Nem tudok dönteni

Ezt hát ez parádésan nézz ki :slight_smile: gyönyörű ezzel a kombóval ,szerintem

1 kedvelés

Szia Kinga ahogy néztem te nagyon értesz ezekhez :grinning::v: Pár mondatban el tudnád nekem mondani mivel jobb a Z80 mint a Pico 2 az Ares 2 Rta tankhoz? Köszönöm :star_struck::grinning:

2 kedvelés

Szia Miklós. Köszönöm a bókot. :hugs: Csak igyekszem naprakész maradni. Számomra az is fontos mit tud a mod, a kinézet mellett. A Pico 2 is szép, de csupán az alap funkciókat tudja és monokróm a kijelzője. Utóbbi még nem is lenne baj, csakhát a Z80-al szemben tényleg alapabb, ha szabad így fogalmazni. De tény, hogy amit kell azt tudja. Viszont ami miatt a Z80-at ajánlanám az első sorban az, hogy az a mod már 4. generációs. Van benne:

  • Refresh mode, ami a coilok élettartama szempontjából lényeges. Ez az ami rezgéseket bocsát a tekercsre, ami miatt sokkal lassabban kokszolódik.
  • egy úgynevezett F0 mode, amivel watt helyett frekvencia értéket tudsz beállítani, ami MTL-hez 50-100hz közötti érték a javasolt, DL-hez pedig 20-50hz a javasolt érték. Ez is a jobb élményt hivatott elősegíteni. :slightly_smiling_face:
  • A tűzgomb reakcióidején is javítottak. Azonnal tüzel, ami bár van akinek hátrány, de én mindenképp pozitív előrelépésként könyvelem el. Hisz ehhez könnyebb hozzászokni mint ahhoz, ha lomhán tüzel a mod. :slightly_smiling_face:
  • Sokkal nagyobb figyelmet fordítottak a védelemre. Jobb chipeket, mosfeteket kapott amik miatt biztonságosabb is lett.
  • A teljesítmény 80w, 75 helyett, a Pico-val szemben.
  • Illetve 27mm-ig fogad a Pico, a Z80 pedig 28mm-ig.

Igyekeztem nem túlzottan lehúzni a Picot. És bocsánat a Pico kedvelőktől, volt nem is egyszer Pico-m, nagyon jó, nagyon szuper. Amire kell arra tényleg kiváló. De a plusz “flancok” miatt úgy gondolom a Z80 jobb. :slightly_smiling_face:

Szerk.: A Z80 színes kijelzős. Oled, ha jól tudom. :thinking::slightly_smiling_face: Flancosabb, na. :sunglasses:

9 kedvelés

Maximálisan egyetértek Kingával inkább kivárom ha nincs pénzem és nem sürgős és vesszek egy jobbat mint alapót :slight_smile: Mert sokkal jobban megéri időt állóbb igy a dolog. Sokkal több féle variációban el lehet indulni ami nagyon sokat számít !

6 kedvelés

Tényleg nem a Pico ellen vagyok. Csak ami többet tud az nálam egyenlő a jobbal. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Hú írtok ám. :joy: Most végem. :joy:

1 kedvelés

Én úgy vagyok vele, hogy úgyse használom ki ezeket a “flancokat” :rofl::rofl:

2 kedvelés

Én is ezért választottam a lost vape thelema quest mert ennyiért nem volt drága a tc is jó kipróbáltam van 3 memória benne . A hátránya az akku kezelés de mivel van 4 akkum pont nem érdekel . Szerintem nagyon megért 16000 ezer ft az a mod .

1 kedvelés

Én meg spec rosszul vagyok a színes kijelzőktől, nálam ez alapból kizáró ok. :grin:

Nekem volt z50-en, szerintem a kérdésre a válasz szimplán annyi, hogy talán az innokin minőségibb, mint az eleaf, igaz mindkettő kb. a budget piac alja.

4 kedvelés

Csak 16ezer? :flushed: Hát ez nem sok. Abszolút megérte. Én anno sok nyálat elcsorgattam a Therion-ra, az 32ezer volt akkor. Mostmár lassan veszek a LV modot akkor. :joy:

3 kedvelés

Ezért is vettem meg a csóró ember Dna ja :slight_smile: Van itthon hogy dovpo odin 250 c . Tudom nem üti meg azt a szintet de közel van hozzá csak az meg 50 ezer :slight_smile:

2 kedvelés

Illetve helyesbítek, a pico az alja, az innokin egy szinttel feljebb van, mint mondjuk az aspire vagy az ambition mods. A vaporesso meg eleaf kb a belépő szint, amiért már érdemes pénzt adni.

5 kedvelés

Attól függ honnan nézzük. Én pl. imádom a Vsticking-emet, sokaknak az a Yihi chipes modok alja. :slightly_smiling_face: Ami számomra a legalja az a Kangertech és a Smok, amihez később társult a Wismec. Sztereotípiák ide vagy oda, de ami állásában elcsesződik, felgyullad, nem kapcsol be, elmegy a kijelzés én ezekre mondom, hogy a legalja. Akik az elmúlt kb. 5 évben álltak át azoknak megint más a véleményük. Nekik nem kellett lángra kapott modot oltani :joy:

2 kedvelés

A legalja az nálam a megvehető termékek közül az, smok, kangertech, vapor storm, ezeket én nem is ajánlom megvételre. Személy szerint már a vaporesso is lassan bekerül ebbe a kalapba nálam, elég hullámzó a minősége.

3 kedvelés

Szerintem a vaporesso mostanában nagyon leadta magát Luxe ból nekem volt 2 ö is … De amit mostanában művelnek siralmas . (egyéni velemény)

2 kedvelés

Vaporstorm volt a kezemben, egyszerűen idigesítő a menüje. :thinking:

2 kedvelés

Ezigen​:grinning::v: Köszönöm a választ még is győztel :star_struck:

3 kedvelés

Jelenleg egy Vaporesso Gtx One készülékem van 2 hete álltam az amanalog cigiről :grinning:nagyon imádom de nekem kicsit kevés a gőz is és a tudása is

1 kedvelés

Ha a generációs különbségeket nézem, az alkatrészek is jobbak, újabbak, frissebb technológia. Az én meglátásom az, hogyha nem használod ki, akkor is érdemes korszerűt venni. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szívesen, örülök, ha segíthettem. :smiling_face:

2 kedvelés