Mtl tankot keresek vg-s lötyihez

én imádom az expromizereket de szerintem a 2.1 után elvesztették a fonalat…

Egyébként még azt se tudom mondani sajnos, hogy az a 70k valami nagy pénz lenne, dehát tavasszal szivattyú, beüzemelés, öntőzőrendszer, füvesítés, kell még majd föld, fűnyírószegély, és akkor még egy kórót sem raktam sehova…ajjaj. Úgy repkednek a 200-300k, mint a kisangyal, bárcsak a 70k-s gtr lenne a legnagyobb kiadásom…

3 kedvelés

A kert az viszi a pénzt ismerős maszekba egy több hektáros kertett gondozunk… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nekem csak az 5-höz volt/van szerencsém, bár nagyon nézegettem azt a díszdobozos verziót…talán 1.4.
De inkább vettem két ötöst…

2 kedvelés

Hát eddig vagy 1.5 millát rászórtam és egy sártenger, tökömnek se kéne, ha az asszony nem rágná a fülemet. De ha jövőre kész már repül is a gtr a kosárba. :grinning:

1 kedvelés

Én már az 5-ig nem jutottam 4-el befejeztem de igen az 1.4 nekem is bejönn szép…bár az 5 is szép…de nem kell… :thinking: :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Uhh, azt az 1.4-et én is néztem, szerencsére nem volt ss. :sweat_smile:

2 kedvelés

Én is pont ezért nem vettem :+1:

1 kedvelés
3 kedvelés

A vapor gianttal vagyok így :joy::joy::joy:szép,szép de na…:thinking::thinking::thinking:

2 kedvelés

Nagyon jók a Vg-ék…az új mtl-el szemezek de még a főnök nem intett a kezével… :rofl:

1 kedvelés

:joy::joy::joy:Khm hát kronos 2021​:thinking::thinking::thinking::thinking:amennyire szép ,remélem jó is !

1 kedvelés

Szemét! Megrendeltem. A múltkor ki volt fogyva…de 40 dodoért nagyon sok cuccot adnak, ha bejön a másik pioneertől megválok inkább.

2 kedvelés

Előző Kronos volt finom nagyon de nem igazi MTL igy ment…

1 kedvelés

2021 hez van mtl is és dl is videót láttam hát…tetszik csak elég e az a levegőbetét vajon…

:rofl: :joy: :+1:
Nem csináltam semmit…

1 kedvelés

Hát ez kérdéses ha szereted a levegős tankokat akkor jó…ha nem akkor az új Mtl

1 kedvelés

:joy::joy::joy::joy::joy:ilyen ez a közösség

2 kedvelés

Már azon vagyok hogy nem lépek be naponta mert mindíg találok valami újdonságot,ha épp nem tank vagy gép esetleg aroma,akkor valami drót,de …még nem próbáltam,és KELL​:grin::grin::grin:

5 kedvelés

Nem, már azóta baszkurál ez a tank, hogy először olvastam talán a vaperzen, hogy jön. De most adtam el 3, nem 4 tankot, még a végén nem marad egy sem. :rofl: :rofl: :rofl:

5 kedvelés