MTL RTA vásárlás

Abban kérhetek segítséget hogy milyen huzal/vatta lenne ideális majd a Pioneer-hez? Melyikkel van a legjobb íze? :slight_smile:

Kanthal, Ni80, SS316L ? (TC-n gondolkodom hogy kiprobálom)

Jelenleg ezek vannak itthon:

  • Titanium Fiber Cotton Elit

  • Cotton Bacon Prime

  • THC MTL Fused Clapton Coil NI80 (30GA X2+38GA) 0.6Ω

Szia. Bármiben kérhetsz! Én ezt a huzalt használom mindenbe


Vatta az változó nálam. Most éppen cellucotton rayon ( itteni ajánlásra), super sorb, cloud 9, cotton bacon.

6 kedvelés

Nálam a titanium fiber pihen, meg a super sorb is, leginkább a cotton cludsot használom. Húzalból meg eddig ss316l volt, de sehol nem kapni, így áttértem kanthal a1-re. Egyébként meg amit csak akarsz. :rofl:

3 kedvelés

Ha nem ragaszkodsz a Geekvape-hez itt van 222228GA SS316L:

3 kedvelés

Én vandy vape-et használtam, de már elengedtem az ss-t, teljesen jó a kanthal is.

Megérkezett! :slight_smile:

6 kedvelés

Ez nagyon frankón mutat így együtt…gratula

2 kedvelés

Akkor mégsem a bishop lett a nyertes. :grin:

2 kedvelés

Hogy tetszik? Mi az első benyomás?

Eddig tetszik, építés rém egyszerű, lánc dohányzás sem okoz gondot neki, a hozzá adott 1Ω-os coil al próbáltam, Don Cristo Pistachio-val, hát édes nagyon édes :smiley: íz jó a torok hatás viszont valóban gyenge, itt a fórumon olvasottak alapján gondolkozok egy dicodes Resistherm wire-ben hogy a torok hatás meglegyen, bár nem tudom működne-e ezzel a moddal :slight_smile:

4 kedvelés

Pioneerból nem fog th jönni, én ezért is adtam el őket.

2 kedvelés

a v1-ből tényleg nem jött, de v1.5öt dicsérik…bishop is

1 kedvelés

Igen igen! Szerintem az egyik legjobb!!! Legalábbis nekem.

Ha nem lennék ennyire elégedett a jelenlegi tankjaimmal akkor biztos tesztelném …pláne mivel a legszebb tanknak tartom a felhozatalból

3 kedvelés

Ha jól emlékszem th-ja továbbra sincs.

2 kedvelés

Vélemények szerint oké a th…de ezt tényleg csak teszt után tudnám biztosan kijelenteni. Amúgy meg az, hogy kinek mi az elég az szubjektív és részben nic tartalom függő is. A lényeg, hogy egy olyan véleményt sem olvastam aki kevesli, sőőőt a v1.0-hoz képest inkább nagyon is pozitív az eredmény. Ami szintén fejlődés, hogy már nem folyik mint az elődje.

3 kedvelés

Az én hibám volt, elnézést, meglett a TH 1.2 es levegő pin, 2 lyuk elzárva, meg hogy nem rögtön tüdözöm le mint dl nél megszoktam már :sweat_smile: 4 es és 5 ös nikotin só val is kellemes igy a th érzés.

Na csak azért ám! :grin: Ha nic sóval is van th akkor ütős tank az.

3 kedvelés