Na még ez hiányzott!

Ez olyan bikkmakknyelven lett írva, hogy még az sem érti, aki írta. Minél többet olvasom, csak az jön le, hogy vagy én vagyok hülye, vagy az, aki ezt fogalmazta. Harmadik lehetőség kizárt.

2 kedvelés

A hevített dohánytermék egy új dohánytermék-kategóriába tartozó termék, amelyet nikotin és más vegyi anyagok kibocsátása céljával hevítenek, mely kibocsátást a felhasználó(k) belélegzi(k), és amely termék a jellemzőitől függően füst nélküli dohányterméknek vagy dohányzásra szánt dohányterméknek minősül.

Ecigi? :thinking:

2 kedvelés

Szerintem az ecigi nem dohánytermék.
Viszont az iqos ban sincs dohány,nem?
Annyi hogy valami növényi rostra tesznek liquidet. Asszem. De az iqos- hoz annyi közöm volt,hogy elszívtam egy fél szálat​:confused:

Köszönöm @Ispy én is ezt akartam valahogy kihozni ebből de a mai napom kcsit kusza​:fist_right::fist_left:

1 kedvelés

Teafű van benne, azért lehet még újságárusoknál is árulni…

1 kedvelés

Akkor az iqos mitől dohánytermék?

Mert azt mondták, csak.

Oda van írva mi számít annak, szerintem az ecigire ez megfelel.

nikotin és más vegyi anyagok kibocsátása céljával hevítenek

Na ezt a választ már gyerekként is utáltam,csak mondom. Tudom,hogy a döntéshozókat nem értjük,de ennyi erővel mi is dohányzunk​:face_with_spiral_eyes:

Jó, azért dohánytermék, mert nikotin van benne, cigi helyett használják, így nincs adó és ez fáj valakinek.

Hogy ragasztanák össze a valagukat nikotin tapasszal​:rage:

Ez a törvénymódosítás az… ellen született de mivel mind kettő dolog hasonló elven működik ezért minket is belefognak húzni ebbe.

A felhasználók arány több mint 10%al nőtt.
A vépelésé egyenlőre nincs ezen a szinten,gondolom most azért őket basztatják.

A manókuki után biztosra is veheted…a gyerekek védelmében, természetesen. A többiek dögöljenek meg…mondjuk nem tudom hogy fogják megakadályozni a sütő aroma eladást.

1 kedvelés

Szerintem csak annyi, hogy a trafikokban nem árulnak készre kevert liquidet. Pedig én is olyannal kezdtem, akármennyire nem jók. Mangós meg epres, meg sárgadinnyésre emlékezem. Dohány ízű akkor még véletlenül sem volt. Hogy te otthon mit keversz magadnak, és azt honnan szerzed be, nem hiszem hogy meg tudják akadályozni.

De azt akarják…reméljük nem sikerül.

Én is bolti mangóval kezdtem…

1 kedvelés

Ezt akár én is írhattam volna KB ugyan ez a szisztéma volt nálunk is! :rofl:

Kíváncsi vagyok.
@ButcherHUN Kozi nektek mint forgalmazónak mi a meglátásotok?

Az e-cigi nem hevítő. Itt olyan hőfokok vannak, be lehet gyújtani vele. A víz 100 fokon forr, a liquid kb. 120 fokon. Ez nem hevítés, ez forralás. De persze tudom, hogy ezt akik törvényt hoznak fel sem fogják.

2 kedvelés