Önálló életre kelt

Ha le és visszatekered akkor igen.

3 kedvelés

ílyen a mod…vagy csak laza a kapcsolat akkor is csinálja…

3 kedvelés

Pont az a fura hogy nem tekertem sehova, magától csinálta ezt :smiley:

2 kedvelés

Tekerjem kintebb az 510-et?

2 kedvelés

Ha lehet akkor igen nem ismerem a tankot…

3 kedvelés

Oh, akkor viszont ez nem biztos, hogy normális.

2 kedvelés

A zeus x mesh tank alja és a 510 csatlakozó alja közötti távolság kisebb mint a tauren tanknál a zeus mégis normálisan normálisan működik. A tauren így elvileg hosszabb és a kitekerés nem lenne indokolt mégis csak ennél van ez a jelenség, zeus egyáltalán nem csinál ilyet

A pozitiv pin távolsága számit nem a tank alja az negatív…

5 kedvelés

Minden új, főleg klón tanknál meg szoktam nézni, hogy a modra tekerve, rászorulás előtt 1-2 mm-rel már érzékeli-e a mod. Mert az se jó minden modnak, ha túlságosan kilóg a center pin.

5 kedvelés

az is lehet,hogy a másik tank +pinje már nagyon benyomta a legend +pinjét…elég hitvány modon van megcsinálva a legend 510-e pár volt nálam javításon…

3 kedvelés

Még ha be is nyomódott a modon a pin akkor a rövidebb kiállású tanknak nem kellene érintkeznie rendesen és a hosszabbnak igen de pont fordítva van

3 kedvelés

pont forditva értetem ami közel van annak rövid a+pinje ami távolabb annak hosszú…de te látod…

3 kedvelés

Lehet elbeszélünk egymás mellett :grinning: vagy én mondom rosszul vagy gondolom rosszul már nem tudom

Nem látszik tökéletesen de a bal oldali rövidebb mint a jobb oldali. A bal működik rendesen, a jobb oldali mindig nullázódik

3 kedvelés

erről beszéltem tekerd ki a jobbos 510 pinjét.

4 kedvelés

Na én is ezt kérdeztem csak lehet rosszul :smiley:

2 kedvelés

Akkor szétesik az egész tank és kifolyik minden. Így akkor ezt nem tudom használni ezzel a moddal. Szuper ez a nap

akkor nem sajna…

2 kedvelés

Egyébként mind a kettőt érzékeli negyedig betekerve.
Most kezdtem el megszeretni az mtl-t erre oda minden :grinning:

2 kedvelés

Mtl-ezel? Tudok segíteni egy picoval​:blush:
Szerintem ez a mod az, ami mindent is bír! Kifolyt dolgok, mindenféle pint stb

5 kedvelés

Eddig barátkoztam vele, kicsit sokáig is tartott most már szeretem vagy szerettem a mai napig :confused:
A többi informaciót kérem csatolja privát üzenetben :grinning:

3 kedvelés