Nikotin erősség

Sziasztok, kezdőként szeretnék kérdezni 1-2 dolgot amit nem értek (leginkább a nikotin erősséggel kapcsolatban) Próbálok átállni e cigire, sima cigiről, soha nem is érdekelt a dolog, de kipróbáltam egy elfbart, és mivel bejött, gondoltam átváltok e cigire. (tudom hogy az elfbar egy agyon aromázott cucc)

Szóval a kérdésem az lenne, hogy napi 1,5 doboz piros piros malbiról állnék át e cigire, (MTL, nautilus 3, 0.7 mesh) és elsőnek vettem egy 12mg-os liquidet, és olyan erős volt, hogy azt hittem tüdőn rúgott valaki, most vettem egy 6mg-os keveréket, és még mindig olyan erős hogy behorpad a tüdőm. 20-25W az ajánlott ennek a kazánnak, viszont ha 10W használom, és max levegőt adok neki akkor tűrhető, de még mindig erős.

Nem iagzán tudom hogy mit csinálok rosszul? hogy még a 6mg-os is mindig brutál erősnek tűnik -.-

3 kedvelés

Szerintem semmit nem csinálasz rosszul, de egy mesh azért tolja rendesen. Ugyanez valmilyen MTL kazánból, lehet meg se kottyanna.
Néha én is tévedésből DL-be rakok 6mg-os liquidet, aztán mindig rájövök, hogy ja igen ez így sok :sweat_smile:
Sztem menj le 3mg-ra (vagy akár az alá), esetleg próbáld ki az MTL-ezést.

7 kedvelés

Hát de ez MTL tank, MTL kazán.

2 kedvelés

Ja, télleg írtad is, csak nem ismerem a tankot. Meg mostanában tanulok olvasni :sweat_smile:

1 kedvelés

Nem csinálsz semmit rosszul, szerencsés vagy, menjél lejjebb és kész, oda ahol már jó.

2 kedvelés

Én sárga camelről jöttem át és a 6 os erősségű levest fel kellett higítanom 3 asra akkor lett kb jó. Illetve picit erősebb lehetne de jól elvagyok vele.

3 kedvelés

Szia esetleg nézz meg egy nikotin sót ha van lehetőséged. Az nem vág olyan szinten tűdön.

2 kedvelés

Kösz mindenkinek. Igazság szerint a mesh kazán szivatott meg szerintem, mert ehhez a tankhoz volt egy 0.7-es mesh, meg egy sima 1.8-as. Kicseréltem a mesh-t a simára, így most ezzel a 6mg liquiddal pont megfelelő.

Az is még nagyon jó, én 2 napig szívtam 1 doboz slim cigit, de 9-es nik alá nem esik jól lemenni. Egyén függő kinek mi a jó, más meg dl-ben tolja a 6-ost.

Nem tudom…5 hónapja vapolódok. 18-ról lementem 15-re egy hónapja, , de nagyon nem érzem hogy a 12 kellene. Szóvel egy jó darabig 15-ön maradok.
Ok, a fogyasztásom meg napi 4-5-6 ml.

1 kedvelés

Én lementem 6-ra, kábé hegyilevegő, mintha nem is szívnék semmit. Így meg nekem nem fun.

1 kedvelés

Mivel nem rég tértem át én is, még frissek az emlékek. Nekem kb. mindegy volt milyen erősségű a liquid, ha mohó voltam és álllat módjára szívtam(a legelején még anélkül is) kiköptem a tüdőmet. A nic só segíthet szerintem is amúgy,az kevesbé gyilkos és átszokásnál jobb is, mert gyorsabban szívódik, közelebb áll az analóghoz, de alapvetően amikor áttér az ember óvatosan kell slukkolni, mert teljesen más mint a sima cigi, néha az asszony elkéri a podomat, 4-es liquid van benne nic sóval, de szokott fuldokolni így is, pedig már tudja, hogy óvatosabban kell! :slight_smile: Szóval szerintem kell egy kis idő mire megszokod a “másfajta terhelést”!

Kitartás, jó lesz az! :wink:

2 kedvelés

Szia én is pár hónapja tértem át e cigire .
Az első egy Vaporesso GTX one MTL készülék volt 12 nickkel, majd szépen lassan elkezdtem DL-ként használni és ment le az erősség háromig. Amire én nagyon ré futottam az a keverés . Be kevertem össze ráztam és szìvtam . Na itt máris kiderült, hogy ki hagytam a lé szellőztetés ami igen komoly torok kaparást eredményezett. Most naponta rázok és levegőztettek ìgy már boldogan tudok gőzőlni.

1 kedvelés

5 bejegyzést új témára osztott fel: Keverés segítségkérés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.