Nikotin só

Sziasztok,én most a nikotin sókról szeretnék kérdezni ki használ meg pl az snv aromákhoz jó e avagy sem? Azokról semmit nem tudok nem is használtam még soha.Podba gondoltam én bele rakni ha van 9mg vagy 12mg erősségű.Meg pl ennek a nikotin sónak van e vg pg aránya az is érdekelne?Mert én pl sima alapot használok 9mg osat meg próbáltam a boostereket is de még a nic shotot nem használtam sosem azért érdekelne.:wink::grinning:Még annyi,hogy wenax stylus podba aki használja ki milyen alapot használ vg pg arányra lennék kíváncsi? :wink:

1 kedvelés

Szia, én Drag X podban használok nik.sót, kb. annyi az előnye, hogy nem rúg torkon egy 12-18 mg lötyi, és gyorsabban szívodik fel a szervezetben, elvileg az ízeket sem tompítja olyan mértékben, mit a hagyományos nikotinos liquid, bár én ezt nem tapasztaltam.
Amúgy 9mg folyadékot használok 80%.-ban Mtl-ben.
Ami a hátránya, hogy ha nem ésszel használod, túl tudod adagolni a nik.-et ami elég kellemetlen érzés.
A kiszerelés egyedül 100% Vg alapú nik. sóról én nem tudok, minden további variációban lehet kapni. legakábbis ahonnan én szoktam vásárolni.
Az ízesítet nik.sós folyadékok 12-18mg körüliek szoktak lenni, pont ezért.
Ha csak pod.-ot használsz akkor szerintem érdemes kipróbálni, nekem pl egy Brunhilde tankban, ugyan olyan erősségű hagyományos folyadék és nik só között tényleg a TH. volt az ami a legjobban érződött.
Remélem tudtam valamennyit segíteni
(Nem igazán szertem a videóit F.T.-nak, de ez neked hasznos lehet:
https://www.youtube.com/watch?v=ITbpMBaJQXU&ab_channel=FehérTamás)

2 kedvelés

köszi a választ,használok én podot is,dl ben rta is nyomom meg van mtl rta tankom is​:wink::grinning: igaz 9mg alapot használok full vg. Csak gondolom podba lehet nem olyan jó ez a full vg meg nekem gyengébb a podba a 9mg leves snv aroma.Arra gondoltam veszek majd 70/30 alapot 12mg snv aromához vagy ezt a nikotin sót ki kéne próbáljam talán azt is 70/30 al.

1 kedvelés

Sziasztok!
Érdekelne, aki kipróbálta a nic sót, tényleg nem kaparja a torkot? Mtl-ben szeretném majd használni. Érdekelne a keverési arány is. És hogy pg/vg aránnyal hogyan lehet trükközni. Egy selymes, füstös, lágy ízt szeretnék elérni. Erős dohányos lévén az átáláshoz kb 12-es erősségűt szeretnék bekeverni. Köszi előre is a válaszokat.

1 kedvelés

Valóban nem kapar, olyannyira, hogy több is kell belőle, hogy legyen némi torokhatás.
3mg-t nem igen érezni, ilyet DL-hez szoktam keverni, 40W fölött azért már érezhető. MTL-be ha erős dohányos voltál mehet 10-12mg simán.
Esetleg még egy opció, ha vissza akarod venni a nikotinmennyiséget, akkor használj hybrid nicotint. Ez keveréke a free-base és a nic sónak. Kapni is lehet, de én még házilag is kevertem magamnak. A lényeg, hogy nem olyan kaparós, mint a free-base nikotin, de azért érezni a torokhatást is.

4 kedvelés

Köszi! Torokhatást, csak egy enyhét szeretnék. Amit kinéztem egy koncentrátum, arra lennék kíváncsi hogyan keverjem be a bázissal, most csak így szimplán. Aztán lehet varialok és hibrid lesz belőle.

Hát beleöntöd és felrázod :joy:
Én nem szoktam előre keverni a bázissal, mert különböző erősséget használok. Szerintem amíg kitalálod, hogy mi lesz az igazi, addig csak annyit keverj amennyi éppen kell.
Itt tudsz számolgatni, hogy miből mennyi kell adott mennyiséghez:
https://diy.vaperina.cc/liquid-keverde/

2 kedvelés

Értelek, köszönöm szépen!

1 kedvelés

Én használok niksót is.Szeretem.Nem kapar.A hamarabbi felszívódás miatt szoktam rendelni.
Az arányokhoz használd a Vaperina keverdét​:slightly_smiling_face:
Én magas nik.tartalmú nikotinos vagy niksós alaplevet szoktam rendelni és úgy keverem(itteni segítséggel persze),hogy a végeredmény legyen 12mg/ml.De szerintem nekem nem elég ez sem.Nagy bagós vagyok,töltött cigivel.Legközelebb lehet,hogy 15mg-osra fogok keverni.
20mg/ml-essel kezdtem.Kész 10ml-es liquidet rendeltem a tlc-ről.Ott a 20mg/ml-est választottam.Kezdő lévén állandóan a számban volt.Rosszul is lettem.Utána nagyon-nagyot csökkentettem,lementem 6mg-os keverésre.Majd csináltam 9mg-os liquideket is.Most akkor 12-es van.

2 kedvelés

Köszi szépen, akkor végül is ugyanúgy kell bekeverni, mint a sima nikotinos booster!?

1 kedvelés

A keverés mindkettőnél ugyan az​:slightly_smiling_face:
Én és itt többen is az eliquidvg -ről rendelünk alaplevet.Van nikotinos és niksós is.A nikotinos több féle kiszerelésben,a niksós csak 100ml-esben van.Ki tudod választani,hogy milyen erősségű legyen és milyen pg/vg arányú.

1 kedvelés