Liquid keverés nic.salt-al?

Sziasztok.
Pod-okba a nic.salt a legjobb választás igaz?
Házilag ki lehet keverni pl 110ml liquidet? 5 db 20mg/10ml nic booster+25vg+25pg+ a 10ml aroma(snv)?
Lesz-e olyan jó mint a shopban kapható 10ml nic.salt liquid?
Vagy esetleg sima nikotinnal, csak kevesebbel?
Először kiprobalnam, aztan szeretném csökkenteni a nikotint…
Köszi a segítséget!

Szia!
Sima niccel használom a podot is.
A keverésnek előnye, hogy olcsóbban kijössz, mintha a sok ízesített nicsaltot vennéd, és tudod szabályozni ha gyenge vagy túl ízes.
Pont olyat soha nem fogsz egyébként kikeverni szerintem, legalábbis én még nem találtam pont olyan aromát, ami az ízesített nicsaltból tetszett.

5 kedvelés

Dl-ből a 3-as leves gyenge, mtl-ből a 6-os erős volt nekem, azért gondoltam a 10-est, de nic.salt-tal , mert az bejött. De akkor ha sima nikotinnal csinálom akkor meg megint erős lenne a 6-os is? :smiley:
Most db-ja 100ft-tal dragabb mint a sima nikotin, ahonnan en veszem(10ml/20mg).

Ez megszokás,ízlés kérdése. Kezdetektől 6-ost pöfékelek DL-ből,nekem nem erős. :saluting_face: :slightly_smiling_face:

Nicsaltból is van 100-as. Máig nem értem azokat akik a kis 10ml-s 20-asokat veszik.

3 kedvelés

Eddig nem is tudtam róla, hogy MO-n lehet olyat rendelni. Most hogy rákerestem találtam is :smiley:
Még emésztem hogy azzal hogy is kell bánnni, köszi az új infót :slight_smile:

3 kedvelés

Én csak egy svéd vagy norvég webshopban találtam, de ott van szabadbázisú, meg só, meg hibrid is.
Részemről szabadbázisút használok, kell a th :smiley:

Szerk: ja és igen, csak óvatosan :slight_smile:

3 kedvelés

Szia, ha még aktuális lehet, esetleg elérhetőséget tudsz hozzá?

Szerintem privátban írjunk ilyen infót…mert ha nem lenne kényes, akkor fix téma lenne róla.

2 kedvelés

Rendben :slight_smile:

2 kedvelés

Nagy UP, keresgéltem egy ideig mire ide tévedtem.
Ezt a beszerzési infót én is szeretném elkérni privátban.
Ezektől a 20mg-s 10ml vackoktól kifutok a világból és az utolsó batchre már csak 1.8mg-t tudtam kihozni a maradék 100-as elegyemmel (a megszokott 3 helyett), utána 0-s jönne ha nem találok valami értelmes kiszerelést de már most tartok a 1.8-tól is.
Előre is köszönöm!

Több felhasználó visszajelzése alapján, nem lehet az ominózus shopból rendelni, a fizetésnél elakadtak. Én magam nem próbáltam még.

1 kedvelés

Plusz sajnos a supportjuk sem válaszol a megkeresésemre, hogy mi lehet a baj, így sajnos elengedném. Mindenesetre köszi azért az infot mégegyszer. :smiley:

1 kedvelés

Hát, igazán nincsmit.
Sajnálom, hogy nem sikerült :frowning:

1 kedvelés