Mi is az az elfbar?

Sziasztok! :slight_smile:

Kérdezni szeretném, hogy tulajdonképpen mi is az az Elfbar?
Szinte ugyanaz mint az e-cigi?
És hogy nektek mi a véleményetek a készülékről?

4 kedvelés

Lényegében egy zárt eldobható pod betöltve eldobható aksival és folyadékkal ami nikotinos és ízes. Full eldobható e-cigi. Inkább átszokóknak, leszokóknak.
A vape / MOD+tank előszobája a PODMOD + Tank, annak előszobája a POD, és a POD előszobája az elfbar, geekbar stb stb… és az ezekhez hasonló alkalmatosságok.
Faékegyszerű használni cserébe drága és környezetterhelő relatívan.

11 kedvelés

Én még soha nem láttam olyat, de ebben a mondatban érzek egy kis ellentmondást. Ha egyszer eldobható, akkor minek az akku? Mert én akkumulátorokat azért használok, mert újratöltve azokat akár több évig nem kell eldobni. Még lámpákba és rádiókba is, a telefonokról nem is beszélve. Az csak valamilyen sima nem újratölthető galvánelem lehet szerintem, mert az akkumulátorok bármely fajtája manapság erősen környezet szennyező.

3 kedvelés

Mea culpa ha ez zavar, én aksi alatt mindenfajta elemet, aksit, cellát, elektromos energiaforrást, mindent értettem.
Szóval az Elfbarban ez beépített és nem újratölthető.
Tudomásom szerint.

4 kedvelés

Egy jó nagy ökológiai lábnyom…kezet foghat a kapszulás kávéval

5 kedvelés

Sőt, 10x übereli. :rage:

Ha egy termék előállítási költsége nagy része, ilyen pazarló módon, nem a gyakorlati értelmére van fordítva - az már veszett fejsze…

El tudok képzelni sajnos, napi több millió eldobott ilyen Elf xart​:roll_eyes: ennél baromabb módon ki se találhatták volna.

Mondom ezt vaperként.

Nem számít már semmi.

Ennél a liquid nyalogatási is értelmesebb lett volna.
De legalábbis valami fenntarthatósági törekvés…de nem.

5 kedvelés

A kapszula újrahasznosítható. Legalábbis az alukapszula.

2 kedvelés

Én kaptam egyet kipróbálásra, eprest, hát valami borzasztó! Mintha szörpöt szívtam volna föl belőle, szerintem nagyon túl van aromázva, gondolom, hogy jobban el lehessen adni, két slukk után kidobtam, többet soha nem veszem a kezembe az tuti!

5 kedvelés

Legyünk őszinték, van még pluszban egy szomorú tény…ezeket, ezekkel az ízekkel az ifjúságnak, gyerekeknek is gyártják erősen… :roll_eyes:
És divatmajomkodnak is vee rendesen, mar 12 éves kortól (szemtanúja voltam). Egy új gyerekhóbortot is csinaltak belőle.
Meg lehet nézni a sok csillámpónis neonszínorgiás “elfbárt” is…
De egy webshop aromavalasztékából, a dobozkák grafikájából is ugyanezt szűrtem le.

8 kedvelés

Sajnos ez is igaz, szomorú!

5 kedvelés

Na most lett tele a tököm, fészen minden vape csoport minden második bejegyzése “elfbar eladó”.
Nem keresgetem őket, dobálja fel magától is.
Fú, de felbaszott. :rage:Minden vagány kismajom ebből zsebpénzezik? (Már bocs…)

10 kedvelés

Sajnos egyre többen üzérkednek vele ( gondolom megfelelő bevételi forrás ), sajnos ezzel csak termelődik a felesleges és igen káros szemét. :confused:

8 kedvelés

Szerintem itt a fő probléma a tudatossággal van :frowning: Én is vettem 5 db kint Angliába .Szerintem nem okoztam világvégét . Arra azért egy kicsit másabb a story vape boltok mellet vannak külön kis konténerek ahova ezeket gyűjtik szét kapják és újra piacon van . Az igazi probléma a mentalitás amit ez az ország képvisel igy bele gondolva 30 percet kéne gyalogolni amig elérek egy lejárt elem gyűjtőhöz. Nem azt mondom hogy Londonban enni lehet a földről de tudatosabban nevelik már a gyerekeket is .Van önkéntes szemét szedés pl ahova már a gyerek is cipelve van. De ha összekéne hasonlítanom Pesttel akkor az azhoz képeset egy hányadék tróger hely már bocsi. A probléma a két véglet ahova mi nézzünk magyarok FUH IT AZTÁN NEM LESSZ ECIGI bla bla bla okádék már az egésztől.
Vagy tudjuk úgy csinálni mint mások hogy mindenki jól járjon az ország is és vaper is . Itt a gond szerintem .

