MTL Tank Geekvape Nova 200w TC Modhoz

Sziasztok!

Kaptam pár éve egy Geekvape Nova 200w TC Modot amin egy Zeus rta tankot használok, viszont nem teljesen jön be ez a DL vonal.

Tudtok olyan MTL tankot ajánlani ami jó erre a modra hogy ne kelljen komplett szettet, aksit minden vennem újra?
A sima porlasztó cserés tank lenne a legjobb.

Létezik egyáltalán ilyen mtl tank ami jó erre a modra vagy ezt felejtsem el és ruházzak be mindenre? Nem teljesen értek ehhez ezért inkább rákérdezek mielőtt fölöslegesen vásárolgatok. :slight_smile:

Válaszokat előre is köszönöm! :slight_smile:

2 kedvelés

Szia! Ha nem akrsz beruházni új készülékre nyugodtan használd. Dobj rá egy Aspiret https://eliquidonlineshop.com/kezdolap/94608-aspire-nautilus-3-s-tank-ss.html Vagy egy Innokint https://eliquidonlineshop.com/integralt-tankok-es-alkatreszeik/94640-innokin-zlide-top-tank-45ml-ss.html

4 kedvelés

Szia. Mivel 510-es csatlakozója van, gyakorlatilag bármilyen ugyanilyen csatlakozóval ellátott tankot rárakhatsz ami neked szimpatikus. A tankok majdnem kivétel nélkül kompatibilisek.

Értem köszönöm. Még annyit kérdeznék hogy @Elek_Segits a nautilus 3-s tankba a por.lasztó az a coiil 0,7-1,8 ohm stb…nagyságú lenne amit venni kell hozzá?

  • Mi függ azon hogy hány oohm egy porlasztó? Kis magyarázást, segítséget kérhetnék?
  • Ezeket hány watton, wattig lehet, érdemes állítani?

Köszönöm szépen előre is!

1 kedvelés

Minden porlasztóhoz megad a gyártó egy min és egy max értéket, érdemes alulról kezdeni és felfelé haladni. Az alacsony ohm több wattot szokott kérni, ezért ahhoz több levegő is kell, szóval kevés ohm több watt, több levegő, magas ohm kevesebb watt, kevesebb levegő. 0.7 egy levegős rdl, 1.8 egy szűk mtl.

1 kedvelés

Úgy van. 0,7 alatt már Dl ha 60/40, 70/30 vg/pg levest használsz akkor ajánlom a 0,7-est.

1 kedvelés

50-50be keverek mindent. Mit ajánlanátok akkor az aspire nautilus 3s tankhoz melyik porlasztót vegyem és akkor kb hogy állítsam a levegőnyílást, wattot? Rendelnék vagy 4-5öt hozzá hogy legyen. Ki tudja meddig fogja bírni nálam, 10ml környékén szívtam el egy nap kb.

Szia! Én a 0,7 mesh porlasztójával használom a Nautilust, 20 watton. Hát a levegőzést magadnak kell kitapasztalni. Pl én igen tágan, a legnagyobb nyilásra állítva használom, ami 3 mm ha jól emlékszem, nekem ez jött be.

3 kedvelés

na megjött a nautilus 3s tank :), rendeltem mellé 3db porlasztót, egy ilyen porlasztó meddig szokta bírni benne? Mik a tapasztalatok?
10-15 ml környékén szívok egy nap, van hogy kb 10 percenként beleszívok 1-2t, de van hogy 2 óráig semmi aztán pöfékelek egy jó 10-15 percet… Mennyit lenne érdemes beszerezni hogy 1-2 havonta kelljen csak rendelni?

Liquid függő, van amelyik bírja 2-3 hétig, van amelyiknek 1 nap és kampec. Én biztos berendelnék legalább 10 darabot, mert még gyengébb minőségű is lehet közte, ami alapból szar esetleg.

4 kedvelés

6 nap után égett be az első porlasztó. Levegőzésnek van köze hozzá? Közepes levegőre állítottam hogy kelljen kicsit erősebben szívni.

  • Számít hogy mekkora slukkokat szívok? Szeretem a hosszabb slukkokat, inkább a nagyobb levegőre kellene állítanom ilyenkor?

Sziasztok újra! Lenne egy olyan kérdésem, 1-2 napja az íz is halovány és a torokhatás is, létezik hogy az új porlasztóval van gond? Nincs beégve, ez bvc 0.7es pori, előző 1 ohmos volt. Leves 60-40 pgvg 6mg nic, előző porival teljesen jó volt.

0.7est 18-23 között ajánlják, de 18watton nekem 1 nap után beégett így 17-en szívom, az 1 ohmost 13-15 körül ajánlották azt 12-12.5w-on szívtam és 6 napot bírt, volt íz, volt th is…

A különböző aromák változó mértékben hatnak a porlasztó élettartamára.
Emellett a porlasztók minősége mindig lutri…amit el kell fogadni vagy váltani rta-ra.

2 kedvelés

De gondolom,a tekerésekre is igaz.Én 3 naponta cserélem a tekerést.Van olyan kollégám, aki állítása szerint 2 hónapja nem cserélt porlasztót.:thinking:Ő kávé és gyümölcs.Én még dohányosnak nevezettet.

Persze…az aroma hatása tekerés esetén is igaz, de nem mindegy, hogy egy drága porlasztót dobálsz ki naponta vagy egy filléres tekerést cserélsz le.
Nálam pl aroma nélkül hónapokat is kibírna egy coil 1-2 hetente vattacserével…általában 3 vattázás után cserélem le, de nem lenne muszáj

2 kedvelés

Ezért nem veszek porlasztós tankot :rofl::rofl:
Még most egyenlőre semmilyen se.:rofl:
Csóróság van.:thinking:Tegnap is elvitt a futár egy csomó pénzt.