Nemzetközi Posta Kicserélő Központ

Nekem nem volt semmi, postán vehettem át, papíron eun belülről jött. SM és CB is, mindkettő Hollandiából.

1 kedvelés

Hmm érdekes.
Mondjuk én elég sokmindent rendeltem

Én mindig úgy rendelek, hogy egy rendelés egy tétel legyen, mondjuk tank, mod külön, mást meg nemigen szoktam eun kivűlről.

Hát én most rendeltem mindent ami kellhet első körben. Mod, tank, töltő, tekerés, vatta, szerszám…

1 kedvelés

Nálam is ugyanez a történet, úgy néz ki “normalizálódott” a helyzet a vámhatóságnál. Fizess 400ft-ot egy sms-ért. :joy:

1 kedvelés

Nekem SM-es rendelésnél ez van a szállításnál: Netherlands (Masks Prohibited) Post/Estimated 25-35 business days

Nem gondoltam, hogy újra előveszem ezt a témát, de hát mégis itt vagyok :smiley:
Ez az e-mail ma délelőtt jött. Ha rámegyek a követési számra, akkor kiadja, hogy a csomag sikeresen kézbesítve van, tavaly november óta. Ami rendben is van, mivel emiatt a küldemény miatt kreáltam eredetileg ezt a bejegyzést, de tudtommal épp ebben a pillanatban is a kezemben van a kis modom, úgyhogy kíváncsi vagyok, hogy kihozza-e a postás MEGINT. :rofl:

6 kedvelés

Ugyanígy jártam ünnepek tájékán. Csak nem hónapokat, csupán órákat és perceket késett a mail. Mire ideért a postás vele akkor jött az üzenet, hogy mindjárt hozzák., Bár jól esne, ha kihozná mégegyszer. :grin:

1 kedvelés

Még 1x? Örülj, hogy legalább 1x megkaptad, volt olyan is, hogy csak a levél jött, hogy nem vetted át, visszaküldtük, sorry. :sweat_smile:

Én is jártam majdnem így, de szerencsére a postán volt annyi eszük és emberségük, hogy felhívtak, előtte, hogy tényleg nem kell, mert megy vissza. Persze kiderült, hogy értesítést nem kaptam.

1 kedvelés

Én meg úgy jártam, hogy tudtam, hogy feladták, de sosem ért ide. Egy papírt sem kaptam, hogy mi a franc van. :woman_shrugging:

1 kedvelés

Sikerült egy kicsit belezavarniuk az agyműködésembe. Éjszakás héten ilyen mail-re kelni elég vicces tud lenni. :smiley: Főleg, hogy pont előző nap rendeltem egy kis valamit a Vapesourcing-ról, úgyhogy a félgőzzel üzemelő elmém egy pillanatra azt hitte, hogy a kínaiak megtanultak teleportálni (Vecsésig). Abból is látszik, hogy nem voltam magamnál, hogy pl ide is sikerült az eredeti, novemberi levelüket screenshotolnom. :smiley:

Valami egészen biztosan nagyon nem jól működik az amúgy is eléggé kaotikus rendszerükben, emiatt nem igazán irigylem őket. Én pár perc bootolás után csak rálegyintettem és a fejemre húztam a takarót, de van az az emberfajta (mi a Karen magyar megfelelője?), amelyik egyből az ügyfélszolgálatot hívja.

4 kedvelés

Itt is Karennek nevezik szerintem. :sweat_smile:

2 kedvelés

Szia hát ez a sourcemore nem valami biztató ahogy olvasom itt :sweat_smile: gondolom utánvét nincs!? Mert akkor annyira nem izgatna ha nem jön meg az se mint mikor ki fizetem előre és hetekig semmi :grinning:

3 kedvelés

Szia!
Őszintén szólva engem sem győztek meg nagyon. :smiley: Legutóbb már nem tőlük, hanem a Vapesourcingról rendeltem még 4 doboz porlasztót (a Sourcemore-on nem is volt az a fajta), azok meg olyan hamar ideértek mindenféle macera nélkül, hogy még el sem kezdtem azon gondolkodni, hogy megnézzem, hol jár a csomag, amikor már a helyi postán volt és fizetnem sem kellett semmit. Mondjuk ez valószínűleg annak is köszönhető, hogy most nem egy egész szettet rendeltem egyszerre (mod, plusz 1 tartalék tank, 6 doboz porlasztó), hanem tényleg csak a 4 doboz porit. Sokan egyébként is arra esküsznek, hogy egyszerre csak egyfélét. Csak hát én meg smucig vagyok annyiszor shippinget fizetni :smiley:

Ja és hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem, sajnos utánvétes opció nincs a kínaiaknál :slight_smile:

1 kedvelés

Én már vagy tucatszor vettem sm-ről eddig minden megjött.

3 kedvelés