Nem tudok dönteni

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy Ares 2 Rta tankhoz melyik mod passzolna jobban melyikkel lenne jobb? Egy Eleaf iStick Pico 2 vagy egy Innokin Coolfire Z80? Köszönöm :blush::v:

3 kedvelés

Egy kis segítség:
https://www.lepetitvapoteur.com/en/

Ez a webshop konfigurator/kalkulátor oldala.

8 kedvelés

Ez Z50 :slight_smile:

Egyébként én a Z80-ra szavaznék.

3 kedvelés

Igaz!

8 kedvelés

Ha zsebre valót szeretnél, akkor jobban jársz a picoval :grinning:

3 kedvelés

Fúúú,az a fehér így 1ütt,de gyönyörű :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart:
De az beépített akkus mod nem?

Megnéztem…18650-es.Akkor nekem miért nincs még ilyenem?Miért nem mutatta még senki??‽???

2 kedvelés

Lehet kapni Vaporism.cz :grin:minden van mi szem száj ingere :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Ne nézzem már most meg,hogy a Cseheknél mennyi​:heart:Sütnöm kéne már a gyereknek a krumplit​:cry::joy:

1 kedvelés

12 jó magyar forint a bskr,a Coolfire Z80 pedig 14​:stuck_out_tongue_winking_eye:
Stabilan mint a forint​:stuck_out_tongue_winking_eye:

Nincs egy darab sem nekik és 15000kerekítve.No ezért nincs még nekem!:joy:

Összetennél nekem egy ilyen fehér Innokin Coolfire Z80 modot egy ss Berserker v2 mini-vel?:wink::heart:Már,ha van nekik​:slightly_smiling_face:

Nálam 12024 -et ír​:grin:ja…plusz szállítás mínusz VAPINGOVA kedvezmény.
Hol van az a süti vagy mi ? Most már én is kérek :rofl:

2 kedvelés

Milyen süti???Nem tudlak már benneteket követni​:joy:
Nincs most nekik készleten… …

2 kedvelés

Bocsánat…sült krumpli​:rofl: de van raktáron v2 és v2 mini is fekete,ezüst ,arany,gun metál opcióban :grin:

4 kedvelés

@Donat! Rakjál már be légyszíves egy röhögös fej smiley gombot, úgy hiányzik ilyenkor​:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Most ettük meg​:joy:

Én is soxor kértem már​:joy::+1:

1 kedvelés

Szia. Én is a Z80-ra szavazok. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Olyan szép ez a Z80,csak nekem sok az ára egy kicsit​:cry:A Pico plus helyett szívesen lecsapnék a fehér Z80-ra​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

8 kedvelés