Mtl tankot keresek vg-s lötyihez

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani olyan mtl tankot, ahol nagy felületen érintkezik a vatta a lötyivel? 30/70 pg/vg keverést szívok.
És azért legyen íze és rendes levegőzője. (gondolok itt a kívülről állítható csavargatos megoldásra)
Gondolkoztam a dl-be átmenő mtl-en.
Preferálom a felül tölthetős tankokat, de itt megalkuszom​:grinning:
Köszönöm előre is a tippeket!

1 kedvelés

Mit értesz az alatt, hogy nagy felületen? A felület annyi lesz, amennyit tekersz bele, ha mondjuk szűk dl az irány, akkor egy precisio rta jó lehet.

3 kedvelés

Szia @Ispy!
Arra értem, hogy, a lét jól föl tudja szívni, ne legyen beszoritva sehova a vatta.

Trio-t sokáig használtam 70/30-cal,nem volt dry hit,felultoltos,jó iz,nagyon szuktol fel dl-ig allithato.Hatrany 2ml-es tank(ha ez hatrany??),kicsit tobb levest eszik mint az atlag,neha meg izzad​:rofl:

2 kedvelés

Köszi, a 2 ml nem probléma nekem! Hogy folyik az annál inkább :sweat_smile: Azért lehet megkockaztatom

1 kedvelés

Ha teheted próbálj ki egy Kayfun Lite klónt. Tök igénytelen a vattázásra.
Nekem csak egyszer sikerült ízgyengeséget produkálni vele, de akkor tudatosan kísérleteztem és szó szerint vattamaradékkal tömtem meg, hogy na ezt már biztosan nem bírja. Bírta. Csak kevés volt a vatta :slight_smile:

3 kedvelés

Köszönöm szépen, jól hangzik​:grinning:

2 kedvelés

Ja és majdnem elfelejtettem, hogy mindez @Ispy érdeme :sweat_smile:

1 kedvelés

A precisio bulid deckje…enném már csak akkor van több hely, ha csak a 2 post van, mint egy atamannal vagy postless.

image

3 kedvelés

Szerintem ez jó, nem szűk a vatta helye!
Köszi a képet!

2 kedvelés

De ebbe a szálhuzal kevés, mert nagyon levegős kazán…

1 kedvelés

Most nézem. Van valami különbség az újabb verzió es a régi között, mert írnak itt 2021-est is?

Ah, akkor ebbe az a sodort huzal kell?

1 kedvelés

Erre így kapásból nem tudok érdemi választ adni, mert nekem csak egy van, szóval nincs mivel összehasonlítanom :thinking:

2 kedvelés

Köszi, akkor utána nézek!

Szerintem igen, valami clapton, nekem a sima 28-as ss nem volt jó, nem volt sok íze és a levegőt sem bírtam leszabályozni benne rendesen. Nekem ez már túl dl volt.

2 kedvelés

Értem, akkor nézegetni fogok videókat róla.

2 kedvelés

@farkasel -nek van, ő biztos tud mondani róla valamit (jót vagy rosszat)

1 kedvelés

Otthon meg tudom nézni majd a dobozán, hogy az enyém mikori (BDVape Precisio Pro 24). Mert így fejből nem tudom, sőt azt sem tudtam, hogy több release volt.
Egy biztos: nagyon levegős és nagy felülete van a vattának. Szerintem.
Én perpill ezt használom munkahelyre.

1 kedvelés

Azt a kayfunra mondtam, ott van új release :sweat_smile: mindenesetre jól hangzik, hogy levegős