Voopoo PnP RBA 0,6 Ohm

szerbusztok megint segítséget szeretnék kérni a fenti linken szereplő PNP RBA hoz milyen huzalt kellene rendelnem az oldalrol ? Vagy estleg az oldalon van készen ami jo lenne bele ? Tök hu… vagyok még ehhez de szeretném ki próbálni azt is

1 kedvelés

Ha jól emlékszem, a gyári tekerés kanthal… Én 28GA kanthallal tekertem újra.

1 kedvelés

ugy hány watton mehet ? nekem 30 w kell

1 kedvelés

ez lenne az ?
https://eliquidonlineshop.com/kazanfelujitas-kellekei-huzal-vatta-szerszamok/93020-n80-fused-clapton-wire-28gax336ga-3m-83.html
Nekem a DL és az MTL között jönn be a leg jobban

Szia Erika! Úgy tudom ehhez kész tekerés nincs! De bármely 28Ga-s(Ni80, Kanthal,SS 316) huzallal meg tudod építeni! Hajrá!

2 kedvelés

köszi gondolom nem lesz könnyű de majd videon meg nézzem

2 kedvelés

Hát ez annyira nem egyszerű! Amit a Huszi keresett RBA az az igazi hozzá! De sajna sehol nem lehet kapni! https://www.3fvape.com/coil/42276-authentic-mechlyfe-rba-section-rebuildable-coil-head-with-510-thread-for-voopoo-vinci-vinci-r-vinci-x-pod-system-silver.html#.YOhaNugzaUk

2 kedvelés

Nem, ez fused clapton. Sima kanthal vagy ami ízlik, Ni80, Ss.

1 kedvelés

ez nem jo a Drag X plushoz sajna

akkor ez lesz az

Nem nem…

1 kedvelés

velük kb hány watton tudom használni a porlasztót ?

1 kedvelés

Ez coil függő.
Anya asszem most 0,8 ohm körül van vele 11-15 W között, ahogy jólesik neki. MTL podfejjel.

2 kedvelés

nekem 30 w jobb lenne nem tudsz huzatl ajánlani innen hozzá ? Nekem olyan pod fejem van ami a kettö között van MTL és szúk DL

Itt pedig az építéshez kis segítség:

Itt pedig egy videó ugyanarról Pepénktől.

2 kedvelés

köszönöm akkor most át gondolom hogy is legyen :laughing: :sweat_smile: az olvasotak után

2 kedvelés

Huzalból bármelyik korábban ajánlottat használhatod. Az ellenállást így magad “állítod be” és az ennek megfelelő teljesítményt is.

Tapasztalaton alapuló huzalvéleményt nem tudok mondani Neked az általad preferált teljesítményhez, mert 18W felett soha sem jártam PnP rba-val.

2 kedvelés

ezeket a voopoo csavarokat nem lehet helyettesíteni ha eltörik ?

1 kedvelés

Ez az a kérdés, amire nem nagyon van válasz… Illetve de, annyit nem ér az egész, hogy akár csak egy billentyűt lenyomjak az érdekében. :cold_face: :wink:

2 kedvelés