Mtl tankot keresek vg-s lötyihez

Én MTL fused Claptont használok, talán Coilology, fehér fekete műanyag doboz. Szálhuzalom sosem volt még, de mondjuk én nem vagyok régi motoros, sőt még új motoros sem, leginkább semmilyen motoros nem vagyok… :smiley:

Általában 0,7 - 0,8 ohmos claptonokat használok amit mire a helyére vágok lesz belőle valahogy 0,5-0,8 ohm közt AS (ahogy sikerül).
Én ezt annyira nem mérnöki módon csinálom, csak érzésre, ahogy jön.

Szerintem nagyon jó ízű tank, nekem eddig egyedül a Siren v4 volt kicsit mégjobb ízű.
Ez viszont levegősebb.

5 kedvelés

Köszi szépen, én is pont így vagyok​:joy: se nem kezdő, se nem profi!

2 kedvelés

Szia @Ivett!
Én ebben annyit tudnék segíteni,hogy neked első körben,ha mtl-ről van szó akkor a vg-többlet miatt egy léállítási lehetőségel rendelkező tank kellene,amin tudod szabályozni a beáramló leves arányát,pl Kayfun Prime,Taifun Gtr,By-Ka stb Leírásba általába liquid control ill. juice control angol kifejezésekkel illetik.

3 kedvelés

Szia Szilárd!
Föl tudnál vilagositani, hogy ez hogy működik? Be lehet állítani, hogy mennyi leves follyon a vattara?

@Ivett
Igen általában van a kazánpaláston több sliccelés vagy éppen furat és te szabályzod ,hogy éppen mennyi legyen belőle nyitva.

1 kedvelés

Ohhh, ez tök jó! Ma is okosabb lettem​:grinning:
Köszi szépen, akkor azt hiszem ebbe az irányba megyek tovább!

1 kedvelés

@Ivett
Szívesen van több mtl tank a piacon ami léellátás szabályzós.
Pl nálam Taifun Gtr sliccelés van a decken a kazánpalást zárja nyitja.


4 kedvelés

Ahh értem, és ezt ha benne a lé, akkkor is tudod tekergetni?

2 kedvelés

Igen, a purity plus is ilyen, de az egy klasszik mtl kazán, ott alul lehet tekerni. A gtrnél meg az egész tankrészt. A spicánál meg a driptipet kell tekergetni.

3 kedvelés

@Ivett
Persze,ez a lényege a tankot tekergeted a decken a Gtr esetében,de csak éppen annyit amennyit kell,hogy a kazánpalást kivágása a slicceléseket nyissa zárja,a gumigyűrű szorosan tartja a tankot,pl Kayfun Prime meg sok pici lyukkal van megoldva amik ráülnek egy peremre annál pl kellett 2-3 fordulat is mire nyitott állapotba kerültek,minden tanknál szinte másként van megoldva,már amelyik liquid controllal rendelkezik.

2 kedvelés

Köszönöm szépen a segítséget!
Most már csak azt kell kideritenem, hogy melyiknek van jó íze :grinning:

1 kedvelés

Az Exvape Expromizer V5 is lészabályzós rendszerű, de szintén csak 2ml…
Bár lehet hozzá kapni extension kit-et.
https://www.vaporism.cz/atomizery-exvape/exvape-expromizer-v5-mtl-rta-extension-kit/
https://www.vaporism.cz/atomizery-exvape/exvape-expromizer-v5-mtl-rta-atomizer/
Meg a DL-től ez is nagyon messze van.

1 kedvelés

Köszi szépen, a 2 ml nem gond, dl meg nem szükséges, csak legyen levegős.
Nézegettem ezt is, de lehet, nem túl jó ez a tank, mindenki eladja​:joy:

Huh ezt nem tudtam…én mostanában vettem kettőt belőle. :rofl:

2 kedvelés

Majd akkor várom a véleményed, úgyse most akarok venni, majd kb 1 hónap múlva :grinning:

Soha nem lehet tökéletesen jó tankot ajánlani de kb.az az igazság, hogy minél jobban fáj az ára annál jobb az íze …sajna. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Uhh, nekem már az 5k is fáj. :rofl:

Mondom megnézem már a gtrt hogyé adják, 170 juró…nice, akkor nem most cserélem le a klónt. :sweat_smile:

6 kedvelés

hát jaja 150euro++a jó

2 kedvelés


Nem mondanám kiemelkedően jó tanknak. De nálam stabilan megy szálhuzal és clapton tekerésekkel is.

6 kedvelés

Értem köszi szépen!