MTL RTA középkategória

Sziasztok! Mit ajánlanátok 20k-ig? Lassan másfél éve ares2-t használok és kíváncsi lennék, hogy közép kategóriában mit javasolnátok?! Inkább íz, mint gőz a mérvadó. Szemezgetek egy brunhilde mtl rta-val, ha valaki használja kérhetek véleményt?

4 kedvelés

Szia!
Bishop,Pioneer,. Ezek nekem beváltak.

6 kedvelés

Szia! Pioneer-ra még egy szavazat. Vagy Valor. Nekem mind kettő bejött.

7 kedvelés

Szia!

Én elég rég használom a Brüncit nagy megelégedéssel, de vannak akiknek meggyűlik vele a baja. Ezt mondjuk nem tudom hova tenni, én még egyszer sem nem bírtam elrontani.
A legkényelmesebben építhető tankom, fér bele lé rendesen és nem folyik, ízre is jó
Én simán ajánlanám.
Ha kifejezetten ízre utazol akkor a Ripley-t is tudnám ajánlani.

7 kedvelés

Én már meg sem szólalok brünci ügyben…inkább bekészítem a popcorn-t :imp: :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Fura ez az ízlés… :grin:

5 kedvelés

Én “elnézem neki” :smiley:…hiszen a single DL Intake-et ő ajánlotta nekem és az nagyon bejött minden téren :+1:

7 kedvelés

Én is meg voltam elégedve vele és még kinézetre is nagyon tetszett, csak 1.5 év után már meguntam. :smiley: Amúgy az az egy negatívuma volt, hogy nagyon nehéz így inkább 2 akkus modot tettem alá. 1 akkussal nagyon fejnehéz. Ja, meg, hogy a PG kikezdi az o-gyűrűket, így azt néhány havonta cserélnem kellett, de akkoriban majdnem csak a Brüncit használtam, így érthető is a dolog (számomra). :slight_smile:

Bár utóbbi időben számomra a Bishop lett a No. 1 ízre.

7 kedvelés

Érdekes, én még egyszer sem cseréltem gyűrűt, se sodronyt, pedig amióta megvan folyamatosan megy.
Különben meg végre valakire számíthatok végtelen szélmalomharcomban :smiley:

8 kedvelés

Jó tank az, csak lelke van, de semmi sem lehetetlen. Már bánom, hogy eladtam. :slight_smile: Pedig én ilyet még csak a Doggy-ra mondtam eddig. :slight_smile:

7 kedvelés

Fogadjunk, még szétszedve se volt… :roll_eyes:

(Mindjárt beírja, hogy 2 napja vette :grin:)
.
.
.
:joy:

Te vagy a Brünci nagykövete akkor.

6 kedvelés

De volt. Sokszor, tudd meg :sweat_smile:

6 kedvelés

Ok, örülök ha neked bejön​:+1: :wink:

bdsm whip GIF by HOLLYWOOD LOVE STORY

7 kedvelés

Sourcemore-on most van készleten és nem is drága :smiley:

https://www.sourcemore.com/vapefly-brunhilde-mtl-rta.html

7 kedvelés

Bakker! Erre rá kell repülni! :heart_eyes:

6 kedvelés

Szia! A Brünci csak súlyban lesz jobb az Ares 2-nél. A megálmodott összegbe talán a Bishop beszerezhető, és tud többet nyújtani mint az Ares. Sajna a jelenlegi gazdasági környezet alakulása úgy hozta, hogy 70-110 euro környékén lehet beszerezni valamire való MTL/RTA-t. 110 - től indul a felső kategória. Ez nem azt jelenti, hogy az alacsonyabb árfekvés szar. Csak nem ad mást. Viszont jó hír, hogy használtan 20-30 ezerből ki lehet fogni nagyon szép állapotú felső kategóriás kazánokat.

5 kedvelés

A Bishopra még egy szavazat!!

4 kedvelés

Mindenképp a pioneert ajánlanám, bár az igazat megvallva bishopot nem próbáltam. Tehát plusz egy szavazat a pioneer-re.

7 kedvelés

Mennyire megbizhato az oldal? Egyebkent koszonom :heart:

4 kedvelés

megbízható, a shopban biztos nem fogsz csalódni

5 kedvelés