállítani a pénznemet :wink:

2 kedvelés

Otp-nél át kellett állni a mindentudó régi bankolaásról az új smartbank oldalra.
Úgy felb@sz hogy ordítok.
Azóta csak belföldi utalás menüpont van. :nauseated_face:
(B@sszunk szét mindent ami működik…)
Remélem, laptopról összejön.
Tényleg ordítok, rohadjanak meg. Márciusban kivetették a smartbankot, amiben bármit megcsináltam mobilról. Évek óta nem laptopozok nagyon. 30 euro miatt 1 órája cseszem a rezet.
Nyugodtan hülyézzetek le, úgy is érzem magam.

2 kedvelés

Nem csak ott,szinte mindenhol :blush:

1 kedvelés

Telefonról külföldi számlára (legalábbis amire én utaltam) nem enged ,csak laptopról :blush:"lépj be a webes felületre"címszóval :wink:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.