MTL-re váltás

Sziasztok.
Jelenleg DL vapelek, viszont mindig is érdekelt az MTL világa, és kipróbálása.
Éppen egy zeus X RTA-bol szivogatom a lötyit, de tervezek mtl rta-ra váltani.
Kérdésem az lenne, hogy az ízvisszaadás kevésbé lesz intenzív ha MTL-re váltok, vagy ugyanolyan kellemes élményt tud nyújtani mint a jelenlegi tankom?
Eddig 2 MTL tankot néztem ki, melyekről kérnék tapasztalatokat tőletek, ha van:
-Yachtvape pandora V2
-bskr V2 mtl rta
Köszönöm, hogy elolvastad.

4 kedvelés

Szia! Lesz ami jóval ízletesebb és egyben intenzívebb lesz mint DL-be! Sok mindentől függ. Pandora V1 nem jött be így a V2-t fel se próbáltam. Berserker V2 abból a mini vállalható darab. A sima V2-vel vannak gondok. Ha megadnál egy keretet, itt biztos bővülne a kínálat! :grin:

5 kedvelés

Szia. Üdv köztünk. :blush:

Én épp most szenvedek a Berserker V2-vel, nem a minim van, hanem a nagy. Őszinte leszek, most ez áll az utolsó helyen nálam. :roll_eyes: Én az Aspire Neeko-t vagy a Vape Systems By-ka V9-et javaslom. Írnám még az Expromizer V4 vagy V5-öt is, de lehet azok túl szűkek lennének. Bár ki tudja, lehet pont az lesz a befutó. :slightly_smiling_face: Illetve kb. bármelyik Kayfun is jó lehet. Kiváltképp a V5 és a Prime. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Köszi a választ, esetleg van konkrét tank, amit tudnál ajánlani ?

1 kedvelés

Ezért kérdeztem a keretet amit rászánnál. Mert hatalmas a paletta! Ha mondasz egy tól-tolig összeget hidd el rengeteg ajánlást kapsz és roppant egyszerűen ki tudod választani a Neked megfelelőt!

5 kedvelés

8-10 mátyás a keret, kb. :smiley:

1 kedvelés

Ha ajánlhatok, lelkes kezdőként, akkor Expromizer v4, v5.
Csodás liquid control, levegőztetés teljesen ok, totál kinyitva már szerintem mtl-nek bőven elég. Jó gőz, isteni ízek. És becsületes felépítés.:+1:
Nálam a Kayfun prime-t is megveri.
Ugyanis a Kayfun hajlamos picit szörcsögni, ha áll sokat, vagy mozgatva van, pl. táskában.
Az EXP nem.
Ha 10-12 éve lett volna ilyen spéci cuccom…
(És bírja @Vaperina_Kinga ajánlását is)
Amúgy mindenképpen liquid control-ost javaslok.

5 kedvelés

Nem lesz gond az ízzel, de arra készülj fel, hogy ugyanaz más lesz, mint DL-ből. Viszont ki fog nyílni egy új világ, egy csomó liquid inkább MTL-be való. Különös tekintettel a dohányos, főleg a kivonatos liquidekre.

A Berseker V2 mini jó választás, de mondok egy másikat: Tauren Elite Pro.
Szépern szabályozható a légbeömlő, van hozzá afc bőven, az érdekesebb fajtából (most meg deja vu-m van, és akkor is az volt, amikor egyszer ez már megtörtént :sweat_smile: )
Szóval ha nem jön be a szűk levegőzés, ezzel el tudsz menni tágabb MTL irányba.

5 kedvelés

Jó reggelt! Hát össze kell szedni a gondolataimat nagyon. :grin: De amit én próbáltam és ízben-gőzben jó abból ezeket tudom ajánlani:
-https://www.vaporism.cz/atomizery-exvape/exvape-expromizer-v3-fire-mtl-rta-atomizer/ - negatívumai: hatalmas, rengeteg alkatrészből áll, és nagyon el kell találni a vattázását
-https://www.vaporism.cz/atomizery-gas-mods/gas-mods-pallas-rta-22mm/ ízben, gözben rendben van
-https://www.elektronikus-cigaretta.hu/elektronikus-cigaretta/eshop/4-1-Cartomizer-clearomizer/0/5/2861-Fekete-KIZOKU-Limit-MTL-RTA-3ml porlasztóval is üzemeltetheted
Ebbe a keretösszegbe ezek elérhetőek a közelben. De javaslom a keret emelését mert 14-20 közé már beférne pár jobb kazán. Amik nem sokkal kerülnének többe viszont jóval nagyobb élmény lenne!

9 kedvelés

A vatta lesz…majd még gyakorolni kell, másodjára tekertem :+1:

2 kedvelés

Én most a kayfun prime-ot ajánlom, yftk klón befér és remek kazán. Vagy valamelyik byka klón is jó lehet tisvapo.it -ről, csak itt gázos a szállítási díj sajnos.

Az aspire neeko is jó, állítólag. :rofl: vagy expromizer 1.4, de nem fér be a keretbe, de van aprón egy fekete eladó.

4 kedvelés

Ajjaj. A vattázás, a vattavégek megfelelő ritkítása, ez a rákfenéje az egész építésnek. Még én is, hogy megszaladt, és lett 3 új tankom, na persze, mindegyikhez más-más vattahossz, és máshová kell bedugni. Ugyanis elkezdtem túlfésülni őket, aztán annyira ritka lett a végük, hogy vagy dryhit, vagy beázás. A végeket lazítani, azt mindenképp kell, de nem egész gombócokat kitépdesni a csipesz végével. Egy szóval megint elkezdtem újra tanulni a vattázást. A mostaniak már teljesen jók lettek nálam.

5 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.