Kezdő MTL RTA

Sziasztok, szeretnék venni magamnak egy új tankot. Viszont most nem porlasztósat szeretnék hanem egy RTA-t. MTL felhasználásra. Ez lesz az első, szóval még sose vattáztam, és a többi vele járó. Kérnék tőletek ajánlásokat ami jó egy kezdő számára. Az összeg amit rá szánok max 20e-ft. Előre is köszönöm a segítséget, és az ajánlásokat.

1 kedvelés

Szia Tamás,

Te vagy idén az első, szóval kezdjünk egy bishop rtaval, aztán meglátjuk a 200. hozzászolás után mi a helyzet. :joy:

2 kedvelés

Szia!
Szerintem a keresőbe írd be, hogy első rta, és győzd olvasni​:slightly_smiling_face: sok találat lesz

3 kedvelés

Most miért vagy ilyen gonosz? Elrontod a mókát. :sweat_smile:

Oké, akkor kezdjük :joy:
Részemről… Byka V9. A klón nem tudom milyen, de eredeti nem fér bele a 20k keretbe

4 kedvelés

A klón jó :+1:
Jó kezdés. Nem is folyik.
Úgysincs egy ilyen topic se :grin:

3 kedvelés

Én tovább megyek, apróról vegye meg az set és a v9et, 20k, topik zárható. :sweat_smile:

1 kedvelés

És igen! Igazad van! :+1:

2 kedvelés

7 hozzászolás alatt megvagyunk, új rekord! :joy:

Annyiért csodálnám, ha még meglennének. :+1: Ugorjon rá, aki vakarózik, vagy pudding.

Bocsi amugy igaz. :rofl:

Szóval Tamás, th kell vagy nem, dohány vagy gyümölcs ízeket kedveled, szűk vagy a bővebb levegőzést szereted?

Pioneer v1,5! Lehet minimálisan több mint 20, de sokkal többet ér mint az ára, és tuti nem okoz csalódást! Vagy vehetsz előtte pár hülyeséget is, ha van rá pénz! Csak megemlítem, hogy itt még nem láttam eladó pio-t! De minden mást igen. :wink:

2 kedvelés

Persze, mert csak neked van. :joy:

Most ki rontja a játékot? :rofl:

Itt most több a Byka ember :grin: 20k, és még se mazzag, se vatelin se gyümi se th se here se zádé.

Oké igaz, de a számok nem tévednek: 10 + 10 = 20 :sweat_smile:

1 kedvelés

De elég csak a v9, az 10 és akkor marad 10 az aprosagokra :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

@Tompi Itt a tankod: 26eur-ért, még 92db van.
BP MODS Pioneer V1.5 RTA Φ22mm 3.2ml (sourcemore.com)

1 kedvelés

Ja hogy te mindjárt kettőt akarsz vele vetetni…értem. :saluting_face: