Nikotin só alap

Sziasztok Létezik hogy a Nikotin só alap kicsinálja a porlasztóim ?

4 kedvelés

Szia, erre csak röviden tudok válaszolni, nem, az aroma+ alap minőségétől függ a porlasztó élettartama! Ez csak a liqvid esetében igaz, természetesen több minden befolyásolja a porlasztó élettartamát!

4 kedvelés

akkor mitől ? https://eliquidonlineshop.com/e-cigi-pod-ok-es-alkatreszeik/93538-voopoo-tpp-dm1-kazan-015-ohm.html ez a porlasztom kb 7-9 napot bírt ez normális ? 40 w on

5 kedvelés

Igen, simán a 7-9 nappal semmi gond nincs szerintem!

4 kedvelés

oh akkor nem lesz olcsó mulatság db ja 1790 huf :weary:

3 kedvelés

Sajnos a porlasztós tankoknak ez a hátulütője

4 kedvelés

Értem :fearful:

3 kedvelés

Hát sajna ez ilyen, a porlasztózás soha nem volt olcsó annyira! Gyümölcsös levesekkel többet bír mondjuk mint a dohányosokkal!

2 kedvelés

Igy igaz, talán még a mentolosak sem bántják annyira.

Erika, megtanulsz tekerni, épiteni hamarosan, hidd el nekem. :wink:

4 kedvelés

Valószínű az lesz :slight_smile: Csak akkor más tank kell a Drag X re

5 kedvelés

ez újra építhető ugy látom mi kellene hozzá még az oldalról ? Van időtök segíteni ? Meg esteleg egy YouTube link hogyan is kell ?

ja nem jo hozzá mert nem tpp irják is :frowning:

2 kedvelés

Valami sem stimmelt az előző vagy a porlasztóval vagy az alap lével Mert most uj alap levet vettem (uj porlasztó) és most nem szörcsög a tankom Előtte meg szörcsögött elég hangosan

3 kedvelés

inkább egy rta tankot néznék a helyedben, az rba fejet megépíteni szerintem nehezebb lesz

3 kedvelés

Kéz csókolom Erika nem kell új tank feltétlen ! Van RBA fej is ami pont erre van kitalálva !

4 kedvelés

Szia Atilla köszönöm a válaszod ez erre is passzolna ?
https://eliquidonlineshop.com/vvvw-mod/93493-voopoo-drag-x-plus-100w-pod-kit-sandy-brown.html a tartályra ?

3 kedvelés

Természetesen ! :slight_smile: Ez az Rba amit linkeltem fényévekkel jobb annál amit te linkeltél ! Annál nagyon vigyázni kell , mert a csavar nyitásánál törik a csavar és utána kuka az egész !

4 kedvelés

Nem értek hozzá,de nem olyan régen amikor porlasztós tankot használtam fele-fele arányban használtam magas nic tartalmú sima liquiddel és nic salt-ossal és nem tapasztaltam különbséget .De ,hogy csavarjunk az egészen az én tankomhoz a gyártó két féle porlasztót is gyárt (ok többfélét) ,az egyiket sima nic-re ajánlja ,a másikat kifejezett nic salt-hoz​:rofl:

3 kedvelés

szerintem, ha rba, akkor viszont többet kell venni, mert akkor van értelme, ha cserélni kell, akkor csak kikapod és berakod az újat, nem kell vele akkor szöszmötölni, amikor szükség van rá

3 kedvelés

Most nézem , nem kompatibilis ez a tank a pnp porlasztokkal így az Rba-val sem :frowning:
idézem “Nem kompatibilis a PnP kazánokkal”

1 kedvelés

itt azt irja Attila hogy Thread for Voopoo VINCI / VINCI R / VINCI X P passzol nekem Drag X plusom van amihez [Voopoo PnP polaszto kell Szerinted igy is passzol (bocs de tök hülye vagyok még ehhez

1 kedvelés