Erős dohányos DL átállás

Szia István. Dl-ben ne is keverjek 6mg erősségű liquidet? Én erős dohányos vagyok, és most kezdek átszokni, a vape-re.
Köszönöm ha tudsz tanácsot adni.
Üdv.

Szerintem kezd 3-assal, belerakni még könnyen tudsz, ha nem érzed a csí-t. Ha 100mg/ml-es nikotinnal operálsz, minimális mennyiséggel turbózhatod, nem fog felborulni sem az arány, sem az aroma %

2 kedvelés

Ez attól is függ,miből akarod szívni. 25-30W- on egy single tankból tökéletes is lehet

3 kedvelés

Köszönöm szépen. ( a 100mg/ml az 10mg/ml? Ugye? )

Mondjuk ez jogos.
Ugyanakkor hozzárakni könnyebb, mint higítani, szerintem. Vagyis a 100-asból. A kis boosterekkel azért rumlis

2 kedvelés

Vagy 6-ost,mint 1-esek.Pl.:szerénységem. :saluting_face:

Smoke Smoking GIF by T-Pain

3 kedvelés

A 100, az 100​:grin:

4 kedvelés

Nem, nem írtam el. 100 mg van 1 ml-ben.
Sokkal költséghatékonyabb, említett szituban használhatóbb, de észnél kell lenni, és okosan mérni
https://aromamester.hu/index.php?category_id=0&search=Nikotin&submit_search=&route=product%2Fsearch

Szerk: ja, és javaslom a pg alapút. A vg-set marha nehéz fecskendővel felszívni :sweat_smile:

3 kedvelés

Köszönöm a segitséget aegis mini 2-es a gépem.
Single tank? Az mi? Bocsi. Nagyon kezdő vagyok.

2 kedvelés

Mesh, single, dual

4 kedvelés

Ha erős dohányos vagy az más tészta, napi 2 doboz barna sofi után kell az anyag, bár idővel lehet sok lesz, ez nagyon egyén függő. De ha kapar, köhögtet az annak a jele, hogy sok. Hallottam már olyat is aki vígan pöfékeli a 8mg-ot egy subohm tankból, de azért csak ésszel, figyelni kell a jeleket, nehogy túladagolás legyen a vége.

4 kedvelés

Szóló 1 tekeréses épített rta. Nálad akkor porlasztó/ teljesítmény függő a javasolt nic erősség. Mire bepötyögöm, minden kérdésedet megválaszolják​:sweat_smile:
Évente 1-2x kap el a görcs, hogy DLezek, akkor 6mg. Kell a pici kaparászás :grinning:

2 kedvelés

Pörögnek a témák :man_shrugging::sweat_smile:

Van valami a levegőben :smile:

Téhá :rofl:

Úgylátszik ma rúgott gigán mindenkit…

Inkább ott maga a gőz lesz a gond, nem? Friss átállónak DL-ben nem fogja bírni a torka. Nekem pl glo után egyáltalán nem köhögtetett a 12mg mtl-ben, majd pár hét múlva 6mg DL-ben sem volt erős. Azóta is 6-os megy DL-ben (gép mindegy, XR Max, Profile rdta mesh-el, dr solo…), pedig mtl-ben már lementem 8mg-ig. DL-ben nekem a 3-as hegyilevegő. :smiley:

Szerintem 1-1,5 hét és megszokja a torok, nem lesz gond. Addig kell kibírni. De inkább MTL-el kezdenék szokatásként. :slight_smile:

A freebase kapar, a niksó nem. Embere válogatja, ezt így nem lehet megmondani, ki kell próbálni pár opciót.

3 kedvelés

Szia. Köszi a válaszod. Mtl volt nekem is kezdésnek. Oxva slim pro. Csak egy idő után úgyéreztem kevés lett. Nem a nikotin, hanem maga a készülék. Kicsit több kellett. Most aegis mini 2-n szivok, de nem igazán boldogulok vele. :slight_smile: