Milyen tankot használsz? (MTL)

Sziasztok! :wave:
Először is magamról pár mondat.

Kezdő vaper vagyok. 12 évig analóg dohányoztam, az utóbbi 1 évben pedig áttértem az Iqos-ra.
A váltás oka az volt, hogy ne legyek büdös cigi szagú + kicsit “egészségesebben” űzzem ezt a tevékenységet.
2 hónapja viszont teljesen áttértem az ecigarettára. Jelenlegi eszközöm egy Vaporesso GTX one kit, ami teljesen hozza azt a feelinget, amit kerestem. 6-os erősségű liquideket kevertem eddig 50-50 alapokkal, megfelelő a torokhatás is.

Viszont a jövőben szeretnék majd egy komolyabb tankot, ami lehet porlasztós vagy felújítható és természetesen MTL .

  • Tudnál nekem mondani egy olyat, amit Te is használsz egy ideje és bátran tudnád ajánlani számomra?

Örülök, hogy rátaláltam erre a helyre.
Köszönöm a segítséget, szép napot Nektek!

9 kedvelés

Szia. Sokunknak sokféle mtl kazán van amit szeretünk :blush:
Ha olvasgatsz szinte mindenkinek látod a kedvencét.
Dvarwok ,By-Ka,Expromizer,Dram,Neeko :blush:mind más árfekvésű rta.
Legalább egy keretösszeget írj milyen ársávban szeretnél keresni​:blush:

8 kedvelés

Üdv itt!

Byka 7,8,9,se, klón vagy eredeti, dvarw mtl fl klón vagy eredeti, ataman v2 vagy 3 klón, kayfun prime klón vagy eredeti. További opciók a teljesség igénye nélkül: exvape expromizer 1.4, bp mods pioneer, kayfun lite klón vagy eredeti, taifun gtr klón vagy eredeti, aspire neeko, vapefly brünhilde, ambition mods bishop és így a végtelenbe és tovább. :grin:

Sok jó mtl tank van, de mindegyik más kinézetben, ízben, tudásban, szerelésben, mindnek vannak előnyei és hátrányai, ami az egyik usernek isten tank, a másiknak egy szar, ez egy ilyen szakma.

Ha egyet kéne mondani, akkor az a byka v9 lenne, szerintem elég kezdő barát tank, amit én nem ajánlok kezdőknek az a neeko és brünhilde. Dvarw is jó lehet bár én azzal is sokat szívtam. Ataman 3 is király tank de a v2 tovább fejlesztett változat, az most nekem úton van, ahogy a byka se is. Expo 1.4 is volt, de a bájkák kiszorították nálam, pioneer nekem túl gyenge th-ban, hildának pici a lyuka és nagyon hárklis, neekot az istennek nem tudom bevatázni, bishop nem tetszik, taifun gtr klónnak szerintem szar a leves kontrolja stb. De mindegyik tanknak vannak használói itt, akik viszont szeretik.

Árban is nagy a szórás 30 dollártól 200-ig minden van.

7 kedvelés

Tudunk ajánlani párezer pénztől akár nyolcvandarab papírpénzig,és ha mi ajánljuk az még nembiztos hogy neked megfelel mert mindenkinek más a szájíze.
Gyümölcsös,dohányos más-más kazánból adja a klassz ízt.
Itt bármire megtaláljuk a választ vagyunk annyian :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face::fist_right::fist_left: :vaperina: :dash:

8 kedvelés

Ja és ha jót akarsz magadnak veszel egy 18650-as modot is 2 akkuval és egy külső töltővel, a gtxet meg elrakod tarcsiba vagy második szettnek.

9 kedvelés

Én is egy by-ka v9, vagy egy Expromizer v4, v5 tankot javasolnék kezdésnek.
Vagy egy Dvarw klón. Olcsó, gyakorolni is remek.
És egy normális modot, nem kell dögdrága.
2 akku, töltő.
Kell egy minimális induló keretet rászánni.
Ez alatt az olcsóbb lesz a drágább.

Ezen a fórumon kb. mindenre van már válasz, Kingáék Tudásbázisát érdemes olvasgatni.:+1:

6 kedvelés

Ja… azt elfelejtettem írni, hogy van egy Pico X modom, arra tenném rá az új tankot.

5 kedvelés

Mindegyiket rá tudod rakni…

1 kedvelés

Igaz, a 2 akkust még nem sikerült 1 nap alatt 60 % alá lemeríteni mtl-ben, az 1 akkus is épphogy kibír egy 8 órás munkaidőt, ha közben dolgozol is. A tankokat fentebb sorolták, Aztán a kínálat és az árfekvés függvényében válogathatsz köztük. Sok mindent soroltak nekem is, aztán megláttam a hirdetést, By-ka meg a Dvarwot ideadják nyolcért, ha mindkettőt viszem. Nem bántam meg egyiket sem. Ezután az ajánlat után bolond lettem volna csak az egyiket az eredeti áron megvenni.

4 kedvelés

Én meg egy akkuval elvagyok 2 napig…szóval ez is user függő. :sweat_smile:

4 kedvelés

GTX one-om 2000mah és 2-3 napig bírja. Szóval nekem tökéletes lesz az 1 akkus mod is. :smiley:

3 kedvelés

Én a két akkusat is lemerítem egy …nem 8órás meló alatt​:grin:

3 kedvelés

Ha vép helyett inkább dolgoznál… :rofl:

1 kedvelés

Ez jobb :rofl::rofl::rofl:szoktaaaaaam :wink:

1 kedvelés

Szia. A Kizoku Limit poris és tekerős deck-el is érkezik. Jómagam az “ikertesója” birtokában voltam, ami a Vapefly Galaxies névre hallgat. Nagyon hasonló a kialakitasa a két tanknak, és mivel egyik kedvencem volt a Galaxies, így szívesen ajánlom a Limit-et. :slightly_smiling_face:

Amik jelenleg nekem vannak:

  • ZQ Trio
  • Aspire Neeko
  • DotMod DotMTL

Mostanában sok holmi távozott tőlem, de amik emlékezetesek maradnak és kezdőnek jószívvel ajánlom azok a:

  • Byka V9
  • GeekVape Ammit MTL
  • Steam Crave Glaz Mini
  • eXvape Expromizer V4 és V5
10 kedvelés

Hja, ha a Hammer Of God-on van a Clearomizer :grin:

Gondolom nem vacak akku.

Nálam egy jó 18650 1 nap.

21700 1.6-2 nap.

2x18650 2.5 nap.

Megfolyást kerülendő, felső levegőzésű tankokat néznék főleg.
Geekvape Ammit, Expromizer-ek.
Legalábbis nekem szempont volt, hordozhatóságilag :grin:

7 kedvelés

Egy hammer of goodba az összes szettem beleférne és még maradna is hely. Pedig van egy-kettő. :grin:

Én a Vendy Vape Berserker V3 (B3) MTL RTA-t is ajánlom. Jó ár érték arányú, könnyen építhető, és jó ízt ad. Én konkrétan Vandy Vape Superfine MTL Fuzed Clapton-t használok bele (30ga x 2 + 38 ga), 2,5 mm mag, 6 menet, ca. 0,68 Ohm. A vatta BP Mods Pro Vape 2.5 Cotton. 14-15 W és a leghosszabb DripTip + 6 ml palást. Szerintem nagyon jó ízt ad, de ez egyénfüggő.

5 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.