MTL RTA vásárlás

Sziasztok. :slight_smile:

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Sok DL után újra vágyom az MTL élményre, De döntésképtelen vagyok melyik RTA tank lenne az ideális. Folyás biztos, Dohány/Desszert aromákhoz.
Ami eddig volt MTL nekem: Vandy Vape Brskr V2 (Nem volt rossz, sokáig használtam), Vapefly Galaxies MTL RTA (Nem igazán tetszett)

Jelenleg ami a legjobban megfogott az a THC Tauren MTL RTA V1.5 (esetleg valakinek van vele tapasztalata?)

De még ami szóba jöhet:

  • Vapefly Brunhilde
  • Vandy Vape Berserker v3
  • Ambition MODS Bishop

Előre is köszönöm a segítséget. :slight_smile:

4 kedvelés

Akkor még pár tank a listára:

  • ambition mods purity
  • exvape expromizer v4, v5
  • bp mods pioneer v1.5

Klónok:

  • byka v6, v7, v8, se
  • kayfun prime
  • ataman v2, v3

És még biztosan lesz pár ajánlat…valahogy szűkíteni kéne milyen tulajdonságok legyenek előtérben, léellátás állíthatósága, külső levegőállítás, alsó vagy felső levegőzés, cserélhető vagy fix afc, tank mérete, rta vagy rdta, afc csere tank levétel nélkül, szűk mtl levegős mtl, tág mtl, alsó vagy felső töltés…

9 kedvelés

Köszönöm a gyors választ. Lista szűkítésként akkor annyit hogy 24mm-es RTA, cserélhető afc, alsó levegős, 40-50€ -t szánnék rá jelenleg (vaporism.cc , lepetitvapoteur.com)-ról lenne a rendelés, sajnos most nincs lehetőségem megvárni egy kinai rendelést utazás miatt. De késöbbiekben tervezek egy klón Dvarw RTA MTL FL 24 vásárlást próba képpen.

3 kedvelés

Akkor én nem tudok okosat mondani, nálam a 24 out of scope, majd hátha jön válasz mástól is.

2 kedvelés

a bishop nem egy rossz tank nekem van 2,5 magon mehet bele a tekerés a 28ga kanthal meg a ni80.:wink:

8 kedvelés

és az SS316L :wink:

5 kedvelés

Részemről a 24 mm-hez nem ragaszkodnék. De ezt nem mondanám el a pioneer-ről! Én azt venném. :wink:

4 kedvelés

Dvarw RTA MTL FL 24 klón

Dvarw drágább 50 euros határnál…

a ‘klón’ lemaradt :slightly_smiling_face:… pótlom is

3 kedvelés

Annyival jobbak lennének a 22mm es tankok? :open_mouth:

4 kedvelés

Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem add hozzá semmit a 24mm, cserébe kisebb a kínálat.

1 kedvelés

Ami van 22mm-es ben annak a kazán tere meg egyezik a 24mm-es el így az íze ugyan az ami csak 24 mm-es ben létezik annak a kazán tere nagyobb mint egy átlagos 22mm-es nek így az íze más…

3 kedvelés

Szia!

Az 1.5-ös Taurennel nekem van egy kevés tapasztalatom.
Nem tudom hibás volt-e az enyém, de az volt az egyetlen tankom amit soha nem sikerült úgy megépíteni, hogy ne könnyezzen alul, vagy ne megigyam belőle a liquidet. Szerintem az a bepattintható levegőbetétje egy fejlesztési zsákutca, azon a részen ahol nincs menet simán beleömlik a kazántérbe a liquid. Ezen a képen talán látszik is kicsit:

Az előtte verziónál érdekes mód simán meg tudták oldani középre betekerve, körben menettel. A másik (ami miatt szerintem az enyém hibás lehetett) a kazánrész tetején a lezáró (arra tekered ra a topcap-et) nálam elég ferde volt. Ott is simán átengedhetett, az enyém abba halálozott el mikor próbáltam egyenesbe húzni.
Amúgy külsőre tényleg baromijól nézett ki, de számomra használhatatlan volt.


7 kedvelés

Köszönöm az infót hasznos volt :slight_smile:

Így lemondtam róla inkább.

Inkább

  • AMBITION MODS BISHOP MTL RTA

Vagy

  • BP Mods Pioneer V1.5 RTA

Lessz végül, jelenleg a bishop fele hajlok. :slight_smile:

2 kedvelés

De a bishopot majd figyelj, mert nem erre kell tekerni, hanem arra. :upside_down_face: :joy:

Ha ekkora lutri akkor én azért hajlanék a Pioneer felé mert ha nem jön be akkor többért elviszik szerintem mint amennyiért megkapsz itt egy megkímélt Bishop-ot kéz alól. Fordítva szerintem ennek kisebb az esélye…már csak amiatt is mert használt Pioneer v1.5-öt itt még nem láttam árulni.

ízben van esetleg különbség a két tank közöt pl. hogy egyikben a dohány másikban a desszert jobb?
Bishop az egyszerűségével fogott meg amúgy, pioneer pedig a kinézetével, csak az tart kicsit vissza tőle hogy menetes drip tip miatt nem lehet másra kicserélni meg hogy a palást is menetes aztán nem-e megy hamar tönkre az a menet benne.

3 kedvelés

A piot venném. A menetes drip tip, nem tudom mire vonatkozhat,a pioneeré nem menetes. A műanyag palást nekem még sosem tekeredett szét. A pionak egy “hátránya” van, le kell tekerni a tankot a levegő állításhoz,mert modra szerelve képtelenség. De nálam egyszer be van állítva, azt kész. Már többször leírtam, hogy szerintem magasan a legjobb ár/érték arányú tank.

5 kedvelés

ops tényleg sry, benéztem a drip tip et :smiley:

Jólvan meggyőztetek :slight_smile: többen mondtátok már a Pioneer-t, az is közre játszik hogy jelként elfogyott most a Bishop rta :joy:

1 kedvelés