Önálló életre kelt

Az is fura volt kicsit hogy a kijelző és a tűzgomb is egy darabból áll

2 kedvelés

Hát a tervezők anno ezen sporoltak és külcsínyre törekedtek ,holott azt nem vették figyelembe hogy magassan polirozott a váz és ugy kell vele bánni mint a hímestojással …egyébként az utodja sem jobb szerintem a 217- es azaz 21700-as

4 kedvelés

Ezért nem szeretek rendelni olyan dolgot amit előtte még sosem fogtam a kezemben, és nem tudom milyen

2 kedvelés

Hála @Ivett nek sikerült cserélni ezt a borzalmat a Pico-ra és azt kell mondjam hogy óriási a különbség minőségben, működésben is sokkal jobb mint az Innokin :call_me_hand:

8 kedvelés

Nagyszerű, örülök hogy tetszik! Jól néz ki így együtt :ok_hand::blush: ez így jól jött ki, hogy végül mégis a feketét küldtem, mert kaptam egy v9-et és ahoz jobban megy a fehér :grinning:

7 kedvelés

Mindenki jól járt :smiley:

2 kedvelés

Pico (szinte) mindent aláz szerintem! Nekem a pico pro van arcfox-al tuningolva (fekete), rajta egy VV B3tankal. Imádom! :grin:
Ui: A fehér egy Pico Clon (igen létezik!), rajta egy DigiFlavor S4-el…

11 kedvelés

Szeretem a pico-kat.
Megbizható,egyszerű és kompakt.

8 kedvelés

@Ped8203 Jól áll mind a két tank rajta bár az a B3+driptip kombó merésznek tűnik így kép alapján :smiley:

@anon98331404 Most már én is szeretem és valóban egyszerű kompakt de mégis érződik rajta hogy nem gagyi :slight_smile:

4 kedvelés

Gyári driptip… már szinte E-pipa érzést ad! :laughing:

Már szinte önvédelmi eszköznek is megfelelhet :smiley:

Nekem pico klón artim van, ez is klón én is szeretem. :grin:

6 kedvelés

Mindenkinek szép tank+mod kombója van nekem meg virít rajta a csúnya Tauren :smiley: De ha már itt tartunk. Mi a különbség a klón és az original mod között?

3 kedvelés

Arti esetében dna60 deszka van az eredetiben és úgy 300 eurral többe kerül. :grin:

4 kedvelés

valahol van nekem egy ilyen artim de még nem raktam rá semmit sem​:grin::blush:

1 kedvelés

A clon csak watt módot tud azt is sokszor bizonytalanúl, az eredeti alapból egy jó hardver, elfogadható szoftverrel, arcfox nevű módosított programmal meg majdnem arra képes a 10-16 e Ft árú pico, mint a DNA modok (40e + Ft)…

2 kedvelés

Így már értem :smiley: de 300 euro??? :neutral_face:

3 kedvelés

Mint a kínai klón Iphone természetesen adnroiddal :smiley:

Nem szarral gurigáznak, na. :grin: Most szereztem egy másik klón módot, annak valami 600 eur az eredeti ára…

3 kedvelés

Klón vagy sem ha teszi a dolgát rendesen és megbízható akkor nincs miért szégyenkezni
Mi a legdrágább mod? :smiley:

3 kedvelés