Joyetech ego aio

Mitől lehet az hogy uj porlasztott tettem bele de csak köpködi a levest ki nem akar porlasztani ? Vadi új a porlasztó

Milyen alap? Lehet melege van és jobban folyik, mint bírja a pori…vagy csak szed szét és egy papírzsepivel törölkesd ki a felesleget. Vagy csak szimplán szar a porlasztó.

2 kedvelés

nikotin só alap lé akkor nem a gép rossz ?

kevert 50 vg 50 pg nikotin so alap dehígabbnak találom vizesebb az íze mint a multkorinak
http://eliquidvg.eu/alapok/nikso/nikso-alap innen rendeltem a porlasztott cigi boltba vette a párom 0.6 ohm

1 kedvelés

Meleg van, az 50-50 miatt folyik, én is ilyet használok és szivárog is a pioneer kicsit, igaz nekem a vattám is már régi.

A porlasztó új vagy már használtad?

2 kedvelés

uj
akkor mivel lehet sűríteni vagy tegyem hűtőbe ?

1 kedvelés

a Drax X pluszomba is szivárog kicsit nekem is

Az lehet megoldás, de ne sokáig, át kell térni nyáron 70VG-30PG levesre, mert különben nagy melegben ez mindig elő fog jönni.

És mivel te kész tekerést használsz, nem tudsz kicsit több vattát belerakni, mint egy RTA esetében.

2 kedvelés

ok értem nagyon köszönöm

1 kedvelés

de mondom ha használt a porlasztó, akkor egy új porlasztó is lehet megoldás, mert lehet már a fáradt vatta nem bír el a hígabb levessel

teljesen uj a porlasztó

1 kedvelés

akkor még mindig lehet hibás is, be kell rakni egy másikat, ha azzal is jön, na akkor tuti a leves túl híg

1 kedvelés

jo most sajna ez volt az utolsó porlasztom de a valószínű a levessel nem stimmel valami mert vizesebb érzetett. ízt ad a Drax X podomba is Pont ma reggel irtam annak akitől rendeltem hogy vizesebb íze van ennek a liqvidnek mint a múltkorinak

2 kedvelés

Probalj meg jatszani kicsit a levegozessel. A problema lehetseges forrasat meg mar kiveseztetek :slight_smile:

1 kedvelés

akkor nyáron 70vg 30 pg alap levet rendeljek , és több aroma menjen bele ?
Innen http://eliquidvg.eu/alapok/nikso/nikso-alap meg azt javasolta az illető hogy tegyem a hűtőbe hogy sűrűbb legyen Hidegen aztán be tudom rakni direkt a kazánomba ?

1 kedvelés

Én is most bajban vagyok, mert szintén 50-50, ráadásul a longfillek tovább rontják a VG arányt, szóval most azon agyalok, hogy akármennyire nincs ínyemre, de az alapot is inkább magamnak keverem. Ennek az az előnye, hogy:

  • csak annyit keversz be, amennyit fel is használsz
  • akármikor az igényeid szerint variálhatod, lehet olyan aroma, ahol inkább a VG túlsúly a jó, lehet olyan, ahol inkább az PG
  • olcsóbb

Cserébe ezzel is lehet szórakázni…

2 kedvelés

honnan rendelet az alap levet ?

1 kedvelés

Még sehonnan, de ha fogok, akkor ezeket:

VG és PG

Fontos, hogy gyógyszerkönyvi minőséget kell venni.

3 kedvelés

értem köszönöm

3 kedvelés

Ha még nem ismernéd, akkor a keveréshez ezzel minden ki tudsz számolni: Vaperina keverde

2 kedvelés