Nikotin só alap

oké pont egyszere irtunk

1 kedvelés

Sajnos nem Erika az előző kommentemben jeleztem :frowning:

2 kedvelés

de sajna Neked meddig birja ?Bár ez a kittel jött

1 kedvelés

Nekem volt ami 5 perc…meg volt ami 3 hét.

A kettő között meg kb. bármi lehetett.

4 kedvelés

Hát ez elég gáz

2 kedvelés

http://eliquidvg.eu/alapok/nikotin/nikso-alap

innen volt de nem rendelek többet tölük

2 kedvelés

Van egy lehetőség : https://eliquidonlineshop.com/e-cigi-integralt-patronok-tankok-es-alkatreszeik/93070-voopoo-pnp-pod-tank-45ml-black.html
Ez 510 csatlakozós és az említett RBA is jó bele !

1 kedvelés

az, ezért jobb a saját tekerés :+1:

5 kedvelés

Köszi igazán kedvesek vagytok hogy segítettetek

3 kedvelés

Vagy van az a lehetőség , hogy neked tetsző újraépíthető tankot vásárolsz hozzá ! 510 csatlakozós a mod így bármi rátekerhető ! :slight_smile:

2 kedvelés

Sok, kevés? Ha Erika elhajt egy porit 7-9 napig azt nem szabad keveselni, az nagyon jó szerintem, nekem 4-5 nap volt a max de inkább 4 nap azt is a Zeus 0,2-es porival értem el, gyümölcsös levessel! Mit nem hiszel el?

4 kedvelés

Igen, de szvsz nem a porlasztó, hanem a felhasználó torka miatt. Egyre több gyártó ad a készülékéhez MTL és DL porlasztókat. Az MTL kevés gőzt nyom az arcba, ehhez jó a sima nic. A másik DL porlasztó sok gőzt nyom ki, ahhoz inkább a nic saltot ajánlják, hogy ne legyen túl erős a TH.
Asszem.

3 kedvelés

@Erika én is mindig innen rendelek,nekem semmi baj vele

7 kedvelés

Igen mondják,hogy a nic salt-nak nincs th-ja.A 20-asnak?Ooo dehogynem!!:rofl:Tapasztalat​:sunglasses:Imádom ,de szerintem a nic salt-ot nem azért kezdték el árulni ,megszeretni,mert ez ebbe vagy abba jobb lenne.Az érzet amit ad,sokkal jobban visszaadja a cigi feelinget ,hamarabb szívódik,ez “odaköszön “ hogy most már elég lesz​:rofl:
Egyebbként a porlasztó,amiről beszélek is kifejezett mtl-re van.Aspire nautilus 2 bvc 1.8 ohm NS ,van nekik sima 1.8-as is,én azt használtam .Árban ugyanott vannak,nem tudom mi lehet benne a csavar ,gondolom más a vatta,de lövésem sincs.

5 kedvelés

Sajnos a PnP porlasztóknál én is úgy tudom, hogy nagyon keveset bírnak.:disappointed: De @Peter_Petrovszki erről többet tud mesélni szerintem, mint én. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A PnP porlasztóknál nagyon vegyes a kép. Nem tudom mitől függ, van ami hetekig bírja, és volt ami 2ml után odakozmált (ugyanabból a dobozból). Engem ez mondjuk eléggé idegel :hot_face:
Azt lehet velük tenni, hogy a beömlölyukaknál megkapirgálja az ember valami hegyessel a vattát (én hegyes csipesszel szoktam), kicsit ki is húzkodom, így több levet kap, nehezebben füstöl el.

3 kedvelés

Szia [Deepfreeze] Köszönöm ki fogom probálni

3 kedvelés

Valahogy így, mint itt a videoban:

)
1 kedvelés