4 kedvelés

Ami a nagyobb gáz szerintem,hogy egy átlagos települési adok veszek csoport is tele van szórva vele és igen, nyíltan, ellenőrzés nélkül kiskamaszok is vásárolnak…és a felnőtt “eladó” simán átadja nekik…simán rohangálnak 12-14évesek vele…én már korábban is írtam valahova…épp az ellenkezőjét érik el vele, ezzel szoknak rá az analógra. Menő ennek a korosztálynak, szülők sem érzik meg, Tik-tok videóban jól mutat és ez számít ennek a korosztálynak. A gyerekek részére történő értékesítést tartom a legnagyobb gusztustalanságnak…

8 kedvelés

De ezt a problémát nekünk generálták . Mert buták akik ott a magasban ülnek …tudok kik re gondolok :rofl: mindent le offoltak és most meg pörög a fekete piac . Ők csinálták mi meg szívunk az egésszel.

4 kedvelés

Azért a mai világban amikor azon irányba kellene haladni, hogy minél kevésbé károsítsuk drága Bolygónkat, eléggé indokolatlan húzás ennyi eldobható, ráadásul igen erősen környezetszennyező dolgot gyártani / forgalmazni. Abszolút nem lenne ez rossz, ha nem egyszer használatos dolgot csinálnának olyan alkotóelemekből amik maguk nem azok, és ki tudja mennyire működik jól / megfelelően az újrahasznosítás ezekkel kapcsolatban ( van egy tippem, hogy mennyire ), plusz az emberek buták, sajnos, így nem is igazán foglalkoznak ezzel a kérdéssel ( persze tisztelet a kivételnek!!! ).

5 kedvelés

Nem is várhatunk sajnos mást egy olyan társadalomban ahol a normák sajnos igen negatív irányba fejlődnek, ahol jogai mindenkinek mindenhez IS vannak, ellenben kötelezettségei senkinek semmihez, ahol egyre inkább elfogadott, ha valaki bunkó / tapló és amennyiben leköpi másik embertársát akkor Ő lesz a császár a kis társasága körében, és az a legnagyobb probléma, hogy ez már bőségesen megfigyelhető a fiatalok körében is ( persze tisztelet a kivételnek ), ahol az értékek már nem értékek, ahol ha valami ingyen van akkor azt tönkretesszük / ellopjuk stb, ahol ostobának lenni nem szégyen hanem kiváltság, sőt előny, ahol szemetelni “csodálatos” érzés. A munkámból kifolyólag sokféle embertípussal találkozom, és sajnos mindenkinél megfigyelhető ez a szerintem abszolút negatív irány. :confused:

3 kedvelés

Nekem hála az égnek ilyen gondom nincs. Mert amióta vaperina tag lettem, azóta nincs se fcbk, se insta, se semmi. Csakis kizárólag a vaperina. És ezért hálás is vagyok itt mindenkinek…

9 kedvelés

Amúgy ez egyezik, előtte sem sokat lógtam a csodálatos közösségi portálon ( szerencsére, és az idegrendszerem kímélése miatt ), de azóta semmit, ellenben itt durván ráfüggtem a dolgokra…! :grimacing::grin:

10 kedvelés

Pont én is ezt akartam írni :stuck_out_tongue_closed_eyes: és tele van a net olyan videokkal hogyan kell szét szedni tölteni ami megint csak nagy probléma , és harapnak rá az emberek. Csinálják . De majd valaki lehet hibázik (bár ne legyen ilyen ) rá vág egy 65 wat os gyors töltőt és csatan az egész vagy kigyullad és szépen le locsolója vízzel. Ami még jobb :frowning: Mert szerintem az ilyen emberkének a négyszázakká fogalma nincs mi a teendő egy ilyen tűznél. Nem lehet mit tenni nagyon. Messze elmenni . Majd jön megint az áldás hogy az Ecigi nagyon veszélyes .

3 kedvelés